Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Manchester United

    Ma treba Vidic da insistira da ima platu barem istu kao Rio,relano zadnih sezona Rio je povredjen i kiksa,a Vidic je stub odbrane.
    Mislim da SAF nece sebi dozvoliti da izgubi Vidica,i da ce popustiti.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #77
      Odg: Manchester United

      [quote author=manda link=topic=2668.msg149329#msg149329 date=1279833159]
      Ma treba Vidic da insistira da ima platu barem istu kao Rio,relano zadnih sezona Rio je povredjen i kiksa,a Vidic je stub odbrane.
      Mislim da SAF nece sebi dozvoliti da izgubi Vidica,i da ce popustiti.
      [/quote]
      Slazem se.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #78
        Odg: Manchester United

        Nesto se u toj prici pita i Nemanjina zena sve mi se cini $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • #79
          Odg: Manchester United

          [quote author=Vladan link=topic=2668.msg149334#msg149334 date=1279833331]
          Nesto se u toj prici pita i Nemanjina zena sve mi se cini $#^%RT
          [/quote]
          Ma neka zena ide u Spaniju,a on ce doci za 3-4 godine. $#^%RT
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #80
            Odg: Manchester United

            ma snace se njih dvoje.. h5g6k8
            sledeca utakmica na s.americkom tour-u je protiv kansas city wizardsa 25.-og...pa MLS all-stars 28.-og..

            Comment


            • #81
              Odg: Manchester United

              Vidic ostaje!

              Danas oko 17h David Dzil je sa svojim saradnicima uspostavio saradnju o produzetku ugovora sa Nemanjom Vidicem.Ugovor jos uvijek nije potpisan,ali su obje strane potvrdile da ce se to dogoditi kada se Nemanja vrati sa odmora.

              Welbeck i Cleverly idu na pozajmicu,ne zna se jos dje ce Danny,a za Cleverly-ja se raspituju Bolton i Newcastle.


              sigpic

              Comment


              • #82
                Odg: Manchester United

                Odlicno.
                Ionako, poodavno, to vise nije stari Vidic.

                Kako ce to Arsavin da lomi ove sezone $#^%RT

                Comment


                • #83
                  Odg: Manchester United

                  Najnovije pojačanje Mančester Sitija, Jaja Ture danas je priznao da je odbio ponudu Mančester Junajteda, pre nego što je potpisao za tim gradskog rivala.

                  Sada jedan od najplaćenijih igrača na planeti, otkrio je da je prvo usledila ponuda Junajteda, ali iz nekih svojih razloga odabrao je Siti:
                  “I prošle sezone Junajted je bio zainteresovan za moje usluge. Kada se pričalo o produžetku saradnje sa Barselonom, ljudi iz Mančester Junajteda su me upitali da li sam zainteresovan za prelazak u njihov tabor. Junajted je veliki klub, možda i najveći na svetu, ali ja sam odabrao Siti jer nisu ništa osvojili već duži period. Želim da osetim kako je to kada se klub izdiže i kada se sve menja. To je za mene veoma važno i zato sam Aleksu Fergusonu rekao ne.“ rekao je Jaja Ture koji će zarađivati 220,000 funti nedeljno.



                  Koje su ovo lazi,kao zeli da igra za tim koji nista nije osvojio(to jest radi ovi 220.000funti sedmicno $#^%RT)!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Manchester United

                    Ferdinand ce propustiti pocetak sezone.
                    Mnogi su se nadali da ce se Rio oporaviti do kraja ovog mjeseca,ali je danas potvrdjeno da ce biti odsutan do kraja sledeceg.
                    Ferguson je rekao da ce Rio biti odsutan jos sest nedelja,posto je povrijedio ligamente koljena,a kad se radi o takvim povredama potrebno je biti izuzetno oprezan.Ferguson je jos potvrdio da ce i Owen propustiti pocetak sezone i da ce Hernandez debitovati na utakmici protiv ALL STAR tima MLS lige.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Manchester United

                      Karim Benzema poslednje pojacanje?

                      Menadžer Mancester Junajteda Ser Aleks Ferguson je veoma zainteresovan za reprezentativca Francuske. Prema pisanju engleskih medija,posto Ferguson nije uspeo da dovede Veslija Snajdera, Mancester ce pokusati da dovede ovog talenta po drugi put.

                      Naime Ferguson je bio zainteresovan da dovede ovog igraca i odma posle prodaje Kristijana Ronalda ali se Francuz opredelio kao i Portugalac za klub sa Santijaga Bernabeua.

                      Novi menadzer Reala, Žoze Murinjo, jos nije udlucio da li mu je Benzema potreban jer jos nije siguran kakvu ce taktiku da forsira. Ako ipak odluci da Benzemu stavi na transfer listu, Ferguson ce da posalje ponudu pre isteka prelaznog roka(1. Septembra).

                      Iako je klub sa Old Traforda u toku prosle nedelje rekao da nece kupovati vise, spekuliše se da bi Ferguson rado želeo još jednu opciju u napadu.

                      Pored Runija, Makede, Berbatova, Ovena, Havijera Ernandeza (letosnje pojacanje) Benzema bi bio dobrodosao.

                      Benzema je bio veliko razocarenje prosle sezone u spanskoj Primeri posto je postigao samo 7 golova u 27 meceva. Od prosle nedelje ucestvovao je u vec poznatom skandalu ali uprkos tome niko ne sumnja da je veliki talenat.


                      Akinfejev želi u Premijer ligu

                      Čuvar mreže Moskovskog CSKA, Igor Akinfejev danas je izjavio da mu je želja da napusti Rusiju i preseli se u Englesku, tačnije u Premijer ligu.

                      Akinfejev ima samo 24 godine, a već je upisao preko 40 nastupa za reprezentaciju Rusije. Golman Armejaca je u više navrata bio povezivan sa prelaskom u redove Mančester Junajteda, ali do sada sve se zadržalo na spekulacijama. Ipak poslednja izjava koju je ruski golman dao za medije, ponovo pokreće pitanje koje glasi: “Gde će Akinfejev nastaviti karijeru?“

                      "Arsenal i Mančester Junajted su za mene dva najbolja kluba na svetu. Ukoliko obe ekipe budu tražile golmana ovog ili sledećeg leta, ja sam i više nego zainteresovan.“ rekao je Akinfejev za Daily Star Sunday.


                      Džil: "Pare su tu"

                      Izvršni direktor Mančester Junajteda David Džil tvrdi da Ser Aleks Ferguson i dalje ima na raspolaganju pare za dovođenje igrača.

                      Crveni đavoli nisu mnogo potrošili ovog leta, a navijači postaju sve više i više frustirani, što zbog dovođenja manje poznatih igrača, što zbog familije Glejzer. David Džil ipak tvrdi da Ferguson jednostavno nije našao odgovarajućeg igrača iako ima određenu sumu novca za potrošnju:

                      "Pare su tu, samo što trenutno nismo pronašli igrača koji bi mogao da poboljša ekipu. Ferguson ostaje pri stavu da cene na tržištu nisu realne. Mi imamo tim koji igra zajedno već godinama i idem nam dobro za sad." rekao je Džil koji je priznao da postoji mogućnost dovođenja još jednog igrača:

                      "Mi uvek pratimo igrače. Pratimo ih 365 dana u godini, a ne samo kad počne rok za transfere. Skautirali smo mnogo igrača na Svetskom prvenstvu, par njih su nam zapali za oko, ali ipak mislim da je Ferguson zadovoljan svojom ekipom. Ukoliko budemo imali želju za nekom promenom, možda se pojačamo za još jedno ime. Ostalo je još šest nedelja i videćemo šta će se do tad desiti." rekao je Džil za SkySports.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Manchester United

                        Ferguson izostavlja Andersona i Hargrivsa sa spiska?

                        Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson navodi da je u velikoj dilemi da li da uvrsti dvojicu povređenih igrača Ovena Hargrivsa i Andersona u ekipu od 25 igrača za predstojeću sezonu. Po novom pravilniku engleske Premijer Lige svaki tim mora da imenuje sastav od 25 igrača, uključujući osmoricu koji su bili u klubu bar tri godine pre nego što su napunili 21. Igrači ispod 21. godine se onda ne računaju.

                        Spisak igrača klubovi moraju dostaviti do kraja letnjeg prelaznog roka, a on se može promeniti ukoliko zatreba u Januaru. Hargrivs se oporavlja trenutno od povrede kolena na kojem je dva puta do sada vršio operaciju i njegov datum povratka na teren se ne zna tačno dok je Anderson na rehabilitaciji od povrede ligamenata kolena. Povratak ovog mladog Brazilca se očekuje krajem Spemtebra.

                        "Ova situacija sa spiskom mi zadaje problem i moraću da čekam dokle god budem mogao. Ipak, odluku ću na kraju morati da donesem, a da li ću uvrstiti Andersona i Hargrivsa u tim zavisiće od procene kada će oni moći da se vrate na teren.

                        "Za većinu igrača sam se već opredelio, ostalo je da se odlučim za još jednog ili dvojicu."-rekao je Ferguson.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Manchester United

                          Mančester Junajted savladao je u prijateljskoj utakmici u Hjustonu pred 70.728 gledalaca Ol-star selekciju MLS rezultatom 5:2 (2:0).
                          Istako bih dva gola Makede i prvi nastup i prvi gol Havijera Ernandesa-Čičarita. +*@WT*48* &8@^J
                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XJ5wKC43wZI&feature=player_embedded[/youtube]
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Manchester United

                            SAF je odusevljen Chicaritom

                            Nadam se da ce se ovo ostvariti,Frey je strasan golman koji je po meni dosta potcijenjen i bio bi veliko pojacanje.

                            http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...taktirao-Freja
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Manchester United

                              Čivas Gvadalahara-Mančester Junajted 3:2
                              U poslednjoj utakmici na svojoj Severnoameričkoj turneji, fudbaleri Mančester Junajteda poraženi su od meksičkog Čivasa sa 3-2.

                              Mančester Junajted: Kuščak; De Lat (Rafael 65), Smoling, O'Šej, Fabio; Gibson (Nani 45), Skols (Gigs 65), Kori Evans (Flečer 75), Kleverli; Berbatov (Hernandes 45, Velbek 65), Diuf (Makeda 65). Nekorišćene zamene: Amos, Džoni Evans

                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B1Jn3hGwmWc&feature=player_embedded[/youtube]
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Manchester United

                                Centralna figura meča, još jednom je bio mladi Havijer Hernandes, koji je prvih 45 minuta odigrao u dresu svog bivšeg kluba Čivas Gvadalahara i, već u 8. minutu, sjajnim šutem sa 20-ak metara doneo meksikancima vođstvo.
                                U poluvremenu meča Havijer ''Čikarito'' Hernandes je promenio dres, ali do 65. minuta kada ga je zamenio Dani Velbek, nije uspeo da se upiše u listu strelaca i za Mančester Junajted.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X