Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da i Kolman, njega zaboravih, on pre Valencie i Bellerina, a u rangu ove druge dvojice. Dobro Mourinho u svom stilu dize igrace, pa ne shvatam njegove izjave sa tolikom ozbiljnoscu, ali Vladan je rekao da je najbolji u ligi.
    Last edited by Scouser; 20-01-17, 16:45.

    Comment


    • Apsolutno je najbolji sto se mene tice, ja sam to govorio i na pocetku sezone kad ste skakali isto ovako. I tada potkrijepio sve statistikom. Pa je bila prica sad igra dobro, popustice za mjesec dva, a on ovako igra evo treca sezona tece. Mada je i kod Mojzija bio pronasao nivo, ali ovako ipak ne.

      Dovoljno je pogledati ove i prosle sezone disblanas izmedju lijeve i desne strane sto se Mancestera tice, Toni radi svoj posao bez greske, lijevi bek nam je slaba tacka.
      sigpic

      Comment


      • Neko ko je ovakav car mora biti najbolji na svojoj poziciji

        sigpic

        Comment


        • Bolji je ove sezone nego prosle, Mou ga je defanzivno usmerio kako treba. Ne pamtim kad mu je pala koncentracija i kad je napravio neku gresku koja nas je kostala gola.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Apsolutno je najbolji sto se mene tice, ja sam to govorio i na pocetku sezone kad ste skakali isto ovako. I tada potkrijepio sve statistikom. Pa je bila prica sad igra dobro, popustice za mjesec dva, a on ovako igra evo treca sezona tece. Mada je i kod Mojzija bio pronasao nivo, ali ovako ipak ne.

            Dovoljno je pogledati ove i prosle sezone disblanas izmedju lijeve i desne strane sto se Mancestera tice, Toni radi svoj posao bez greske, lijevi bek nam je slaba tacka.
            A to se i desilo, dobro je igrao na pocetku ali nije bio konstantan, sad je opet uhvatio ritam.

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Ma daj Valencia je kao raznovrsan u napadau, limit isti, a Bellarin je jos mlad, ali kontam da je jedan od najbrzih igraca u ligi, ako ne i najbrzi. A Klajn u odbrani sigurniji od Vokera.
              Ništa ja od toga što si napisao nisam rekao, vrati se opet pa pročitaj post još jednom.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Ništa ja od toga što si napisao nisam rekao, vrati se opet pa pročitaj post još jednom.
                Znam sta si napisao, da je Toni bolji ofanzivno od Klajna. Ali to sam mozda i ja lose napisao, hteo sam reci da Toni nije ofanzivno bolji od Klajna, tj. skoro su mi identicni u napadu, mozda Toni malo vise koristi niske centarsuteve.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Znam sta si napisao, da je Toni bolji ofanzivno od Klajna. Ali to sam mozda i ja lose napisao, hteo sam reci da Toni nije ofanzivno bolji od Klajna, tj. skoro su mi identicni u napadu, mozda Toni malo vise koristi niske centarsuteve.
                  Što znači da je ipak malo bolji Ne kažem da je neki mag ali nije loš ofanzivno, stalno se ubacuje tu po levoj strani, neretko i sam probije. Pod Murinjom našao baš dobru formu. Kad on igra onu desnu stranu otpiši slobodno, zaključana. Kad god gledam Klajna, što priđe onoj poslednjoj trećini sav se uzbudi, uspaniči i uputi neki polovičan centaršut.

                  Comment


                  • Obala danas opet remizirala. Ukoliko ne dobiju Maroko u utorak, Baji nam se dosta ranije vraca.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne, sad je na redu Esli Jang, ali treba naci neku posebnu sliku, svaka pomoc je dobrodosla
                        Izaberi

                        Ovo mozes u gif prebaciti
                        http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/ayppWGy_460sv.mp4


                        Comment


                        • Toni je jedan od onih fudbalera koji su davno izumrli. Klasa od momka, teski radnik koji voli klub za koji igra i koji nema agenta jer vjeruje u ono sto radi i vjeruje klubu. Bez skandala, glupih izjava, medijskog eksponiranja i ostalih gluposti. Ne pravi sranja a i nije digao nos i ako mu moze biti.

                          A i napucan je najstrasnije Trebaju nam takvi ljudi na terenu. Mada, s obzirom da imamo Zlatana u timu, niko nase igrace nece maltretirati

                          Pratim Zlatana jos od Juventusa i ako mi je jedno vrijeme bio odvratan... onda kad je bio u Interu, pa ga nisam volio jer su mi drugovi Interisti Da ja pamtim, jedini covjek kojeg sam vidio da se derinja na Zlatana i da ga "j*ebe" tokom cijele utakmice je bio Rio Ferdinand. Nikad necu zaboraviti kako mu se Rio unosio u facu par puta u onom revansu na OT u LS, protiv Intera Trebaju nam takvi srcani ljudi na terenu jer ih bas i nemamo u poslednje vrijeme. Zbog toga nam je Zlatan mnogo bitan dio ekipe.

                          Nema veze sa ovim, ali sad se sjetih kako je u onom prvom mecu protiv Intera, Rajan Gigs preveslao cijelu sredinu i odbranu "pod stare dane" i da je na kraju ludi Samuel poturio glavu Gigsu pod noge kako bi izbio loptu Lijepa vremena to bijahu

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • hqdefault.jpgnintchdbpict000280441740.jpgPAY-Marouane-Fellaini-Joe-Allen.jpgPogba-Henderson.jpg

                            Ako je neko i blesav da se potkaci sa ovima...

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Dal je Benfikin Guedeš nova napadačka akvizicija MJ za budućnost. Kako prenose ugledni portugalski mediji transfer je blizu realizacije.

                                Comment

                                Working...
                                X