Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije li logicnije da ga je Murinjo sacuvao za utakmicu protiv Vigana koju igramo za dva dana? Uostalom, normalna je stvar da ako igras bunker, stavis Rasforda levo a ne Marsijala. Nije normalna stvar igrati bunker protiv Hala, ali ako ga vec igras, normalno je napraviti takvu selekciju. Ne treba od muve praviti slona, mada bih ja voleo da cujem sta Marsijal ima da kaze na celu ovu situaciju a ne da se kao neka pickica krije iza agentovih reci.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Evo sada citam Murinjo rekao Romero i Marsijal izgleda startuju protiv Vigana.

      Comment


      • The Times: Martial deeply frustrated with Mourinho
        Sky: He's happy
        Also Sky: He's leaving summer
        So:

        Martial is deeply frustrated

        Mourinho assures Martial he will play on Sunday

        Martial is happy at United

        Martial's future uncertain beyond the summer

        All in 12 hours. Sounds legit.
        sigpic

        Comment


        • Ja da sam Martial ,i ja bi bio iznerviran,isfrustriran sa shvatanjem trenera, da ispred mene igra Lingard ,a kamoli ispred mene Rasford koji je napadac ,ali koji igra po krilu ,jer Ibra mora da igra svaku.

          Martial i Miki najbolji krilni igraci koje imamo , ovaj prvi tokom cele sezone u nekom drugom planu ,a ovaj drugi skoro ceo prvi deo sezone bio u drugom planu ,i tek u poslednjih mesec dana krenuo Murinjo da mu veruje..

          Rojo kao bek je prosek ,kao centralni bek je ubica.
          Stavljati njega na beka ,a na centralne stavljati Smolinga i Dzonsa ,a obojica nemaju m*** da budu vodje te odbrane ,zaigraju zajedno.Zato i deluje solidno Dzons pored Roja ,jer Rojo je izrastao u pravog vodju,i onda je lakse ovoj dvojici da igraju,ko god bio sa njim u tandemu,jer ne vode glavnu rec.

          A mi umesto da vidimo nekad Shaw-a na svojoj poziciji ,ocigledno mu je Murinjo nasao novu - sedi na klupu ili tribinama.

          Blind je najbolje partije pruzao u svojoj prvoj sezoni,kada je igrao u vezi ,jer ima siguran pas i dobro ume da cita igru,ali mi njega nakon toga videsmo samo na centralnom beku (gde nema snagu da se nosi sa napadacima kakvih ima u premier ligi) i na levom beku ,a ima prodornost i brzinu,al kada bi se zezali.

          Igramo napadacki,stvaramo sanse za razliku pod Van Galom ,ali i dalje trener (u ovom slucaju Murinjo) ima neke po meni sumanute ideje oko sastava tima.

          Comment




          • Otac marketinga

            Zlatan je dao najvise golova od svih igraca iz PL, 23, na drugom mjestu je Sancez sa 20 golova u svim takmicenjima.

            Zlatan:
            Mins - 2160
            Non Penalty goals - 14
            Total shots - 103
            Shots from inside the area - 72
            Total shots per goal (NP) - 7.35
            Total shots from inside area per goal - 5.14
            Mins per goal - 154

            Van Persie:
            Mins - 3122
            Non Penalty goals - 23
            Total shots - 141
            Shots from inside the area - 101
            Total shots per goal (NP) - 6.13
            Total shots from inside area per goal - 4.39
            Mins per goal - 135

            For all the "Van Persie was very efficient", stats don't really back up isn't it?

            Edit: One more stat that is used against Zlatan, big chances missed. Well Zlatan missed 13 and RVP missed 23 in 2012-13 season.
            Od 26. januara nije primljen gol, u ovoj godini primljena su tri gola na 12 utakmica, pet uzastopnih utakmica bez primljenog gola. I slag na tortu, Romero 17 utakmica koje je poceo, na 12 nije primio gol. Clean sheet king

            Odbrana napreduje rapidno, cim Smoling udje u formu sve je drugacije, sad se osjeca izuzetno komotno i sa loptom u nogama cak i kao LCB, ali juce su Valensija i Balji imali prilice probleme i bilo je dosta srece da se ne primi gol.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam da li je pisao neko, ali kada nisam ušao u tv i prebio Felu i Ereru..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Šta ovo uradio otac sinoć, spakovao laganeze tri kamada

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ne znam da li je pisao neko, ali kada nisam ušao u tv i prebio Felu i Ereru..
                  Felaini je bio katastrofalan, a Erera brdo lopti prekine, nevjerovatno nesto zaista.

                  Sad samo vidjeti oce li Zoze igrati sa Martijalom i Mikijem ili Martijalom, Mikijem i Matom do kraja sezone. Mislim da mora da se igra sa tri u vezi, samim tim i holderom, citaj Kerikom jer Svajni moze samo FA kup da igra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta je ovo krv ti jbm

                    sigpic

                    Comment


                    • Victor Lindelof will join #mufc in the summer after agreeing a pre-contract with the club. [Calcio Mercato via MEN]
                      Ja sam mislio da smo odustali od njega, ali izgleda da stakleni Dzons ipak nece ostati u klubu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nidje logike da dovodi stopera na klupu za 40 milki
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Samo malo to samopouzdanje da vrati... ume on mnogo i tek će da pokaže.

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • De Brun kaze Runi ide, Grizman i devetka se dovode. Nadam se da je Beloti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              De Brun kaze Runi ide, Grizman i devetka se dovode. Nadam se da je Beloti.
                              U ugovoru ima potpisanu klauzulu otkupnu klauzulu od 100 miliona eura. Zanimljivo je sto klauzula vrijedi samo za timove van Italije.

                              Comment


                              • Pare nisu problem kako god okrenes, a uzece Torino i manje od tih 100 garant. U svakom slucaju Grizman bi zauzeo Matino mjesto i nikad Zozeu ne bi bio centralni napadac u formaciji sa jednim napadacem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X