Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sir Alex Ferguson has entered Old Trafford through the players & manager entrance.

    Read into that what you will...
    SAF ima pune 73 godine, da li bi njegov povratak bio samo do kraja sezone i da li bi to bio tandem sa Gigsom ili bi ipak on preuzeo palicu, vratio Filana i Mulestena, kapiram da bi se odma naslo mjesto i za Skolsa, ali dolazak na samo pola godine ne bi nista znacio. Gigs je i dalje segrt, u zivotu nije bio menadzer i to je neozbiljno strasno, e sto se SAFa tice ne sumnjam u njegov zar, drugi bi se brinuli za taktiku, on je tu da motivise i izvlaci stvari iz igraca koje ni sami igraci ne znaju da postoje u njima. Sumnjam da je izgubio tu sposobnost. Ali nama SAF treba i na ljeto da dovodi igrace, vidjeli smo Mojesa kakav je bio, Gigs moze biti samo gori od toga.
    sigpic

    Comment


    • Nama SAF treba dokle god je živ?
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • 543.jpg
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Nama SAF treba dokle god je živ?
          Pa tako nekako, SAF dok je u snazi on ce se pitati i ti protiv njega ne mozes. Tri decenije jbg, napravio je od Junajteda ovo sto je danas, jedan od najvecih klubova na svijetu. Mozes da ga sklonis i sve njegove ljude(sto nije lako) ili da se nadas da se nece mijesati(sto nema sanse mislim)

          Tesko je biti protiv SAFa iako se zna da je za mene Murinjo no1, ali ne ako se bori za mjesto protiv starog. Ali da dodje na pola godine i sprema Gigsa, za to stvarno ne mogu da budem. To je samoubistvo. AKo bi upalilo bila bi genijalnost, jednostavno je preveliki rizik, ali smo vidjeli SAFovu procjenu vec jednom i na sta je licio klub.

          Murinjo je sigurna stvar, najbolji je u poslu i miran si, tri godine mozda, ali si miran.
          sigpic

          Comment


          • Upao SAF da ih motiviše kao nas da podržavamo Mojesa

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Kod nas nikad dosadno

                Comment


                • Resio caca da se vrati da objasni neke stvari

                  Comment


                  • Al ga uslikali ko da ne gleda svaku
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sto je srecan, a danas ide cetvrti uzastopni poraz u ligi i peti generalno
                      sigpic

                      Comment




                      • Marsijal na krilu da malo poplese

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Trik sa Murinjom jeste da se Drveni pita po pitanju toga i on ima otvorene ruke, ali ne smije da zarati sa ostatkom ljudi u klubu iako bi ga on htio, jer je u pitanju brendiranje.

                            Samo je pitanje koliko stvarno muda ima Drveni jer su ova dva trenera njemu na dusu iako ih nije on birao direktno. Sada kada on hoce da bira, ne dozvoljavaju mu raznorazni lobiji unutar kluba.

                            Ja koliko sam shvatio, ovi Fergusonovi hoce Gigsa, a Drveni hoce Murinja. Ja se slazem sa Drvenim, on je izvrsni direktor kluba i on najvise kritika ubere ako sta propadne. Ako on hoce da donese odluku samostalno treba da je i donese, jer zasto su mu dali tu poziciju ako nece donositi odluke kakve on hoce.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nije se pitao ni za jednog trenera.. Ovo bi bio prvi put ako bi on birao.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Skols nazvao one koju prodaju Murinjo salove klovnovima i da Van Gal treba da ostane i ako izgubi. SAFova struja ne zeli Murinja i to je vise nego jasno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X