Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volim i ja Rasforda najvise u ovom timu pa sam cutao kada su padale kritike jer je realno mnogo lose igrao. Murinjo ga isforsirao, ubio mu samopouzdanje, Markus masio cesto odlicne sanse, prelako gubio lopte, pokusavao nemoguce prodore...

    Jbt ako je ispao kao amater kod gola, ispao je. Mozemo makar toliko realni da budemo i da se slozimo.
    sigpic

    Comment


    • Jao kakav bi ovo gol bio...
      sigpic

      Comment


      • Ovaj Smoling nije ni blizu onog od Smolinga pod Luijem. Ne znam zašto, ali pre mislim da će njega Mou da liferuje iz kluba nego Roha.


        iP7

        Comment


        • Ja ne kazem da je dobro interevenisao, samo kazem da nije najvise kriv za gol. Najvise su krivi Kerik i Roho sto su dozvolili da ih covjek onoliko izvrti i onda dozvolili da dodje u situaciju onako da otvori prostor.
          sigpic

          Comment


          • Krivi su podjednako svi za gol. Identicno, svi su ispali kao amateri.
            sigpic

            Comment


            • Glavni krivac za gol Roversa su nesumnjivo Roho koga je crnja izludeo i Smoling jer dozvolio protivniku da mu utrči i nesmetano sprovede loptu iza Romerovih leđa.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Glavni krivac za gol Roversa su nesumnjivo Roho koga je crnja izludeo i Smoling jer dozvolio protivniku da mu utrči i nesmetano sprovede loptu iza Romerovih leđa.
                sigpic

                Comment


                • Samo da ne bude remi i dobro je. Ponovljena bi bila katastrofa.

                  E moj Dzesi, ovo se moglo dati
                  sigpic

                  Comment


                  • E moj Dzesi, ni igrace Cempionsipa ne mozes da predriblas.

                    Sad ce Pogba i Zlatan, moze Luk da ga duva
                    sigpic

                    Comment


                    • Mnogo je los lik, vec poduze vreme.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dzesi ne zna gde bije, Jang je ostavljen sam celo vreme desno. Ne znam sta trazi u sredini, samo stani desno Miki ce sve srediti. Ovako ga gusi previse. Samo trca kao navijan, a nimalo produktivno.

                        Comment


                        • Zaboravio sam za Vesa Brauna. Sad vidim da je na klupi Blekburna

                          Comment


                          • A ostace on vjerovatno, teska rotacija i nece se buniti sto ima takvu ulogu. Ali stvarno je kiks poslati Pereiru na pozajmicu i nedati nikakvu ulogu Timotiju, a da Dzesi ovoliko vremena provede na terenu. Depaj isto sansu dobio nije, a sigurno bi bio za klasu bolji od Lingarda.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ves Braun i Mikael Silvestre. Kakav je SAF gospodar fudbala bio.
                              sigpic

                              Comment


                              • SAF je stvarno nesto posebno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X