Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo je to sto smo u prethodnih nekoliko godina dovodili i papreno placali mlade igrace koji bi trebali da provedu u klubu po 10 godina, Marsijal, So, Pogba, Depaj... I onda smo doveli trenera koji je juce izjavio nesto u fazonu: "To su mladi igraci, ocekivano je da prave greske", gde se ocigledno vidi da on na neki nacin ne ocekuje previse od njih, ne uzda se u njih, niti ih zeli u prvom timu. Ne znam dal je neko primetio kako je Murinjo pricao o Rasfordu u post-mec intervjuu, kada su ga pitali da li kritikuje igrace: "Ne, Cemberlen je brz, svez igrac na terenu, imao je jedan na jedan protiv deteta kog svi zele da vide da igra, svaki minut svaku utakmicu"

    Dal je hteo da kaze da ga bitne glave u klubu teraju da forsira Rasforda, ili ja previse ulazim u citanje izmedju redova, jebem li ga...
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by mikisavic89 View Post
      @Boris ne znam kako je Murinjo prevazisao ocekivanja za ovu tekmu kada njegove ekipe maltene redovno gaze Arsenal ili makar pobedjuju. On je danas izgubio 2 boda kao i protiv Stouka i Barnlija, Celsi nas pregazio a u Liverpulu smo igrali na x realno. Na tabeli se pisu samo bodovi koje redovno rasipamo za sada. Jeste promasivalo se i igralo dobro ali dzaba. Meni bolje da smo se mucili i uzeli 9 umesto mozerna 3 boda u tri tekme na domacem.
      Vezano za Rasforda nema opravdanja. Da nije ovoliko mlad ovo ne da je greska nego se gubi automatski mesto u prvom timu. Sve i da je igrao celi dan u poslednjim minutima mora da isprati igraca ne moze da nema snage za sprint od 20 metara. Ali ok zelen je jos i realno morao je da bude zamenjen umesto Marsijala jer ne moze da igra 90 min a to je Murinjova greska.
      To je kratkoročno razmišljanje, mi smo pod Van Galom tako osvajali bodove koje nismo zasluživali i na kraju je sve došlo na svoje, meni je još nejasno kako smo raspalu Vilu dobili samo 1-0 na sred Old Traforda, još ni šanse nismo imali kako treba. Bukvalno najlošija PL ekipa deceniju unazad, gazili je svi uzduž i poprijeko mi oba meča jedva.

      Ne kažem da je Murinjo bezgrešan, ja sam ga napadao itekako kad je pravio greške i suviše očigledne za bilo koga, i sad (iako manje) radi neke nepotrebne stvari ali njegov pečat se vidi u utakmicama protiv Liverpula i Arsenala, to što još sve nije savršeno je prirodno s obzirom otkad je tu.


      Fora je da smo opet nezadovoljni, što nije bezrazložno, ali neke utakmice ove sezone su bolje nego bilo šta smo odigrali u zadnjim Fergijevim sezonama, a tek je novembar. Rezultati nisu na nivou, ali imamo se čemu nadati.

      @limar ok, bio sam nervozan juče pa mi se nije dalo editovati, ne zamjeri.

      EDIT:
      #mufc have conceded 7 shots on target in their last 5 games, and 4 of them have gone in.
      Last edited by BorisUnited99; 20-11-16, 11:24.

      Comment


      • Ima brdo utakmica pod Van Galom koje smo kontrolisali pa i pobede od 1:0 su dolazile tako da protivnik ne stvori nijednu sansu. Van Gal je imao svojih gresaka zbog kojih je na kraju i otpusten. To sto se nekome ne svidja posed igra ne znaci da se nije dominiralo i igralo odlicno.
        Da ne pricamo sto je obe sezone uzeo najvise bodova u derbijima protiv top ekipa sto znaci da je tim sposoban. Murinjo je ojacao tim i trebalo je da se nastavi i pocnu dobijati i mali ali za sada nema bodova a derbi ne mozemo da dobijemo i kad dominiramo. Ne kazem da se nece stvari promeniti i da je igra losa samo za sada je rezultatski fejl. A ne idu u prilog i neke izjave i dogadjanja oko igraca.
        Last edited by mikisavic89; 20-11-16, 11:32.

        Comment


        • Draze mi 0:0 sa Barnlijem, 1:1 sa Stoukom i 1:1 sa Arsenalom uz ovakvu igru, nego 1:0 sa te tri ekipe uz Van Galovski fudbal. Rezultati ce doci, ubedjen sam u to. Bitno je da se ide u pravom pravcu i napredak se vidi iz nedelje u nedelju. Samo me brine Murinjova nerezonska opreznost. Al neka, nek se opece jos par puta pa ce da, nadam se, promeni traku.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Blago tebi onda. Posle 25 godina mucenja pod Fergusonom konacno si docekao da gledas leprsavu igru...

            Comment


            • Da bas smo se mucili sa Fergusonom, pa jos se uporedjuje to sa Van Galom, nebuloze.
              Van Gal nikom nije dao vise od 4 gola, to je kraj svake price.
              Imali smo i pod SAFa lose utakmice ali ne konstantno kao pod Van Gala.

              I ja sam poceo da gledam i navijam za Junajted zbog te direktne igre kod SAFa, tako da apsolutno Mou>>>LVG.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
              Last edited by Ser Gagi; 20-11-16, 12:43.

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                Ima brdo utakmica pod Van Galom koje smo kontrolisali pa i pobede od 1:0 su dolazile tako da protivnik ne stvori nijednu sansu. Van Gal je imao svojih gresaka zbog kojih je na kraju i otpusten. To sto se nekome ne svidja posed igra ne znaci da se nije dominiralo i igralo odlicno.
                Da ne pricamo sto je obe sezone uzeo najvise bodova u derbijima protiv top ekipa sto znaci da je tim sposoban. Murinjo je ojacao tim i trebalo je da se nastavi i pocnu dobijati i mali ali za sada nema bodova a derbi ne mozemo da dobijemo i kad dominiramo. Ne kazem da se nece stvari promeniti i da je igra losa samo za sada je rezultatski fejl. A ne idu u prilog i neke izjave i dogadjanja oko igraca.
                Ako se nešto pod Van Galom nije radilo, to je da se nije igralo odlično, makar 2-3 utakmice zaredom, izuzetak mart-april 2015. kad je napokon stavio 4-3-3 zbog kojeg je i došlo do dobre igre. Onda je na ljeto umjesto da poboljša igrače i nastavi sa 4-3-3, on promijenio na 4-2-3-1 i nikad više nismo dobro odigrali (opet izuzetak - Everton 3-0 u gostima). Tolerisali smo i takvu igru kakva je bila dok su rezultati bili ok, a onda je u decembru izgubio 3 meča zaredom protiv ekipa iz donjeg dijela tabele. Tu je izgubio 90% navijača, ostale posle Sautemptona i Sanderlenda.
                Da, znao je naložiti ekipu za derbije, to se vidjelo odmah u prvom derbiju pod njim protiv Murinjovog Čelzija, ali samo tad. Kao što se Liverpul godinama ložio u derbijima (posebno protiv nas), ali završavao na sedmom mjestu.

                Koncept igre pod Van Galom se zasnivao na držanju lopte i onda iz 2 šanse jedan gol makar mora pasti, sjećate se njegovih izjava, bukvalno je tražio da se svaka šansa iskoristi. Uglavnom, to je bio njegov način igre koji je forsirao što je ok, ali se kad je krenulo nizbrdo pogubio i onda i od toga odustao, jedino svjetlo su bili Rašford i Marsijal, ovaj prvi među najzaslužnijim za kup, drugi za sve dobro u sezoni i zamalo četvrto mjesto na tabeli. I logično De Hea. I ne pljujem Van Gala za sve, glupo je to raditi jer nije sve bilo tako crno ali u ovom komentaru sam se na negativne stvari koncentrisao.

                Uglavnom, previše pišem ali suština je da sad imamo realnu osnovu po kojoj se nadamo nečemu. To ti je jasno sigurno, bez obzira na trenutno 6. mjesto.

                Comment


                • Imali smo i pod Van Galom osnovu samo je falilo nesto u zavrsnici napada odnosno zadnjoj trecini terena. Previse staticnosti i bezidejnosti. Van Gal nije uspeo to da resi na leto, po meni najveca greska mu je jer je forsirao Runija u napadu koji je bio u ocajnoj formi za razliku od prve polovine 2015. Posle su se nadovezale i neke povrede i bas zato sto je odustao od svog sistema je i dobio otkaz. Doduse ogroman pritisak je bio i nije uspeo da se izbori s tim. Murinjo ce srediti tim svakako ako i on ne popusti pod pritiskom i odustane od svoje ideje. To je cela poenta. Jasno je da je tim mogao bolje pod Van Galom a moze i sada i da su rezultati problematicni evo vec trecu sezonu i ponavljaju se slicne situacije. Moze da se diskutuje o igri do sutra i ko sta ocekuje i voli ali rezultati su ti koji se gledaju a trenutno su losi. 3 tekme dominacije i to ozbiljne na domacem a samo 3 boda. Mizerno.
                  Last edited by mikisavic89; 20-11-16, 15:24.

                  Comment


                  • Da ne pričamo dalje, vrijeme će pokazati. Prosuti su bodovi da, a početak decembra je zajeban. Everton u gostima i Totenhem kod kuće. A prije toga, 3 meča još u novembru, i to u 6 dana. Sva kod kuće (Fejnord, Vest Hem x2). Biće fudbala baš puno

                    Kad se vraća Smoling da li zna ko, ništa mi nije jasno u njegovom slučaju.

                    Comment


                    • Cekaj, ko nam je sada stoperski tandem ako su svi fit - Bejli i Roho?
                      sigpic

                      Comment


                      • Mourinho is 'delighted' with Carrick and will offer him a new contract [mail]
                        sigpic

                        Comment


                        • Taman dok se Ruben privikne na PL...
                          sigpic

                          Comment


                          • O jbt, da je slušao forum od avgusta imali bismo 10 bodova više.

                            Imali smo Matu pre Runija, imali sredinu Kerik, Erera Pogba. Al polako, mi gledamo 20 godina a on od decembra.

                            Comment


                            • Miki igra u četvrtak.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Mourinho says Mkhitaryan will play v Feyenoord. Has worked hard and kept his mouth closed
                                Mata i Miki iza Zlatana i bice sansi kao kise. Mada ih je i sad vise nego dovoljno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X