Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ogden

    Man United eyeing Tiemoue Bakayoko, may make January move
    sigpic

    Comment


    • Murinjo definitivno odustao od Lindelofa. Ne mili se Žozeu da lisabonskim 'Orlovima' iskešira svih 45,000,000. Ja sam načuo da se okrenuo ili Portugalcu iz S'temptona Fonteu ili mladom crnji Red Bul Salsburga.

      Comment


      • Dankan isto kaze da Zoze zeli Bakajoka, unaprijedjena verzija Matica
        sigpic

        Comment


        • Legao bi nam Bakayoko samo tako, ajde Zoze dovodi ga u Januar

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Tu onda visi Erera ili prelazi na dva u sredinu i opet visi Erera. Nisam pametan, tri u vezi je savrsen balans, sa holderom naravno, bez holdera muka.
            sigpic

            Comment


            • Ostala bi ista formacija valjda, Bakajoko bi menjao Kerika, iako nije isti tip igraca, ali 4-3-3 sa Bakajoko,Erera i Pogba funkcioniralo bi opet.

              EDIT: Podseca me dosta na Esijena.
              Last edited by Ser Gagi; 11-01-17, 14:04.

              Comment


              • Tesko, mora paser i stabilizator da igra, kad Kerik igra sve je mnogo lakse.
                sigpic

                Comment


                • Samo nek dodje, odlican igrac, kompletan vezni plus monstrouzne fizikalije. Pa ne vidim jacu sredinu od Pogba-Bakajoko

                  Comment


                  • Pogba sad igra strasno, ne luta, ne zapostavlja defanzivu, juce je imao onu savrsenu loptu za Runija, on bi mogao biti paser ukoliko zeli, e bas da je DLP malo teze ali Ereri sto se smirenosti, pasa i stabilnosti tice nema pomoci. On je jednostavno igrac dimanike, na baterije je i nikad ne staje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vajgla dovesti nekako, a Bakajoko da se bori s Ererom za prvih 11.

                      Schneiderlin transfer will be the 4th highest fee #mufc has received for a player, only behind Ronaldo, Di Maria and Beckham.
                      Last edited by BorisUnited99; 11-01-17, 15:51.

                      Comment


                      • Hipoteticki da pretpostavimo da su ove price oko letnjih meta tacne, skoro mi izvesno deluje prelazak na 2 vezna (Pogba-Bakajoko, 2 BTBa, koji mogu da igraju u oba pravca) i trojkom iza Ibre - Marsijal Grizman Miki.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Hipoteticki da pretpostavimo da su ove price oko letnjih meta tacne, skoro mi izvesno deluje prelazak na 2 vezna (Pogba-Bakajoko, 2 BTBa, koji mogu da igraju u oba pravca) i trojkom iza Ibre - Marsijal Grizman Miki.
                          U normalnom svetu 4-2-3-1 moze da funkcionise dovoljno dobro sa dva klasicna btb-a. Al opet, u normalnom svetu btb je dobar u svemu, a Pogba je u nekim stvarima odlican a u nekim fantastican.

                          Pozitivna strana svega toga za 4-2-3-1 sa dva btb-a:
                          Pogba je u necemu odlican, u necemu fantastican
                          Negativna strana:
                          Pogba je u necemu odlican, u necemu fantastican. Fantastican u ofanzivi.

                          Ne vidim kako bi moglo to da sljaka (4-2-3-1) a da se Pogba ne liši slobode. A ja takvog igraca nikad ne bih stavljao na lanac. 7 puta okvir gola. Da je dao tih 7 golova onda niko ne bi rekao, neka ga, nek igra malo povucenije.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Možda jer Erera uvijek odigra slabije u njoj, ali ježim se 4-2-3-1 formacije. Uglavnom napadački dobro igramo sa njom ali stalno neka strepnja. Ja bih nastavio i sledeće sezone sa 4-3-3 koliko god i ja želio Grizmana.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Možda jer Erera uvijek odigra slabije u njoj, ali ježim se 4-2-3-1 formacije. Uglavnom napadački dobro igramo sa njom ali stalno neka strepnja. Ja bih nastavio i sledeće sezone sa 4-3-3 koliko god i ja želio Grizmana.
                              I ja bih igrao 4 3 3 i pustio Grizmana, a fokusirao se da ojacam "rupe" i dobro skautirao napadaca za onu tamo sezonu kada ode Ibrahimovic. Mada bi mi Ikardi bio meta br1, pod uslovom da se do tada ne pojavi neki novi ubica.
                              sigpic

                              Comment


                              • I ja bih iskulirao Grizmana i djirao 4-3-3. Fokus na dubinu tima i novog holdera. Mada nije iskljuceno da se juri Grizman kao devetka, kao zamena za Ibru. Nisam siguran kako bi to funkcionisao Grizman sam napred, mozda kao lazna devetka. Mada bih u tom slucaju vise voleo da vidim Dibalu nego Grizmana. Mada mi ni ova prica ne pije vodu, jer Murinjo ne igra sa takvim napadacima. Mada Murinjo nije igrao ni ovakav fudbal nikad...
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X