Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MEN kaze dva defanzivna pojacanja u januaru i na ljeto prioritet Grizman. Murinjo i Vudvord uveliko rade na tome.
    sigpic

    Comment


    • Alaba i Van Dajk .
      sigpic

      Comment


      • Zar nije imao Atletiko nekakav transfer ban, ako postoji bas mi je nelogicno da puste Grizmana.

        Comment


        • Ima klauzulu, ne moze tu Atletiko nista, a i uveliko se prica da ce Colo otici u Inter, ako se to desi bice velika rasprodaja u Atletiku.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Alaba i Van Dajk .
            a jeeeeeste
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ima klauzulu, ne moze tu Atletiko nista, a i uveliko se prica da ce Colo otici u Inter, ako se to desi bice velika rasprodaja u Atletiku.
              To je vec druga prica, nisam znao da ima klauzulu. Jel se zna koliko ?

              Comment


              • 80m cini mi se.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  a jeeeeeste
                  Evo care.

                  sigpic

                  Comment


                  • I okaci Erik link Mirora

                    A brate decembar je ne prvi april
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Posto se Valensija raspada mozda treba dovesi Pareha i Garaja u januaru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          I okaci Erik link Mirora

                          A brate decembar je ne prvi april
                          Skautirali smo Austriju oba puta za vreme pauze, pominju se ,pored Alabe, Dragovic i Baumgartlinger (on je valjda neki deep lying play). Sad naravno da sam svestan procenta da Alaba menja Minhen za Mancester ali isti takvi procenti su mi na leto bili za Pogbu so...

                          Dakle za sada malo ozbiljnije povezivanje, pored danas pomenutih - Bruma, Gelson Martins, Kasper Dolberg, Musa Dembele (Seltik) i Ikardi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ikardi moze kad ode Zlatan, potpuno je nepotrebno sad ga dovoditi, jer mi sa dva napadaca igrati necemo, a Zlatan ce jos godinu i po biti starter.
                            sigpic

                            Comment


                            • Inace danas se pojavila "bomba" da Adidas zeli ovo u Mancesteru



                              Mesi inace treba da potpise novi ugovor, pa standardno idu povezivanja sa PL klubovima, Celsi i Siti su ispucani, sad je na redu Junajted.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni su ova dvojica bas zanimljivi talenti, pogotovo Musa koji deluje kao ubica u najavi (Dolberg i Dembele).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X