Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • wtf?

    ili je samo meni?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Baji se vratio, hvala Bogu

      Comment


      • Super, taman da se odmori pred Totenhem. Oduvaće nas petlovi sa Tobijem i Kejnom.

        Comment


        • Pogba pogresio pas 10 puta, Ibrahimovic bar duplo vise, Runi se vratio na stari nivo. Mada teren je ocajan.

          Comment


          • Bravooo Mikiiii.

            Comment


            • 13 golova, a pocetak decembra. Solidan flop ovaj od 35 godina.
              sigpic

              Comment


              • Niko nije rekao da je flop, vec da je mnogo zicere promasivao, za njegov standard.

                Comment


                • Pa da je to dao imao bi 23 gola

                  Poslednjih sest utakmica sve pogadja, tako to ide.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro je, rutinska pobjeda, još bitnije odmarali Kerik i Valensija, Matu izmijenio na vrijeme.

                    Fosu-Mensah dobar od odlaska, valjda će sad češće dobijati šansu. Mislim da je već jasna postava za nedelju.

                    Comment


                    • DDG
                      Valensija Bejli Roho Blind/Sou
                      Erera Kerik Pogba
                      Mata Ibra Miki

                      Comment


                      • Da mi je neko rekao da ćemo ovako loše početi sezonu sa ovakvim pojačanjima umro bih od smeha. Kakve su to igračine jbt: Bajli, Pogba, Miki, Ibra.

                        Baš mi drago što ga je Miki dao, u poslednje vreme je bio naš najbolji igrač.

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Da mi je neko rekao da ćemo ovako loše početi sezonu sa ovakvim pojačanjima umro bih od smeha. Kakve su to igračine jbt: Bajli, Pogba, Miki, Ibra.

                          Baš mi drago što ga je Miki dao, u poslednje vreme je bio naš najbolji igrač.
                          Meni Mata i dalje najbolji. Mada je Miki zmaj.

                          Najjace od svega je sto Roho igra bez greske, evo i danas Balji dvije greske, Roho jedna polugreska u finisu, malo je slabiju intervenisao. Ali i danas branjenje 1:0
                          sigpic

                          Comment


                          • E i to sam hteo da pomenem, al zaboravih. Preporođeno igra, kakva smirenost i pravovremene intervencije :ave:

                            Runi očajan, ispod svakog novoa.

                            Comment


                            • Blind i Runi najgori, mada je teren bio ocajan, trebalo im je poluvrijeme da proigraju s pasovima, prije svih Pogba, Zlatan i Miki, Mati izgleda sve odgovara
                              sigpic

                              Comment


                              • Mkhitaryan: "I was waiting a long time for this goal, hopefully my next goal is in Old Trafford as I want to score at home." #MUFC
                                Ja sam optimista pred Totenhem, vjerujem da u nedelju možemo prelomiti i okrenuti malo sreću na svoju stranu. Decembar nam nije težak, samo Totenhem i Everton teži a i protiv Evertona smo baš glupo prosuli bodove. Sad mjesec dana samo Premijer liga, da nakupimo bodova koliko možemo pa da vidimo gdje smo pred Liverpul tamo sredinom januara. Daleko smo od svake priče i za top 4 trenutno, ali makar igramo dobar fudbal, u polufinalu smo kupa i prošli dalje u LE.

                                Comment

                                Working...
                                X