Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad nesto sanjam pa reko da vidim sa vama koga bi radije Grizmana ili Edena?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Sad nesto sanjam pa reko da vidim sa vama koga bi radije Grizmana ili Edena?
      Ne znam što postavljaš ta pitanja kad se još nijedan ozbiljno ne pominje, zašto to radiš sebi

      Comment


      • Rekoh ti sanjam .
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Sad nesto sanjam pa reko da vidim sa vama koga bi radije Grizmana ili Edena?
          Nekako bih pre 4-3-3 sa Veratijem Ne izgleda mi kao da ce se Murinjo vracati na 4-2-3-1 obzirom da smo na Old Trafordu igrali 4-3-3 protiv Milzbroa i Sanderlenda. Mislim da su spekulacije oko Grizmana gluposti i da nema sanse da on dodje jer ne moze da se uklopi u ovaj sistem. Izbacivanjem holdera i ubacivanjem Grizmana, gubimo Pogbu.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Sto posto ide po Grizmana, em je Antoan navijac Mancestera, em je Murinjo pokusavao i u Celsi da ga dovede.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Sad nesto sanjam pa reko da vidim sa vama koga bi radije Grizmana ili Edena?
              Iako je ekstremno simpaticnijdi, plus cela ta prica oko Beksa ipak Edena, ne bih razmisljao ni sek.
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • "Sve je vrlo jednostavno što se tiče Marsijala. Treba da pozove svog agenta i da ga pita: 'Zašto me povezuješ sa Seviljom?' i da mu kaže da se nalazi u najvećem, ili jednom od najvećih klubova na svetu i da u njemu želi da ostane." - Fil Nevil

                  Sve te agente redom treba nabijati na kolac.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Comment


                    • Bravo, bravo, ubaci Lingarda i Darmjana da se trči po toj levoj strani, to je najbitnije.

                      Comment


                      • Pa daj jbt Mata i Marsijal na klupi a opet Lingard... Ja bih i Janga stavio pre Darmijana

                        Comment


                        • Lingard!

                          Comment


                          • ^^

                            Ovakva reakcija je bila i protiv WBA, obostrana Nadam se da ce me opet demantovati nekom brzom asistencijom/golom

                            Comment


                            • Ako ništa drugo, bar je Miki tu 😊


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Vladan kasni pa cu ja.

                                Markose Roho volim te!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X