Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mandušicu vidi buraz ponovo gol koji smo primili.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Mandušicu vidi buraz ponovo gol koji smo primili.
      I ja sam se pitao isto kod kog gola?
      sigpic

      Comment


      • Info : Man Utd songe à reprendre contact pour un transfert de Lass. Intérêt de Mourinho et négo avec OM pour Schneiderlin peuvent faciliter
        Nama Las njima Snajderlin
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • @Limar i Erik
            Mislio sam na go protiv Mildzbroa, klasicni primjer njegovog lutanja izmedju linija.

            Bude li nam pojacanje Lasana onda smo ga ugasili, treba onda i Esijna traziti xD
            Nama treba rjesenje dugorocno dosta je premostavanja, volio bi da, ako bude transfera da to bude pravi igrac koji ce biti na duge staze i klasa.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Ovo je pojacanje u januaru da odradi do kraja sezone. Svakako opcija sa klupe da menja Kerika ponekad.

              Nije Mo lud pa da mu Las bude glavno pojacanje za vezni red.
              sigpic

              Comment


              • Volio bi da se kupuju pravi igraci, imamo mi i previse prelazni rjesenja, ne mozemo rastjerati to, ponovo ih ne treba sakupljati.
                Mene odbrana brine, nikako da dodje do dvojca koji ce poceti da igra stalno da postanu kompaktna cjelina, od toga pocnje svaki tim.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment




                • 7 - De Gea is only the seventh goalkeeper to reach this milestone for United, after Alex Stepney (539), Peter Schmeichel (398), Gary Bailey (375), Alfred Steward (326), Harry Moger and Edwin van der Sar (both 266).

                  142 - The number of games United have won with De Gea in goal, giving him a win percentage of 56.8.

                  0 - The former Atletico Madrid man has never made a substitute outing for United - all of his 250 appearances so far have been starts. He has completed all but one of those matches; he was forced off through injury in the 74th minute against Arsenal in May 2014.

                  22,484 - Following on from the above, this is the number of minutes David has played for United so far (not including injury time).

                  88 - The Madrid-born stopper's clean sheet at the London Stadium was his 88th in his first 250 Reds outings, giving him a clean sheets per games ratio of 0.352. His first shut-out came in a 3-0 home win over Tottenham Hotspur on 22 August 2011.

                  2 - David has only been booked twice for his current club, against Aston Villa in December 2013 and Everton last month.

                  125 - Exactly half of the no.1's appearances have been at Old Trafford. Stamford Bridge and Anfield (both 7) are the away grounds where he has played most often.

                  185 - The number of Premier League appearances De Gea has made. The remainder of his 250 games cover the Champions League (27), FA Cup (17), Europa League (9), League Cup (9) and Community Shield (3).

                  52 - The most appearances De Gea has made in a single season for United, in 2013/14.

                  1 - Our classy keeper's one and only assist so far came in a Champions League home tie against Bayer Leverkusen in September 2013, when his long punt upfield set up Wayne Rooney to score in a 4-2 win.

                  56 - The number of different teams David has faced with United, from his debut opponents Manchester City in 2011 to Middlesbrough on New Year's Eve.

                  3 - The fans' favourite is the reigning Sir Matt Busby Player of the Year. He was the first goalkeeper to win the award in 2014 and is the only Red to have scooped it in three consecutive seasons.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Volio bi da se kupuju pravi igraci, imamo mi i previse prelazni rjesenja, ne mozemo rastjerati to, ponovo ih ne treba sakupljati.
                    Mene odbrana brine, nikako da dodje do dvojca koji ce poceti da igra stalno da postanu kompaktna cjelina, od toga pocnje svaki tim.
                    A Dzons-Roho su sta?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali nema razloga za Lasom. Imaš i Binda. O Svajniju da ne pričamo.

                      Bar za sada odbranu tj stopere ne bih dirao. Svi igraju sa samopouzdanjeM što je cudo.
                      Ok rano je za pričati ali za sada jok. Plus pored ove 4ce imamo i Timotija a mogu i Kerik i Blind da uskoče.

                      Imamo dubinu samo pametne kupovine. Tj ako odu Fela i snajderlin dovedi Lasa. Čemu gomilanje? Ako ne odu nema potrebe za njim. Mada da uzmemo Snajdera najzad 😂
                      Last edited by l1m4r; 04-01-17, 15:06.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Dobar je Las, samo smo ga mogli uzeti ljetos za dz, a i svakako smo zakasnili s njim nekih pet do sedam godina.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dovodi! Odma!

                          sigpic

                          Comment


                          • Jbt mozda se ladno vrati Evra...

                            sigpic

                            Comment


                            • Volim ga mnogo, ali ne treba da igra Nek bude bilo sta, gledao sam u SuperKupu, Suso ga unistio, nije vise taj Evra

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                A Dzons-Roho su sta?
                                U drugom djelu jesenjeg sampionata(zadnji desetak kola) su njih dvojica u tandemu i igramo dobro, ali mene taj dvojac ne unosi sigurnost,skloni su kisevima, razno raznim, a u prvom djelu prvenstva je masu utakmica odigrao Bailly, i sada je na kupu Africki nacija i radi podatka Smoling,Eric Bailly,Roho i Dzons svi imaju oko 10-12nastupa ove sezone u 20.kola, dodaj tu koji mec na centralnoj poziciji i Blinda i to za mene nije konstatnost, nego eksperiment i trazenje.
                                Vidicemo Dzonsa i Roha protiv LFC, lako je bilo sa igracem vise neki dan i realno laksim rasporedom u zadnji par meceva, ide pravi ispit.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X