Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako različito reagujemo... do Volfsburga sam se strašno nervirala, ali strašno.. kada je počala ta odlučujuća, a predosećajući da sigurno gubimo, baš sam ladne glave odgledala i nju i svaku posle toga.. ali zato za vreme mečeva srce se nervira .. i manje psujem sada što je interesantno
    Samo nervira me ova situacija, ofc, što ne znamo na čemu smo i šta će biti.. oće-neće... a nerviraju me i razmaženi i nerazumni navijači... (ne vi )... i tako...
    Last edited by miloolja; 28-12-15, 14:30.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Kada sam na kraju otišla na tw, svi relevantniji pišu slično

          Last edited by miloolja; 28-12-15, 15:29.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja sam vise za SAFa nego Murinja, ali nikako za SAFa do kraja sezone samo pa da onda Gigs preuzme. Ne, ne, za taj scenario nikako ne mogu da budem. Ako ce SAF da se vrati ima da ostane barem sezonu i po.
            sigpic

            Comment


            • Samo da cestitam Eriku na tome sto je davno odgonetnuo sta se desava u Unitedu.Sjecam se kad je iznio ovdje svoje teoriju da je nigdje nikad drugo nisam cuo(e sad vi pratite klub bolje pa ste mozda negdje to skontali/procitali/naslutili),ali prvi put sam cuo od njega to ovdje...kriju se vijesti iz kluba,ali neke stvari se sakriti ne mogu

              Sve vise Manchester United podsjeca na Real Madrid i to po svemu i je li to cilj ne znam,ali da nije dobro definitivno nije
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Meni se iskreno to sa Fergijem ne sviđa... pogotovu ova pomoć/podrška oko Gigsa, da ne zaboraviimo postavljanje i forsiranje Mojesa...
                Otišo u penziju..zdravo-doviđenja... Ok pita se, odlučuje, ali ne ovako...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Glejzeri su vlasnici, Vudvord je na celu, zna se onda ko treba da donese odluku. Murinjo je slobodan, pokidati korijene i to je to. Ali teba imati cojones, Vudvord ih izgleda nema.

                  I kad su zadovoljni Van Galom sa radom za klub generalno, transferima i sl. neka ga fino postave na mjesto sportskog direktora, ali opet protiv svih se moze, sem SAFa, ta bitka protiv starog je izgubljena. On je veci od kluba.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne smeta mi što je veći od kluba, smeta mi što do sada ovi njegovi potezi, u njegovoj posteri ne donose ništa dobro.

                    Viško je trenutno zauzet (hvala Bogu) znači ne gine nam u udatrnom od 18:30, kao i uvek, Gojko...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ili Plavsic.

                      Pitanje je u kakvom je stanju i SAF ako se vrati?

                      Sto je onda išao u penziju i što nije on počeo da sprema Gigsa pre 3 sezone za mesto. ..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Samo ako SAF dodje kako ce Runi da leti iz kluba nije ni svestan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja mislim da će Gojko, njegov termin, taman pred izlazak.

                          Ma ovde se radi o debeloj sujeti, čim je Mojesa postavio, a mogao je Žozea ... Uopšte mi se ovo ne dopada, ali uopšte.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • SAF je sujetan, egomanijak, bezobrazan, drzak, nikad od ne bi bio jedan od najvecih, ako ne i najveci da nema sve te osobine. To je njegova zaostavstina, njegovi ljudi, a ima i straha da bi Murinjo mogao da ga prevazidje, vec je jedan od najboljih ikad, ne bi mu mozda ni milo bilo da se smjesti u Junajtedu i zadrzi, osvoji sve i svasta, kapiram da ima i toga. Nije SAF tip koji ce samo otici, pa on organski ne podnosi Glejzere, to se odavno zna, oni su sve ono sto on ne zeli da bude Junajted, fudbal generalno.
                            sigpic

                            Comment


                            • BBC, ne moze pouzdanije od toga. Vraca se stari???

                              sigpic

                              Comment


                              • Sta se desava dodjavola?!

                                Poslato sa tapa slepila

                                Comment

                                Working...
                                X