Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze to preko noci zaboraviti, posebno pozicioniranje.

    Da budimo realni pod Murinja nije dobio pravu sansu, nijednom nije vezao 2 utakmice, da ne pricam kao starter. Isto i Memfis.

    Kod Van Gala ne mogu da cenim nikoga, to nije bilo fudbal.

    Comment


    • Pa opet Jang, Felaini, Smoling, Blind, De Hea masu bolji kod Van Gala nego kod Murinja. Van Galu je islo mnogo bolje nego sto ide Murinju, bodovi i tabela ne lazu.

      I ono sto je dobio prilika je odigrao ispod svakog nivoa, Memfis je barem igrao solidno pa se i on pakuje. Meni je krivo sto ce Memfis otici, boji je za klasu igrac od Lingarda, ali nikad nece biti radnik kao Lingard.
      sigpic

      Comment


      • Ma igrao 2 tekme u Evropa Lige, obe u gostima kad smo gubili, kad ne znas ko je ocajnije igrao. U PL je dobio 10 minuta, bas mnogo da se pokaze.

        Comment


        • Na pripremama je igrao, sokantno pozicioniranje i citanje igre za jednog vezistu. Nije on za veliki klub jednostavno. Gledaju ga i na treninzima, jbt Svajnstajger kojeg je klub otpisao je trenutno ispred njega i ocigledno bolje radi od njega. Ne moze biti da je kod dva trenera problem, Van Gal mu je dao brdo utakmica, nista pokazao nije, nesto malo pocetkom godine i to je to.
          sigpic

          Comment


          • “I’d never seen him so happy” – Lukaku present when Pogba signed for Man United

            When two players share the same agent, it seems only natural for them to have a few chats here and there, but when the pair also share the same age and have similar interests, a friendship is bound to blossom.

            Both fans of basketball, Manchester United’s Paul Pogba and Everton’s Romelu Lukaku were spotted enjoying a pick-up game or two together while on holiday in the United States over the summer.

            Around the same time, the former Juventus player was in the middle of one the most hyped football transfers in history. The Everton striker witnessed it in its entirety, and revealed he was with Pogba when the midfielder signed his contract with the Red Devils.

            Speaking to Sport/Foot Magazine in Belgium, Lukaku was also keen to dismiss any perception José Mourinho’s new star was an arrogant person.

            He said: “He’s anything but that. A lot of things are said about him, but I was there at the hotel when he signed for United. There were maybe ten people surrounding him with briefcases and contracts inside.

            “When everything was signed, and I’ve known Paul for many years, I’ve never seen him with that look on his face. I’d never seen him so happy. This return to United, it had nothing to do with money.

            “It was a relief, a real happiness for him. We only spoke once about football during our holidays this summer, when we were at a pool in LA, and he was telling me about his dream to return to United. That’s when I understood what it meant.”
            Zasto imam osjecaj da ce Murinjo potraziti Lukakua na ljeto?
            sigpic

            Comment


            • Slazemo se, i ja mislim da nije igrac za TOP klubove, ali ne mozes mu suditi na 200 minute igre, od kojih preko 140 ekipa je bila ocajna, pocevsi od postavke trenera pa do odnos igraca. Isto mu dodje ko da pljujes Mikitarijana protiv Sitija sto je odigrao, a nije pipnuo loptu pre toga.

              Mada gledaju ga na treninzima, nije dovoljno ocigledno. Ali gledaju i Svajnija, sto ne dobije on priliku ako radi sve kako treba.

              Comment


              • Pa evo je dobio, prije samo mjesec dana bi cudo bilo sto je u sastavu, branili mu da igra za rezerve, a sad je u timu, cak i usao i igrao prije tog istog Snajderlina. Jos kod Murinja, egomanijaka. Posle ovog poslednjeg remija vjerujem da se popeo na ljestvici i iznad Felanija, iako ocekujem Maruana sjutra, ali za LE Bastijan nije registrovan.
                sigpic

                Comment


                • Ma igrao je 5 minuta kod Farije, opustio se on covek, jos lepa vecer na OT pa da se tako zavrsi. Murinjo nakon 3 dana ga nije poveo na Gudisonu. Ja mislim da nece on opet igrati ali ajde... Daj boze da igra

                  Comment


                  • Pa nije ni Snajderlina, evo ga ne vodi ni u Ukrajinu iako je on registrovan za LE, a pritom odmara Kerika, znaci racuna na Pogbu, Ereru i Felainija sjutra.

                    Jedini koji nije dobio nikakvu sansu je Svajnstajger, ali srecom i to se mijenja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije li Snajderlin odigrao jednu uzasnu partiju protiv Northemptona u kupu? Ne verujem da ga Murinjo shvata ozbiljno kad je tako odirao protiv treceligasa. Nula minuta u nogama pre te utakmice, protiv takvog protivnika ne moze da bude izgovor.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Gde izmisli sad uzasnu, odigrao sasvim solidno, daleko od uzasno.

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Majko mila, u kakvoj zapizdini mi igramo. Gledam pres konferenciju, ova riba sto treba da prevodi pitanja i odgovore izmedju Murinja i ukrajinaca, jedva nekako sastavlja recenice na engleskom
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Slazemo se, i ja mislim da nije igrac za TOP klubove, ali ne mozes mu suditi na 200 minute igre, od kojih preko 140 ekipa je bila ocajna, pocevsi od postavke trenera pa do odnos igraca. Isto mu dodje ko da pljujes Mikitarijana protiv Sitija sto je odigrao, a nije pipnuo loptu pre toga.

                              Mada gledaju ga na treninzima, nije dovoljno ocigledno. Ali gledaju i Svajnija, sto ne dobije on priliku ako radi sve kako treba.
                              Felaini sigurno mnogo dobro radi na treninzima u odnosu na ovu dvojicu .
                              Ali ima jedan problem , na treningu bi mozda i ja bio bolji od recimo Runija ,a sad sto bi na utakmici bio nepokretno drvo i neko ko ne razume kako da igra fudbal na nivo na koji igra United (naravno to ne znaci ,da
                              ne znam kako treba,vec ne umem) to je nesto drugo.

                              Takav je osecaj kada znas da na klupi,tribinama sede igraci od kojih Felaini osim dobrog rada na treninzima ,nije bolji ni u jednom slucaju.
                              Lazem ,bolji je u jos jednom. Ima bujniju kosu od svih veznjaka

                              Comment


                              • Pominje se Semedo na desnog beka, pravi je bek, samo nekako prelagan za PL bojim se. A i ne treba nam desni bek realno jos par sezona, boljeg od Tonija ne mozemo naci, Darmijan je sasvim dobra rezerva, vise me nervira sto Timoti ne dobija sansu, a Lingard i Rasford stalno igraju.

                                Felaini moze da ode, ali ne na pozajmicu, Jang ce u Votford mozda. Ide cistka sve su prilike.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X