Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvor veze nema ali neka ide

    sigpic

    Comment


    • Srecna svima nova godina , i sve najbolje

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Sve bih vas ja kaznila i osudila na tt.

          Poslato sa htc
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ljudi, srećna nova i sve najbolje..

            Comment


            • Srecna nova godina djavoli i djavolice, sve najbolje.
              sigpic

              Comment


              • Srećna Nova svim đavolicama i đavolima, puno zdravlja, sreće i Van Gala do kraja ugovora.

                Comment


                • Hvala Gokaro, isto zelim i za Vengera samo da on ostane na klupi Arsenala dozivotno.

                  Comment


                  • Ako se dobro secam LVGova prva zvanicna utakmica je bila protiv Svonsija, ko zna, mozda bude i poslednja.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Gledah danas malo Brajton, moram reci da je mali Vilson bio dobar... Sve u napadu je islo preko njega, barem sto sam ja gledao do otprilike 50-og minuta.

                      Comment


                      • Srećna Nova Godina ljudi, sve najbolje, pa da nam krene bolje malo!

                        Sent from my m2 note

                        Comment


                        • Moram da vas obavestim da mi je KDS nicim izazvan ukinuo sve Sport klubove, tako da ce se moji upisi na ovim temama drasticno smanjiti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koliko postajemo interesantni, sumnjam da ćemo na SK1 ili dvojci ići više a da nije neki baš, baš derbi, danas sa Labudovima na SK 5 (dobro je što ovde nema Gojka ili Viška).

                            Uostalom vidi da li možeš da promeniš operatera, nemoguće da nema drugog izbora, a u pošti se posle 2 god ugovor vrlo lako i brzo raskida.

                            Poslato sa htc
                            Last edited by miloolja; 02-01-16, 14:46.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sigurno cu nabaviti drugog, samo treba procesljati sta mi se najvise isplati
                              sigpic

                              Comment


                              • Izgleda da dovodimo spica. Moj guess je Pato ili onaj Minamoto iz Majnca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X