Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lakše bi mi bilo da smo igrali kao na prošlim.
    Neću Gigsa

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vidi Blind što se smeje posle tekme.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Kako se ne bi smejao kada nije kriv za neki gol ili nešto sl.

        Prečka, stativa, Kurtoa, 2 penala (pu-fuj Etkinsonu)...aooooo
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dobra utakmica danas, da je bilo vise ovakvih ove sezone ne bi bili oni silnih 0:0 utakmica...

          8 utakmica bez pobjede, TOP4 vec nam bezi 5 boda...

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Nek sikinu 7micu Depaju jos veceras, kakva prevara... meni je ovo neverovatno, pa on ni jednom nije prosao 1 na 1, a kao fizikalac,dribler,prebrz...
            Vratiće se stari postovi (bože zdravlje), pa ću da vam pokažem sve ono šta ste pisali za Janga i koliko ste ga pljuvali, prodavali, uništili verbalno (a skoro sam nešto tražila i videla te postove),a šta je bilo recimo prošle godine, pa na ovamo... tako da naučite više da ne budete toliko isključivi.

            A Runi može slobodno da ide. Džabe par dobrih poteza, kada ona ostala većina ne valja ništa... on ni loptu više ne ume da primi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ima i dosta do igre koja ne odgovara Depaju... njemu vise odgovara da napada prostor, a retko to radimo... rekao sam par postova iznad ovaj, da mora da promeni stav mnogo, ako ga ne promeni dzaba...

              Comment


              • Naravno da mora mnogo toga da pormeni, ovo ne valja ništa... a biće nadam se iskreno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • 7icu samo da nosi onaj ko je par godina u klubu i koji dokaze da je vrijedan tog broja.
                  Ako ovako nastavimo izgubice smisao.
                  Konacno smo i odigrali nesto i steta sto nismo uzeli 3 boda, mislim da smo zasluzili.
                  Ali kad vidim prethodnih 5 kola i od koga smo pogubili bodove ,jeza me uhvati.

                  Comment


                  • Kako ja volim magiju. Prvo poluvrijeme kao nekad, brzo, konkretno, odjednom umiju da igraju fudbal. Runi sve radi, jos samo da mu se vrati moc sutiranja, ali danas prima loptu pjeske, gradi fantasticno, izvlaci se, dobar pas u vecini meca.

                    Jbg nije scela u gol, precka, stativa, dvije stopostotne, dva penala nisu dosudjena. Ovamo Celsi par odlicnih prilika, danas znaju da igraju, a prije dva dana nista nisu umjeli. Manekeni, sve to treba ocerati, kaze sad Runi stojimo iza menadzera, mi smo profesionalci. E strasni ste profesionalci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa nije baš svaku primio, bilo i brukanja
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Onaj volej bi promašio svako. Ono što je lepo kod njega što znamo da i dalje može da ukliza.
                        Memfis čovek udje i krene da pretrči igrača i pošalje loptu u aut 5x. Pa daaaaj brate jebem mu mater da li si normalan?

                        Za povišeni pritisak mogu samo Mati i Blindu da zahvalim.

                        50x sam se prodao daj mu loptu..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Precka, stativa uz jos 2 odlicne sanse i 2 nedosudjena penala(dovljan je jedan bio) i nije se moglo do gola. Igra danas solidna na nivo pre Volfsburga. Sve je lakse kada ima prvotimaca u odbrani a sto je vaznije i Schmifield ispred i to je kljuc dobre igre po nas. Sta ce dalje biti videcemo koliko sutra eventualno posle Svonsija jer je gust raspored. Menjanjem menadzera necemo mnogo dobiti ako ne resimo neke stvari unutar kluba koje su vec ocigledne. Murinjo sigurno nece doci da se bakce sa tim strujama sigurno. Sto se tice tih odluka cekamo. I dalje mi je nejasna ona losa igra prethodnih x utakmica iako se poklapa dosta sa povredama moralo je bolje. Situacije nije kristalno jasna bez ikakve ideje sta konkretno za na dalje. Neka rade u klubu kako misle sto se mene tice. Do odluke GGMU

                          Comment


                          • Herera Svajni i Morgan. Uvek uvek uvek uvek uvek uvek!!!!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Svajni meni najgori danas od svih, tu sa Blindom. Prespor covek postao, meni ga zao. Ali umire za klub, bori se...

                              Erera bi meni bio kapiten

                              Comment


                              • Pored Mate i Blind ti izabereš Svajnija ? Auuu Gagi
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X