Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lingard je teska ogranicenost, dzaba sav presing kad sve drugo lose odradi i nema s njim mira sekunde, on je kao navijen i jos izvlaci Matu, a njega ostavlja. Ja ne znam sta se desava s covjekom. 63 minuta mu je igrao Rasford po krilu i nista uradio nije standardno jer Rasford kad pocinje na krilu pojma nema, kad ulazi s klupe drugacije je, da bi onda stavio Runija na krilo, izvukao Matu, ostavio Lintarda i uveo Mikitarjana koji je stvarno bio ocajan. A prije samo tri dana je tako fino poslozio. Potpuno nejasno.
    sigpic

    Comment


    • Mikitarijan i ovako prosecan svojim kretanjem uradio vise od Lingarda.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Lingard je teska ogranicenost, dzaba sav presing kad sve drugo lose odradi i nema s njim mira sekunde, on je kao navijen i jos izvlaci Matu, a njega ostavlja. Ja ne znam sta se desava s covjekom. 63 minuta mu je igrao Rasford po krilu i nista uradio nije standardno jer Rasford kad pocinje na krilu pojma nema, kad ulazi s klupe drugacije je, da bi onda stavio Runija na krilo, izvukao Matu, ostavio Lintarda i uveo Mikitarjana koji je stvarno bio ocajan. A prije samo tri dana je tako fino poslozio. Potpuno nejasno.
        Miki je imao i dobrih i loših poteza, uostalom kao i svi. Ali takav-kakav je bolji i direktiniji od Lingarda koji samo zuji oko šesnaest i vraća lopte unazad. Jbg, ja mnogo više cenim direktnost nego ono ziherašenje.

        Comment


        • Rasford i ima rezona da se forsira ,ali ne na krilo ,vec kao napadac.
          Ove sezone nijednom nije startovao kao napadac ,a da mu Ibra (kad vec igra stalno) bude iza njega.

          Lingard pak sa druge strane ,ne znam cime je zadobio poverenje,da ima prednost u odnosu na neke igrace.
          Runi,Mhtarijan i Martial mu sede na klupu odnosno tribine ,a ovaj igra.
          A sta tek reci da njemu Jang sedi na klupu ,koji je bivsi fudbaler od sezone kad je Fergi otisao.
          Imao jedan bljesak u onoj prvoj Van Galovoj sezoni ,ako me secanje dobro sluzi.

          Darmian ,podseca me na Aspilikuetu .Samo sto Spanac je kvalitet vise.
          Jednostavno desni bek ,koji igra levog beka ,a imas zdravog Shaw-a ,premocnog levog beka ,jednog od najboljih na svetu ,kada mu das priliku da igra bez straha od pogreske i moguce izmene ,je po meni nonsense.

          Danas mi recimo nikako nije islo u glavu,sto je menjao Matu ,a ostavio Lingarda.
          Matu inace nesto ne volim,dosta mi je spor,iako kvalitetan igrac ,ali mi se ne svidja ,ali daleko je ucinkovitiji po tim od Lingarda ,koji osim sto trci ko navijen ,nema nijedan segment igre gde je bolji od bilo kog igraca koji pokrivaju pozicije koje on moze odigrati.

          Mata,Runi,Martial,Mhtarijan,Memphis ...

          #truefact ,cim Kerik ne igra,mi se mucimo i tesko dolazimo do pobede...

          Comment


          • Sve ste rekli, samo da dodam i da je Miki uzasno odigrao ovih pola sata. Bice boljih njegovih partija, siguran sam. Ali me brine kako ga nose ko malo dete u duelima. Protiv Fejenorda su mi bas smekerski izgledali svi ti njegovi prezicni pasovi iz prve, a sad se pitam dal se mozda tako brzo oslobadja lopte jer zna da ce ga svako pojesti u duelu.

            Nije mi jasno zasto Pogba nije izveden oko 80 i nekog. Decko je pojeo danas al se bas videlo da pri kraju nema vise snage, koncentracija popustila, slabi potezi.
            Last edited by bici; 27-11-16, 18:51.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Pa eto mu Blind ili Svajni koji su DLPovi, sto nije njih probao s Pogbom i Ererom nego ovo radi.

              Sto se Rasforda tice vidimo svi da je neki plan da on ulazi u sredinu, da mu Zlatan i Pogba otvore prostor, ali on to ocigledno tako ne moze da igra s krilne pozicije. Kad mu je Pogba poslao loptu u drugom bio je ukupan u mjestu, on se ne krece stalno, samim tim onaj ko ga cuva ima vremena da reaguje.

              Ulaskom Runija i Mikitarjana mnogo je teze kombinovanje islo, samo kako treba kombinuju POgba, Zlatan i Mata, ostali su nivo ispod. No svakako je Zoze kriv, ekipa koju je izveo je bila osudjena na remi maksimalno i prije pocetka utakmice i do pobjede se moglo samo na silu i individualno.
              sigpic

              Comment


              • Imam osecaj da dodje i Bernardo Silva/James Rodrigez njemu ce opet Lingard poceti, jer on trci i igra presing i odbranu. Haos.

                Pogba je najbolji igrac PL po meni, ovo nivo i na sta je on iznudjen da igra i pokriva je bolesno, iz kola u kolo sve bolji i bolji.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Man United shots in their last four home league games: 91. Opponents' shots: 25.

                  Aggregate score: 3-3.

                  Sent from my Tab2A7-20F using Tapatalk

                  Comment


                  • To su pretpostavljam ukupni sutevi. A jos interesantnije bi bilo ako ima podatak koliko su od tih suteva isli u okvir gola. Moguce da smo primili 3/3 lagano.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Imam osecaj da dodje i Bernardo Silva/James Rodrigez njemu ce opet Lingard poceti, jer on trci i igra presing i odbranu. Haos.

                      Pogba je najbolji igrac PL po meni, ovo nivo i na sta je on iznudjen da igra i pokriva je bolesno, iz kola u kolo sve bolji i bolji.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                      Mi konje za trku imamo.
                      Ko da smo na sampionatu Engleske u atletici

                      Comment


                      • Dobri smo.

                        Spoiler
                        Za potapanje kupusa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          To su pretpostavljam ukupni sutevi. A jos interesantnije bi bilo ako ima podatak koliko su od tih suteva isli u okvir gola. Moguce da smo primili 3/3 lagano.
                          Da, ne znam je li to sa blokiranim šutevima ili on i off target.
                          33-10 u okvir gola.

                          Bilo je ono nešto nedavno da smo primili 6 od poslednjih 7 šuteva u okvir gola. Ali zato su redom Grant, Heaton i Randolph doručkovali Buffona.
                          Last edited by Abel; 27-11-16, 20:31.

                          Comment


                          • Best keepers in the world:

                            David de Gea
                            Neuer
                            Away goalkeeper at Old Trafford


                            Kolko ovo jebe samopouzdanje, da ti 4 meča zaredom kod kuće u ligi toliko nemaš sreće, ne znam. Ovo isključenje Murinja isto smiješno, neki treneri za gore stvari bolje prolaze. Sve je protiv nas ove sezone, ulazimo u decembar a sezona je gotova za nas.

                            Odustao sam od ove sezone što se rezultata tiče, bar ćemo gledati dobar fudbal. Ali imamo Ligu Evrope kao šansu za LŠ i ove sezone neće biti dosta jakih ekipa u njoj, posebno ako Sevilja prođe grupu u ligi šampiona.
                            Last edited by BorisUnited99; 27-11-16, 20:51.

                            Comment


                            • Ma moze sve da se okrene u januaru ako se dovede neki game changer. Pritom ne mislim na neka poznata imena, vec neko ko moze da se uklopi u sistem i eksplodira. Jesu male sanse ali ne i nerealne, desavalo se to nebrojano puta u fudbalu. Jedan od boljih primera (doduse pozajmica je bila u pitanju) Rekobin prelazak u Veneciju na polusezonu. Vec prezaljena sa njim je zavrsila na 11. mestu, gde je Cino stigao da radi sve zivo, daje golove, asistira, izvodi kornere, slobodnjake, sve. Neverovatno nesto. A takvih primera ima jos.

                              Tako da, najiskrenije, nije jos gotovo, obzirom da igru imamo, stvaramo sanse, to ce morati da se okrene. Nazad smo jos mentalno slabi i zato iz 5 suteva primimo 5 gola.
                              sigpic

                              Comment


                              • A ja mislila okrenulo se na prošloj
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X