Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dogovoreno, ali tek kada je neki drugi put napravim. Nema sada svežih malina... sada idu one teške čokladno-orašaste
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja priznajem i ove zamrznute!

      Napravi ti neka bude cokoladno, prvo parce ide meni naravno, a posle ko jos hoce
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Sve zaboravim pa mislim da ajnštajn napisao post

        Comment



        • Srecan rodjendan najveci ove igre, ziv nam bio

          Comment


          • Evo vec neko vreme se kanim da napisem neko moje misljenje u vezi dogadjanja oko Junajteda.

            Prvo u mojih par postova ovde sam pisao kad je dolazio Luj da je dobar strucnjak i da zna znanje, i bio odusevljen njegovim dolaskom posle vise nego dobrog rada u reprezanticiji ali sam i tada znao da kod njega postoje neke osobine koje mogu da dovedu do potpunog kolapsa u radu i funkcionisanju tima. Medjutim kao navijac i naravno sa subjektivnim pogledom na neke stvari nisam obracao paznju na takve stvari, niti su me zanimale. Te osobine izvlace iz igraca neke stvari koje drugi tesko da mogu da izvuku i generalno predstavljaju drugaciju i pozitviniju sliku o njima, medjutim u nekim okolnostima ta drugacija slika postaje negativna.

            Kada se pogleda Luj od kada je dosao promenio je dosta stvari, potrosio je dosta para na transfere, oslobodio se nekih igraca koji su imali veoma jake plate, postavio uzasnu 3-5-2 formaciju, usao u top4, ove godine promenio formaciju ali igra koju forsira i koju pokazujemo da ne koristim grublje izraze, razocaravajuca, i naravno ubacio dosta mladih igraca u prvi tim.
            Svaki trener ima svoju filozofiju i proces kako tim treba da napreduje. Lujova filozofija i proces izgledaju katastrofalno pa sa te strane kad se pogleda izbor igraca izgleda kao da imamo individualni kvalitet na nivou Bornmuta i Norica. Cim neko u ligi veze par dobrih utakmica i pitanje kakvog je kvaliteta odma se licitira kako je dobro da ga dovedemo da nam unapredi igru. Luj je imao na raspolaganju Di mariju, Velbeka, Janga, Januzaja, Valensiju, Marsijala, Depaja itd. i mi danas nemamo jedno, pazite JEDNO funkcionalno krilo. Ne mora to biti neko ko pravi razliku , pa resava utakmice jednim potezom , cela liga i evropa da bruje o njemu , treba biti samo funkcionalan. Dolazi se do zakljucka da niko od njih nema kvaliteta, ili se ne trudi kao Di marija i Depaj. Da li je to tako? Ima par igraca koji ne pokazuju nikakvu zelju za igrom, za nadmetanjem, tako i prosle godine, a imaju izuzetan kvalitet ili potencijal. Meni to ukazuje samo na jedno, a to je trener. Luj u ovom trenutku ne zna da iskoristi potencijal igraca i da ih motivise. Znaci sa te strane on je doveo igrace koje ne moze (ne zna, ili oni nece) da stavi u sluzbu tima i da iskoristi njihov kvalitet.Ipak kada se pogleda sira slika, vidi se da tu ima dosta (ogromnog) potencijala kod igraca i da su neki veliki zalog za buducnost, pa za sobom ostaviti dobru potporu za buduceg trenera( da li za nedelju, mesec ili po zavrsetku ugovora).

            Sto se tice kvaliteta same igre i lepote govore rezultati i nezadovoljstvo ljubitelja fudbala. Susta suprotnost ono zbog cega sam poceo da navijam za Junajted jos 99. Da se razumemo, igra pod SAF-om nikad nije bila neka poezija i te stvari, ali je uvek bio tim maksimalno motivisan, borben, sa najjacim karakterom u istoriji ove igre. Od vecine igraca se izvlacio maksimum, u poslednjoj trecini terena smo bili ubitacni ( samo je bio problem doci do tog dela terena sa vecim brojem igraca), i kada napadamo stihijski uvek je postojao strah kod tudje odbrane. Danas em sto ne mozemo doci do poslednje trecine terena sa vecim brojem igraca (izuzev prekida) i kada se to desi (sto je prava retkost) to resavamo veoma veoma lose. Ove godine smo bodove vecinom osvajali individualnim kvalitetom i posle dobrog snalazenja u sesnaestercu, na odbitke. I za to naravno postoje zasluge trenera. Ono sto je podigao na veoma visok nivo je timska odbraana. Posed i manjak fluidnosti i kretnje u timu su nam podigli odbranu na veoma visok nivo. Takodje ima velike zasluge sa odlicnu formu i napredovanje Smolinga, koji se tu namece kao vodja i dirigent odbrane i polako raste do nekog WC igraca. Medjutim kada sednem da pogledam utakmicu desi se da jednostavno hocu ali ne mogu do kraja da gledam. Generelno i kada je dosadna utakmica volim da gledam kako se igraci krecu, kakva im je trener dao uputsstva, taktike itd. (najvise Bajern zbog Pepa) , ali to u slucaju Junajteda potraje 30ak minuta. Kada vidim Felainija na AMC . Ok je da se juri rezultat pa napadamo sa velikim brojem igraca i onda gadjamo krosnju da spusti nekom loptu, ali ukoliko ti napadas sa 3 igraca i igras duge lopte na Maruana, ne znam.... (i to krece od nekog 70 min) pa nismo jbmmater Stouk i to ne ovaj danasnji, nego od prethodnig godina. Sve moze i De hea u napad i Blind u napad, ma i Mata kao stoper samo nemoj Felaini na AMC ili FC, to je skrnavljenje Junajteda

            Vidim da pisete da masimo dosta sansi i da nije kriv LVG. Dosta zavrsnica, pa i sama igra zavise od samopouzdanja, motivacije i forme za sta je najbitniji trener (naravno delom i igraci), prvi primer vam je Lester, a tu je i Liverpul. Ono sto je najvaznije oko sansi, je da stvaramo maltene najmanje sansi u PML, i te sanse su uglavnom iz neizgradjenih akcija. Znaci nije isto resavatim priliku koja se ukaze iz izgradjene i iz neizgradjene (odbitaka , guzve) akcije. Drugo sto je bitno je da mi u toku akcija ne pravimo visak, pa i kada stvorimo sansu,uvek imamo igraca na ledjima ili cak dvojicu i trojicu.

            Jako je tesko izvuci se iz ove situacije sa Lujom, njegov karakter i te neke osobine mu ne idu u korist ali je ovo fudbal i sve je moguce. Ja tesko menjam misljenje, ali se eto kod Luja premisljam . Da je fantastican trener to stoji ( ne i medju najboljima) i to rezultati i klubovi u kojima je radio govore. Da poznaje materiju i ima znanje to tek stoje, i tu je medju najboljima na svetu. Ali biti trener danas to jest Head coach zahteva mnoge druge osobine. U principu je idealan da bude mentor mladjem treneru a i zna se ko su mu sve bili pomocnici ( sto dalje govori da ce Gigs biti jedan od najboljih ). MOje misljenje stoji ali mislim isto tako da ga treba smeniti ako postoji prilika da se dovede neko od najboljih trenerskih imena na svetu jer se vidi da je izgubio poverenja dobrog dela igraca. Ako ostane , onda mora remont ekipe u januarskom roku, da se dovede sveza krv i igraci koji ce biti motivisani (samom velicinom kluba i platama) da igraju za klub i menadzera.

            Ono sto bih doodao je da mi je Runi jedan najgotivnijih igraca, i stoji da je u katastrofa formi , da ne moze da se poveze. Samo bih rekao da je poslednjih godinu i po dana igrao vise CM i zadnjeg veznog posle i spica nego svoju prirodnu poziciju AMC . To saltanje po pozicijama mi je takodje . Fali mu napadacka igra, par golova i asistencija da se povrati samopouzdanje i bice nalik onom starom.

            Ono sto bih ja voleo da gledam u junajtedu je
            DDG
            Cancelo SMoling Ramos So
            Valensija Erera/SNajderlin Svajni Jang
            Runi
            Marsijal

            Pogledajte samo kako bolje partije pruza Martijal na krilu, jer ima vise prostora da iskoristi. Kao spic je potpuno odsecen bez viska prostora. Da dodje Ibrahimovic ili Iguain ne bi pomogli mnogo. Kada ovako igramo pomazu samo vrhunska krila ili CR i mesi da bi se osvojao prostor (br.1 Roben)

            Volim da citam na ovom forumu i pogotovu na ovoj temi ali eto nemam bas vremena da se posvetim pisanju, pa sam sad onako sve od jednom
            Hocu da vam kazem da se ne upustate u neke svadje sa nekim clanovima koji navijaju za druge klubove ( naravno ne racunam sale , zezanja i zadirkivanja) jer se kvari kvalitet teme i pisanja.
            Pozdrav!
            Last edited by Milutin93; 31-12-15, 02:01. Reason: dodatak

            Comment


            • Comment


              • Gle kako mu se zove knjiga, sta dalje pricati o egu.

                Comment


                • Iskreno mislim da bi nam neki kataklizmican dogadjaj dobro dosao. Ispadanje iz lige, bankrot ili nesto sl da se ocisti bord od s*anja kojima su licni interesi najbitniji (tu mislim i na Fergusona).
                  sigpic

                  Comment


                  • Ili promena vlasnistva npr. Neko ko je iole malo zainteresovan za fudbal ili cisto samo da presece. Dok je Malkolm bio ziv bio je neki sporazum sa Fergusonom da svako radi svoj posao. Ove naslednike ocigledno samo cist profit interesuje pa se svako mesa u svaciji posao...

                    Comment


                    • Svima vama, dragim Đavolima i prijateljski nastrojenim gostima ove najbolje teme na forumu,
                      da ste ne samo ove Nove, već i svake naredne zdravi, veseli i zadovoljni pre svega sobom, da vas sreća prati i da se čuvate svih nevolja, večeras naročito,
                      pa možda nas i ovaj naš klub nekada obraduje malo više!
                      Srećna vam i berićetna Nova godina! Živeli!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Srecna vam nova Djavoli, samo zdravlja i srece, i na privatnom a i na sportskom planu

                        Comment


                        • Sve najbolje ljudi, neka vam je srecna nova godina

                          Pravu ljepotu davanja tokom novogodisnjih praznika najslikovitije opisuje kratka drijevna kineska poslovica:

                          朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻敬瑦
                          捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩E汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条vv洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执b 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧

                          Skoro sam zaplakao na dijelu dje kaže: ".....睯攺 汦睯攺..." ..i na to se čovjek treba stalno podsjećati... Sve najbolje u novoj 2016. godini.

                          Sve ovo sto se desava unutar kluba nije dobro i nema razloga za neki optimizam dok se te stvari ne dovedu u red, a to nece lako ici. Jedino dobro je sto sad svi daju podrsku Van Galu, SAFova struja jer ne zeli Murinja, Vudvordova jer je dovela Holandjanina. Na kraju dana ipak gotovo sve od igraca zavisi, ali mi se uopste ne svidjaju ti problmi unutar kluba i to ne moze na dobro izaci.

                          Sto se transfera tice od Sanea nema nista izgleda, Sitiju je prioritet u januaru i platice 40 miliona eura, zele ga Liverpul i Arsenal prica se, Junajted nije u prici.

                          Sto se Andersona tice

                          Comment


                          • Djavolcici i Djavolice svako dobro želim..

                            Kineska poslovica sabija pogotovo kada stigne na fon kao poruka.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Sve najbolje u novoj 2016!!!
                              Da vam se ostvare svi zacrtani planovi, i da nam se klub vrati tamo gde mu je mesto.

                              Comment


                              • Estte živi?
                                Originally posted by l1m4r View Post
                                Djavolcici i Djavolice svako dobro želim..

                                Kineska poslovica sabija pogotovo kada stigne na fon kao poruka.
                                Znači gledam i ne verujem... wtf..da li je V progovorio kineski?
                                Kolike su im samo one svete knjige, ako su im ovolike poslovice...

                                Poslato sa htc
                                Last edited by miloolja; 01-01-16, 14:53.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X