Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poješću se kako smo uspjeli u 4 utakmice na Old Trafordu da prospemo 8 bodova, sad bi bili u samom vrhu, Čelzi i Arsenal jedini ispred. Odustao sam od ikakve borbe i za top 4 davno, ali ako Siti nastavi ovako da kiksa a mi prestanemo da prosipamo bodove na najgluplji način (a Totenhem danas bi mogao da se ispostavi kao prelomna utakmica u tom smislu) povjerovaću da možemo da se uključimo u borbu za top 4.

    U suštini mi imamo 3 loše utakmice u ligi i dvije u ligi Evrope. Sve su osim Fenera došle davno, Čelzi je zadnja i bila je 23. oktobra. Samo da su rezultati ispratili, sad bismo pričali o tome gdje Čelzi može kiksati pa da smanjimo razliku, ovako čekamo kikseve Totenhema i Sitija. Šteta, ali sve dok igramo ovako ja to mogu podnijeti.

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post

      - Kao sto se Olja plasi Dzonsa, tako je meni frka od Valensije svaki put... jbg
      To sa Tonijem ti je ipak nerealan strah, drži tebe ono da ti nije jedan od omiljnijih, opet za razliku od mene... što je neopravdano sa tvoje strane naravno.
      Imao je on razne padove, pa i kod SAFa, ali zato kada je u formi niko mu ništa ne može.

      A opet da možemo da vratimo i pogledamo sve kikseve obojice, ipak mislim da Džons ima prednost i uopšte se ne osećam sigurno kada on igra.
      Naravno nebitan je moj osećaj, samo nek nastavi ovako.
      Last edited by miloolja; 11-12-16, 20:33.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Tu su negde, Dzons je vise smotan nego sto je neki veliki kiks igrac (mada, to moze ponekad znaciti i isto) + je jako staklen, tako da i kada uhvati neku dobru formu, brzo to padne u vodu jer obavezno po sezoni ima 2-3 meseca odsustvovanja u kontinuitetu.

        Sto se Valensije tice... ta jednodimenzionalnost i fudbalska (ne)inteligencija me prosto uzasavaju.
        sigpic

        Comment


        • To što je staklen udaljava ga sa terena, ali sećam se njegovih grešaka, naravno ne kažem da je kiksara, samo mi ne uliva poverenje prosto. Opet sjajno što se vratio i nadam se da će dugo ovako. Svi smo ga prodavali pod hitno letos, eto ispalo još i dobro što Žoze ostavio sve ko kvočka pod svoje skute i odjednom ga ubacio u prvi tim. Malo i nočekivano, silom prilika.

          A ne mogu svi da budu genijalci u timu. Mora neko i na sirovu snagu i neustrašivost.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Slazem se i ja sam ga odavno prezalio a bio sam ovde ubedjen sam njegov najveci fan dosta sezona. I dalje mi nerealno da igra na ovom nivou i mislim da je to kratkog daha i da ce eventualno otici iz kluba.

            Sto se Valensije tice, mnogo puta me je iznervirao ali mislim da mu nikada necu oprostiti onaj back pass za Velbeka u kupu. U tom trenutku smo zavrsili definitvno. Igra dobro i stabilno ove sezone, mozda cu biti gad, ali bicu srecan kada napusti klub, illi u blazem slucaju, preseli da greje klupu nekom Fabinju npr .
            sigpic

            Comment


            • Onu bombu nikako da prežalim (utišajte prvo)

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Inace zvizduci upuceni Felainiju dno dna, jad od "navijaca".
                sigpic

                Comment


                • Erice, Tomislave mogu da menjam avatar?

                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Možeš.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ispostavao sam obojicu.

                      Mora Runjavi da se vrati
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Al odigrase svi, svaka im cast. Posle danasnje partije nisam vise siguran koliko Pogba preteruje sa pokusajima da uradi nesto senzacionalno, a koliko Murinjo trazi od njega da gusi loptu. Koliko je danas puta lik tako gnjavio loptu, navukao Dembelea i Vanjamu na sebe, pa proturio ostalima da se igraju na svom tom praznom prostoru koji su ova dvojica ostavili iza sebe. Ali koja fizicka snaga, da ti nosis jebenog Dembelea i jebenog Vanjamu na ledjima, alo.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Do 25. februara i Sitija u gostima, mi imamo dobar raspored, glupo je reći lak jer toga nema, ali osim Liverpula na OTu 15. januara sve su ok protivnici. Posle Sitija opet lakši raspored sve do 15. aprila i Čelzija. Ali sve to pada u vodu ako se ne uzmu bodovi protiv Palasa i Vest Broma. Vjerujem da dobijamo obje, mada će faliti Miki mnogo.

                          Comment


                          • Murinjo pobedu posvetio Feli i zeli time da dokaze da i dalje racuna na njega.

                            Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

                            Comment


                            • 'I want to dedicate this victory to Fellaini because he deserves it,' he told Sky Sports.

                              'In the last match, it was him that was involved in the loss of two points, and that's why I want to make it clear he is an important player for me.
                              'The fans can do what they want and they have been phenomenal with us. I just have to thank them for everything they are giving us, especially in the period where we are not giving them too much so I am really happy with them.

                              'They have in their mind the mistake that Marouane did at Everton and no more than that. He is a player and a person I like and the person is more important. He will always have my protection and trust.'
                              To je ono pravo.

                              /
                              sigpic

                              Comment


                              • Sent Etjen
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X