Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Sreca pa su Gigs, Runi pa i mnogi drugi bili cvecke .
    A da da.
    Ali sem toga, znam da ga navijaci Intera ne vole jer je nesto lose pisao o njima u autobiografiji, a navijaci jos dokazali da to nije tacno.

    Comment


    • Svaka li tranja danas "pise" autobiografiju.

      Rijetki su sportisti ciju bi biografiju procitao. Pametni ljudi pisu kad zavrse karijeru ili kad dodju u godine. O cemu ima Ikardi da pise? Ili C Ronaldo, Mesi i ostali... Sve isti krac: tesko djetinjstvo/bolest, otac alkoholicar, nisu mogli da ga salju u skolu ali je zato isao u crkvu svaki dan itd itd. Koji je ono kreten napisao da je bio nepokretan i da je prohodao kad je prvi put u zivotu vidio loptu kako ide ka njemu? Ili kad je usao u crkvu.. ili mu je mozda pop u crkvi pokazao loptu i pitao ga da odigraju jednu partiju kockica na brzaka?
      Svaki drugi ima tu istu "zivotnu" pricu.. da, da... jako potresno i zalosno. Kasnije se uvalio u neki dobar klub i muze li muze. Pa sta ima ja da citam sta je radio do svog prvog jakog ugovora.. Za mene, te njihove knjige su dobre samo za potpalu vatre


      Moze novi ugovor za Tonija. Do penzije neka ostane ako zeli!


      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • Mourinho says Morgan Schneiderlin has asked to leave #mufc.
        To je to. Samo da uzmemo dobre pare.

        Mourinho confirms Bailly and Mkhitaryan are fit to face Sunderland on Boxing Day. [@samuelluckhurst]
        Last edited by BorisUnited99; 23-12-16, 13:08.

        Comment


        • BBC kaze 13m funti. Nekako mi to premalo, mada oni su toliko dali i za Cadlija. Mozete uzeti vise od toga kontam.

          Comment


          • Dati Pjulisu popust za Snajderlina. Zato sto je to Toni Pjulis.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Gledam Murinjov intervju od juce, gledam pres konferenciju od danas, gledam pres konferencije prethodnih par meseci, koliko je covek zaljubljen u klub.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Da ih damo Čelsiju da preprodaju pa da podelimo po 50%? Taman svima po 150 miliona.

                  Comment


                  • Steta za Depaja, ali i dalje moze postati top igrac, od njega zavisi. Svakako treba da igra. Bezmudog Snajderlina mi nije kapi zao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne mora 50 miliona, može i 45. Dovoljno za dvojac koji je slabo šta uradio pa ovih sezonu i po u klubu.

                      Comment




                      • Vardi tri meca suspenzije. Roho srecnice srecni.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • http://www.telegraph.co.uk/football/...nited-laments/

                          Mojes ponovo rekao kako je zaslužio više vremena, da je Junajted odustao od svoje tradicije (doveli strane menadžere posle njega) i počeo trošiti stotine miliona, a u istom intervjuu govori kako je poslata ponuda za Bejla 100 miliona funti 2013. i da je jurio Fabregasa, Kros već bio dogovoren (inače jedina dobra stvar bi to bila da je Mojes ostao).

                          Očigledno i dalje misli da bi uspio u Junajtedu. Krivo mu što je Junajted odustao od tradicije dovođenja britanskih menadžera, a najbolji njihov trener je Toni Pjulis vjerovatno, posle Fergija oni nemaju top trenera. Tako da je besmisleno o tome pričati.

                          Da nije u Sosijedadu otkaz dobio i da ne trenira sad jedan Sanderlend (klub koji je nivo najboljih britanskih menadžera, što govori o njima) možda bih mu povjerovao. U svakom slučaju valjda će ga lijepo dočekati Old Traford, ne treba aplauzi ali bez zvižduka.

                          Comment


                          • Kako on ima obraza da prica o Junajtedu i manjku vremena nije mi jasno. Nije on dobio otkaz zbog rezultata vec nesposobnosti. Ne bi bilo problema i 15. da je bio da je pokazao nesto, makar neku viziju da je imao. Taktika mu se zasnivala da Jang centrira do iznemoglosti pa sad nesto mora da udje. Da ne pricamo o tome sto nijednog igraca ne moze da privuce... A to sto on misli da je tradicija da mora brat po babine linije da vodi klub pa makar ispao je drugo i pokazuje njegovo nerazumevanje prave tradicije Junajteda. Pa jedan Murinjo koji je vazio za suprotnost tradicije Junajteda bolje kapira i sprovodi nego sto bi on ikad mogao.

                            Comment


                            • Ne znam, bilo mi ga žao dok nije počeo s ovim da se preserava a to je počelo nedugo posle otkaza. Ajde što je u napadu bila ta igra koju si ti opisao, već je i odbrana bila u raspadu, totalni javašluk i igra 'na sve strane', nešto slično ovom Sanderlendu njegovom, bez nekog plana i vizije.

                              Fora sa njim je što on može napraviti solidnu ekipu, bez neke naročite ljepote ali čvrstu i dovoljno dobru za sredinu tabele (ili makar donji dio tabele ali da ne ispadne iz lige) , ali za to mu treba nekoliko sezona kao sa Evertonom, a to danas niko ne trpi i ne čeka. Ali tu se i ogleda sav besmisao dovođenja njega, jer sa svim tim njegovim karakteristikama i načinom rada on je klasičan trener Palasa ili Vest Broma, a nekako je postao trener Junajteda.

                              I dobro si primjetio, Murinjo je vjerovatno na prvi pogled u suprotnosti sa nekakvim Junajtedovim principima, a radi sve što treba u tom smislu.

                              Comment


                              • Ma nema zasta da ti ga bude zao, uzeo je on dobre pare za to sto je bio tu. Doduse pred kraj su ga i igraci bojkotovali tako da nije bas to ono sto je on hteo od igre. U svakom slucaju daleko je bilo to imalo ozbiljnog nivoa. Mislim da bi amater sa iskustvom u FM bolje vodio tim od njega. Runi je obrisao patos njime. Doduse videli smo da ta situacija sa Runijem nimalo nije bila laka jer su i Van Gal i Murinjo bili u nezgodnoj situaciji, Van Gal nije resio, Murinjo je izgleda resio i to je to.
                                Bilo kako bilo cinjenica je da mu ovi komentari nisu na mestu.
                                Last edited by mikisavic89; 24-12-16, 12:34.

                                Comment

                                Working...
                                X