Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Ne mogu gledati više ovo, najbaksuzniji smo klub i svaki vikend se to potvrđuje
    Nije baksuz u pitanju, Mourinho jeste.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Nije baksuz u pitanju, Mourinho jeste.
      Jesi ti gledao protiv Stouka i Burnlija? Ako je Murinjo sekunde kriv išta onda ne znam. Za danas mu se i može zamjeriti par stvari, ali da nije njega ne bi ni bili u situaciji da izdominiramo ovako ekipu koja je u vrhu i bez poraza od avgusta.

      Comment


      • Gospodski

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Ne precjenjujte ulogu Kerika, dragocjen i bitan je ali u dvije najbolje utakmice (Stouk i Burnli) nije terena vidio. Protiv Lestera ušao u 78. minutu.
          E bas ako ne mogu bez Kerika da drze sredinu protiv Stouka i Barnlija na domacem. Pricamo za iole ozbiljniju sredinu terena tipa ovo danas npr. I naravno da nije samo do Kerik vec i Pogbe i Erere ali ono sto on donosi mora da ima svaki ozbiljan tim... Skols, Cavi, Modric, Pirlo, itd...

          Comment


          • Kakva kretnja kod gola Runija, Blinda, Mate i Raforda.

            Niko da pohvali Fila i Darmiana danas?! cccccc

            Ne bih da se vadim nesto, ali mi se cini da je bio faul nad Jonesom kod gola?!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Bitna je izmena tj. ceo taj mentalitet sa kojim se igra. Murinjo je ispao i idiot i kukavica. Arsenal nije mogao da se sastavi 80minuta i mi umesto da ih dovrsimo, po prvi put na utakmici u 80.minutu pustamo ih da igraju 10minuta. I naravno primamo gol. Moras da osetis kad treba da dovrsis posao a kad da se zabunkiras. Arsenal sanse nije imao ceo mec, i onda ajde da ih pustimo deset minuta da igraju da daju gol...
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                E bas ako ne mogu bez Kerika da drze sredinu protiv Stouka i Barnlija na domacem. Pricamo za iole ozbiljniju sredinu terena tipa ovo danas npr. I naravno da nije samo do Kerik vec i Pogbe i Erere ali ono sto on donosi mora da ima svaki ozbiljan tim... Skols, Cavi, Modric, Pirlo, itd...
                Nebitno, najbolje utakmice su odigrane bez njega, i to ti onda govori samo po sebi da je on bitan, ali ne i presudan faktor. Protiv jačih ekipa ga je poželjno imati svakako, ali mi smo npr. danas protiv Arsenala odigrali kako jesmo jer je cijeli tim bez greške odradio posao, Rašford je bio nešto slabiji. Ta sredina je fercerala i protiv Liverpula prvo poluvrijeme savršeno bez Kerika, nisu dali disati protivniku.

                Shvatam ja šta ti želiš da kažeš i ja Kerika cijenim i oduvijek sam, ali džaba on da nije bilo Erere ili Valensije npr.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Bitna je izmena tj. ceo taj mentalitet sa kojim se igra. Murinjo je ispao i idiot i kukavica. Arsenal nije mogao da se sastavi 80minuta i mi umesto da ih dovrsimo, po prvi put na utakmici u 80.minutu pustamo ih da igraju 10minuta. I naravno primamo gol. Moras da osetis kad treba da dovrsis posao a kad da se zabunkiras. Arsenal sanse nije imao ceo mec, i onda ajde da ih pustimo deset minuta da igraju da daju gol...
                  Možda je došlo do umora, odigrati čitav meč presing kakav je igran bez obzira kakva sprema bila nije najlakša stvar. Uzmi u obzir da, i kad je Arsenal počeo igrati tih zadnjih 10 minuta, oni ni tu nisu ništa uradili, nijednu šansu stvorili. Do gola je došlo kad Rašford koji ipak igra cijeli meč prelako ispada protiv igrača koji je tek ušao u igru.

                  Murinjo je prevazišao moja očekivanja za ovu utakmicu i, mada nije prošlo na kraju sve kako treba, ovo je poboljšavanje i bolje djelujemo. To je meni najbitnije i to odavno nisam imao priliku da vidim.

                  Comment


                  • Rašford je po meni opasniji bliže golu. Ne sviđa mi se kad vidim da ga Žoze forsira po krilu. Dečko ima kao i Valensija jedan jedini dribling i to je sve iz repertoara. Mislim da ima dobar i istančan njuh za gol i koristio bi nam više u sredini. Gol apsolutno ide na njegovu dušu. Onakva reakcija kod prodora Oksa ne viđa se ni u pionirskoj konkurenciji.

                    Comment


                    • @BorisUnited


                      Bracala, edituj postove. Imas muti-quote. Idi na copy paste, sta god. 3 posta u 5min..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • @Boris ne znam kako je Murinjo prevazisao ocekivanja za ovu tekmu kada njegove ekipe maltene redovno gaze Arsenal ili makar pobedjuju. On je danas izgubio 2 boda kao i protiv Stouka i Barnlija, Celsi nas pregazio a u Liverpulu smo igrali na x realno. Na tabeli se pisu samo bodovi koje redovno rasipamo za sada. Jeste promasivalo se i igralo dobro ali dzaba. Meni bolje da smo se mucili i uzeli 9 umesto mozerna 3 boda u tri tekme na domacem.
                        Vezano za Rasforda nema opravdanja. Da nije ovoliko mlad ovo ne da je greska nego se gubi automatski mesto u prvom timu. Sve i da je igrao celi dan u poslednjim minutima mora da isprati igraca ne moze da nema snage za sprint od 20 metara. Ali ok zelen je jos i realno morao je da bude zamenjen umesto Marsijala jer ne moze da igra 90 min a to je Murinjova greska.

                        Comment


                        • Bice malo poduzi post,ne zamerite

                          Danasnja utakmica je meni pokazala da sto se tice presinga , trojka Martial,Rasford,Mata je delovala solidno ,ali mislim da bi jos bolje delovalo sa Mhtarijanom.
                          Ibra je sto se tice same igre,po meni nije nedostajao ,vise mi se svidja ovakva navalna postava ,nego li kad je Ibra na terenu.Jer kad Ibra igra,90% akcija ide preko njega,pa su nekad nasa krila potpuno odsecena,jer jedino traze neki prostor iza ledja,a ako se probije po boku,ostajemo kratki u samom sesnaestercu ,jer je Ibra dosta dalje nego sto treba biti napadac ,njegovog kalibra i kvaliteta (onakva konstitucija ,jednostavno ti daje odlicnu ideju da preko boka napravis visak ,i gadjas ga u srce sesnaesterca ,a tu je Ibra jak,ali retko to koristimo ove sezone,vise se koristi Felaini nego on u takvoj konotaciji).

                          Trojka na sredini je dobro delovala tehnicki ,ali delovala je u nekim trenucima dosta siroko,pa smo neretko gledali da nam centralni bekovi salju neke duge lopte ka napadacima ,prevashodno ka Rasfordu.
                          Videlo se da je zbog premestanja na krilu,malo izgubio "killer instict",ali je dobro vrsio sam pritisak na poslednju liniju,i to je ono sto se dobija od njega + ako bi dobio malo vise sansi u samom vrhu napada,dobili bi ono sto smo gledali prosle sezone od njega.

                          Mata,ima odlicnu tehniku,razume fudbal,ima osecaj za isti,ali mi deluje totalno neupotrebljivo na poziciji na kojoj igra.Vise dejstvuje kao krilo,nego li kao paker,a nema prodornost kojom bi mogao da daje neki tonus igri ,na poziciji na kojoj igra,pa zato vise gledamo Valensiju koji je nominalno desni bek,da izigrava krilo ,ali bez podrske.

                          Martial,najbolje krilo,ali mi deluje da je nekako dosta psihicki pao,najverovatnije jer nema utakmice u nogama.

                          Da se vratim na vezni red.Ovakva trojka je najbolje sto imamo u ovom trenutku,i cim nema Felainija ,lakse se dise na sredini ,ali je u danasnjoj utakmici bilo malo vise siroko kao sto rekoh,pa samim tim,delovali smo lose,ali je Erera svojim ostrim stavom,kompenzovao te lose odluke,proigravanja.

                          Kerik je upravo tip igraca kakav treba Pogbi,uz Ereru.Svidja mi se da je konacno i Murinjo stavio ovakvu trojku,ali verujem da ce trebati malo vremena da se oni svi uklope,jer smo do sada u velikoj kolicini utakmica igrali sa dvojicom u vezi.

                          Odbrana.Roho kao centralni bek sije Blinda u svakom pogledu.Jaci je,skocniji,bolje se postavlja,a ne zaostaje ni u tehnickom smilu previse.Dzons sa druge strane,vidi se da nema mnogo utakmica u poslednjim sezonama,pa malo je losiji u ovom tandemu.
                          Darmian,nekako mi deluje da Murinjo u njemu kao da vidi Aspilikuetu.Samo mislim da je za stepenik slabiji od Spanca.

                          To je ovo sa danasnje utakmice.Igra je bila na solidnom nivou,jer kao sto rekoh trebace vremena da se dovede vezni red sa trojicom,u pravu formu.Kada se to dovede,videce se i bolje partije samog Pogbe,ali i celog tima.Igra ce biti fluidnija.Samo da potraje ovakvo vidjenje u ocima Murinju.

                          Sudjenje je po meni ove sezone u premier ligi ,ocajno.
                          Mariner je godinama meni najlosiji sudija iz one udarne,koja dobija najvecu paznju,i dobija da sudi jake utakmice.
                          Penal je danas postojao,svako ko prica da nije,mislim da ne poznaje fudbal kao igru.
                          Samim svojim bacanjem u Tonija,i jos potez rukom,dovoljno je da se izbaci iz ritma igrac koji napada.

                          Na temi komentarisanje sam dao komentar na to ,i ostajem pri istom stavu
                          Inace ono je bio cist penal .Monreal ,ko ga je bio po usi da ide desnom rukom u predelu jajca Valensiji.
                          Samo sto ocigledno ne voli Mariner da neko drugi dira jajca,a da nisu njegova

                          Comment


                          • Rasford ne smije da pocinje, pokvarena ploca ali ajde. Zlatan je nedodirljiv.
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo da kazem, zna se ko je krucijalan igrac u igri Uniteda, covjek koji ima mozak, ime mu je Kerik, Majkl.

                              Danas samo pozicioniranjem unistio vezni red Arsenala. Al dobro nije imao ni pretjerano tezak zadatak, kad je imao 2 tokmaka protiv sebe.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kako je brat danas rutinski presjekao loptu Aleksisa kad je jednim potezom izbacio Ereru i Valensiju i taman pasom da spoji igraca sa golom kad Kerik rutinski intervenise, uvijek na pravom mjestu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X