Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Smoling je taj za kojeg nema odmora, samo da je TMF bilo bi idealno, a nema ga ni na klupi. Sou i Svajni ce vjerovatno dobiti priliku u drugom dijelu.
    sigpic

    Comment


    • Runi "povredjen". Dosta fishy situacija, pogotovo sa onim pricama da bi mogao da sledece nedelje ode u Kinu...
      sigpic

      Comment


      • Ma to je 90% zavrseno, e sad da li za 10-ak dana ili na ljeto vidjecemo. Meni je vazno da Sou ostaje, sad mi nije ni bitno toliko oce li mu dati sansu ili ne, kapiram da oce do kraja sezone, ali da ce pripreme biti kljucne za njega.
        sigpic

        Comment


        • Bilo bi glupo da ga sad prodaju u Kinu, neka ga do leta, onda mu napravi neku oprostajnu utakmicu kako dolikuje i posalji ga neka uveseljava Kineze. Svi zadovoljni.

          Steta sto danas nije bilo mesta za Timotija bar na klupi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ali kada vidim Janga a nema Timotija i Šoa plače mi se.
            I meni isto


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Meni je samo problematicno to Runi i Kina, nema potrebe da ide u Kinu ako ga MLS klubovi zele, a siguran sam da zele. Kina bi za Mancester bila idealan, moglo bi da se uzme prilicno obestecenje, dok od MLS klubova ne bi. Mada i samo sklanjanje pate od 300 000 funti nedeljno je dovoljno.
              sigpic

              Comment


              • Rooney ove godine "ozlijeđeniji " od Jonesa [emoji23][emoji23]


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Pa sad zavisi sta vise Runiju odgovara, ali pare koje moze dobiti u Kini sigurno nece dobiti nigde drugo u svetu, tako da je po meni realnija opcija Kina. Ne treba zaboraviti da je Runi 1985. godiste, i da posle 2-3 godine u Kini moze cak otici i u Ameriku da odigra koju sezonu ako mu je vec neka zelja da igra i tamo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Bilo bi glupo da ga sad prodaju u Kinu, neka ga do leta, onda mu napravi neku oprostajnu utakmicu kako dolikuje i posalji ga neka uveseljava Kineze. Svi zadovoljni.
                    Pa imao je testimonial protiv Evertona.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Pa sad zavisi sta vise Runiju odgovara, ali pare koje moze dobiti u Kini sigurno nece dobiti nigde drugo u svetu, tako da je po meni realnija opcija Kina. Ne treba zaboraviti da je Runi 1985. godiste, i da posle 2-3 godine u Kini moze cak otici i u Ameriku da odigra koju sezonu ako mu je vec neka zelja da igra i tamo.
                      Ali Runiju pare ne trebaju, on je zaradio nenormalne pare koje generacije ne mogu da potrose, sad moze da uziva, a sigurno mu Amerika vise odgovara od Kine i njemu i porodici. Pritom on je marketinski nenormalno mocan, vidis i sam sta rade filmovi s njim u poslednje vrijeme, to bi bilo jos izrazeniji da zivi u SADu
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Pa imao je testimonial protiv Evertona.
                        Potpuno sam zaboravio na taj mec.


                        Originally posted by Vladan View Post
                        Ali Runiju pare ne trebaju, on je zaradio nenormalne pare koje generacije ne mogu da potrose, sad moze da uziva, a sigurno mu Amerika vise odgovara od Kine i njemu i porodici. Pritom on je marketinski nenormalno mocan, vidis i sam sta rade filmovi s njim u poslednje vrijeme, to bi bilo jos izrazeniji da zivi u SADu
                        Sa te strane vecini fudbalera pare ne trebaju pa opet idu za njima, zato sam i napisao zavisi sta njemu vise odgovara, na to treba dodati i da bi on u Kini bio verovatno u tom trenutku najplaceniji igrac na svetu a i to nekima ima itekako veliko znacenje. Kako god sasvim je svejedno gde ce, njemu svakako hvala na svemu sta je napravio u dresu Junajteda, i pored toga sto neki od vas osporavaju Runija kao legendu kluba on po meni svakako to jeste i treba ga ispostovati maksimalno u buducnosti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bravo Smolinze...
                          sigpic

                          Comment


                          • Amaterska markacija Smolinga protivničkog navalnog igrača.

                            Comment


                            • Sramotni i Roho i Smoling.

                              Bejli je najbolji stoper kluba, opet to ponavljam

                              Comment


                              • Zao meni Romera, upropastise mu seriju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X