Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ime moje i dalje ja ne bih dao 100m ali je dominator. Nisam verovao da moze da bude toliko dominantan. A moze jos vise. Vidi se da će se oko njega graditi tim.
    Last edited by l1m4r; 31-12-16, 18:26.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Smoling je danas bolji bio od Baljija, jedino kod gola je malo zakucao, mada nije samo njegova greska. Balji je nekoliko puta bio van pozicije, Smoling ispravljao, Adama se sprdao sa Blindom, Smoling ispravljao i igrao na lijevoj strani pritom. Smoling Roho nadam se od Vest Hema, ne vjerujem Dzonsu jednostavno. Inace Roho je za klasu bolji kad je stoper nego lijevi bek. Kad je bek potpuno je pogubljen, nevjerovatno nesto.
      sigpic

      Comment


      • I ja sam bio protiv za tolike pare, ali kad vidim koliko Kinezi daju za poluigrače mi smo njega jeftino uzeli. Plus ima 23 godine i koliko znam nismo mi sve pare dali, mi smo 80 miliona a onih 20 miliona agentu Juve, tako nekako je bilo.

        Comment


        • Ne verujem mu ni ja ali je trenutno u 100X boljoj formi od Smolinga.
          sigpic

          Comment


          • Posto sad idem, zelim vam svima sve najbolje u novoj godini, a nocas uzivajte, lijepo se provedite i ne radite nista sto ne bi Dzoi Barton npr.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Jbm ti sunce koliko je los ovaj Pol deckonja.

              Pretplaceno govedo. Sta, sa tolikom cenom on je samo najbolji veznjak PL? Puuuuuuuuu!
              Kad smo kod Pola, eno ih u poll-u svi dokumentovani.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Sve majstor do majstora...

                Hajde da to pokuša kad vodimo sa golom-dva razlike, niki ne bi zamerio, nego svaki put kad gubimo ili je jako neizvesno. Debil.

                Btw: Pogba top top top. Još kad razmislim nije ni imao sreće, do sad je pogodio par prečki i stativa, imao bi on još koju asistenciju i gol na kontu, ali neka, i onako je motor i glavni igrač ekipe.
                Last edited by HeadBurn3r; 31-12-16, 18:28.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Posto sad idem, zelim vam svima sve najbolje u novoj godini, a nocas uzivajte, lijepo se provedite i ne radite nista sto ne bi Dzoi Barton npr.
                  Samo da dodam,

                  Popite umereno veceras..

                  If you know what I mean..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment




                  • Pogba drzi grb, De Hea divlja pozadi.

                    Kakva fotka! Sve sami placenik do placenika.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pogba ove sezone 7 puta pogodio prečku ili stativu čini mi se, baš ga neće...

                      Comment




                      • Dankan kaze da Mo zeli Grizmana i Sola na leto.
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Uh ako dovede Grizmana i Saula kakav bi to posao bio. Mada bi dovodjenje Saula znacilo klupu za Ereru?

                            Inace uopste nije lako vrijeme za Zozea, ali se bori

                            Jose Mourinho rushes to Portugal twice in 24 hours as his wife undergoes Emergency Operation
                            http://www.dailymail.co.uk/news/arti...operation.html

                            Juce 32 suta, 12 u okvir, igramo vrhunski fudbal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa potencijalno dovodjenje njih dvojice bi znacilo i promenu formacije, tako da eventualna zamena za Kerika nece biti potrebna.

                              Pogba-Sol

                              Miki-Grizman-Marsijal

                              Ibra
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa holderom je sve mnogo lakse, izbalansiranije, stabilnije, sigurnije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X