Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravio sam Matu, spomeneh ga u live temi, sto pre ode on to bolje i za nas i za njega

    Svajni, Mata, Blind, to je ta trojka danas

    Najbolji Marsijal, Snajderlin i Erera. Pozivitno me iznenadio Runi, razgoropadio se malo, takodje Darmijan odlican na levom boku.

    Comment


    • A Jang ništa? Cccc
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ti mene zezas

        Jang dobar danas, posebno defanzivno, ali nisam ga spomenuo jer on mi je standard dobar kad igra

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Pored Mate i Blind ti izabereš Svajnija ? Auuu Gagi
          Pa dobro ali ipak je Mata sevnuo precku danas. Mogao je vrlo lako tu gol da padne...
          P.S ovako je bio los.

          Comment


          • Nije dao gol već pogodio prečku i bio očajan uz to..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Kaze LVG da su se igraci borili za njega danas, i da on sam ne podnesuje ostavku, da to ostaje na upravi da odluci.

              Fantasticno, jedna dobra utakmica i remi menja 7 katastrofalnih rezultata, bas fino...

              Comment


              • Danas dobra utakmica, ostaje zal sto se nisu uzela 3 poena, ali to svakako ne menja situaciju u kojoj se nalazimo. Sta bi sad zato sto smo odigrali prvu solidnu utakmicu u zadnjih 6 meseci trebali da gospodinu produzimo ugovor, neozbiljno od strane LvG-a da daje onakvu izjavu, pa nije pobedio finale LS nego igrao nereseno sa Celzijem kuci.
                sigpic

                Comment


                • Valjda je jasno bilo da rezultat danasnje utakmice ne utice na to da li Gal ide ili ne. Ne moze ovaj remi da brise rezultate poslednjih x tekmi.

                  Comment


                  • Pa vidiš da može

                    Comment


                    • Naravno da nisu obrisani. Stoje i dalje na papiru a ponajvise se vidi sve u poziciji na tabeli. Ali ako su igraci uz menadzera moze sve da se preokrene, ako nisu ide koliko sutra to cemo da vidimo.

                      Comment


                      • Blind
                        Herrera

                        Martial I DDG standardo



                        Rooney
                        Last edited by Abel; 28-12-15, 22:10.

                        Comment


                        • LvG: "The media can say it, but I will not resign. I have a contract and I'll see it out, it's not up to me to change that" #MUFC
                          Toliko o tome da je nudio ostavku dvaputa.

                          LvG: "Even after today's result the fans are applauding, so I cannot say I am very much concerned." #MUFC
                          Ma samo opušteno bratski, svi ti verujemo. Izborićeš se nekako za Ligu Evrope u žestokoj konkurenciji Palasa, Stouka, Votforda i Vest Hema.

                          Ako je on još na klupi i veruje mu se onda mi se sve čini da je Pep dogovoren za narednu sezonu.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Ako je on još na klupi i veruje mu se onda mi se sve čini da je Pep dogovoren za narednu sezonu.
                            Kako to moze da bude lose onda?!

                            Daj Boze da si u pravu!!!!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • To bi bilo odlicno, ali mislim da od Pepa nema nista. Takodje nadao sam se da bi LvG mogao otici dzentlmenski sa klupe Junajteda ali i od toga nema nista, morace ga terati na kraju, bar se nadam da hoce...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Naravno da nisu obrisani. Stoje i dalje na papiru a ponajvise se vidi sve u poziciji na tabeli. Ali ako su igraci uz menadzera moze sve da se preokrene, ako nisu ide koliko sutra to cemo da vidimo.
                                Pa čim je ostao, znači da su obrisani. Možda nisu na papiru ali imaginarno jesu i tu nema šta dalje da se priča.

                                Comment

                                Working...
                                X