Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kapiten salje Bastiju poruku

    Spoiler


    ALi kakva je to fora vraca se Fergi da pomogne Gigsu!? Pa to nema nigde

    Bolje on da se vrati dok ne umre.. A posle toga gasi klub kada smo idioti...
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Znaci stvari stoje ovako otprilike - Glejzeri bi razmotrili Murinja ali su neke kljucne licnosti u klubu protiv njega (hint. inicijali A F i B C). Klub i dalje ima vere u VG-a, koji je ponudio ostakvu 2 puta (posle Norica i Stouka) ali je Vudvord nije prihvatio.

      Scenario koji ce se (najverovatnije, trenutno izgleda) desiti je sledeci: Ako VG ne okrene stvari Gigs ce postati menadzer sa opcijom da Ferguson bude sa njim do kraja sezone, da mu pomogne da se adaptira.

      Rekoh, cirkus.
      Ovo mi nisi rekao

      A posle (ne)adaptiranja? Mislim postoje li opcije B,C,D...NN?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Haos je potpuni, evo kazu da je Van Gal otisao jer je vidio da ne moze nista, a da ga je Vudvord ubijedio da ostane jos za Celsi. Van Gal je ubijedjen da nece igrati za njega ali ce odraditi jos utakmicu danas, to znaci da je doslo do potpunog raspada sistema unutar kluba, ali je nedje i dobro jer Vudvord mozda nije spreman da da posao Gigsu.

        Tako da sad vise nije do Van Gala, do glavasa je.

        Sto se struja u klubu tice, SAFova zeli Gigsa i to je vise nego jasno, Vudvord i Glejzeri bi Murinja. Meni je ovdje sve prilicno jasno. Previse sujete i zavisti, a vec sam rekao, Gigs mora da ode sa mjesta asistenta. Sve iz 92. treba skloniti, Carlton ima samo funkciju na papiru, on se ne pita nista, ali njegova velicina i rijec su bitni, dok je SAF vec druga prica. Ako se on ne ubijedi nista se ne moze.
        sigpic

        Comment


        • Ide Van Gal i zbog januara. Sad sve u Deda Mraza da ga maskiraju, toliko su ga uništitli, da ne bi deca po paketiće došla a ne Mane po fudbal i sl.

          Comment


          • Van Gal ispao maksimalno cist i korektan, izgubio konce, rekao je kad ne bude hemije otici ce, cim se to desilo ponudio ostavku i njemu kapa dolje.

            Covjek je rekao na onom presu mozda se vidimo za novu godinu novinarima, on je znao da je otisao, sad je tu cisto jer je uprava nesposobna da nadje zamjenu i to je to.
            sigpic

            Comment


            • Bez obzira na sve zamerke, iz moje perspektive je ispao ljudina za sve što je uradio i za to kako se nosio sa pritiskom. Ko god dođe sledeći skinuće maglu sa toga šta je bilo do igrača a šta do vg-a.

              Ako ima neke ozbiljne priče za Murinja, mislim da nije realno da su ga najavili unapred, pogotovo da zbrzaju da ga dovode pre Čelsija koji je bio bukvalno za par dana. Za vikend je već novo kolo, verovatno sa Giggsom, a potom ide FA cup vikend. Ako Mou dolazi, očekujem ga za Newcastle 12. januara. I dalje ne znam šta da mislim o Giggsu, ali ako Drveni and co. budu pravili procenu moraće da nas ukenja da je Giggs neki bog.

              Comment


              • Nagađanja i vesti.. i to nezvanične... bolja, bolju stiže
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nagađanja i čitanje između redova. Nismo valjda Bayern pa da budemo uređeni i transparentni. Treba prodati vesti, klikove, informaciju, tenziju. Testiranje pejsmejkera.

                  Comment


                  • Tako je... sve prodavati dok ima još i šta da se proda, zapravo dok ima ko da kupi.. kada krene tavorenje po sredini +/-.. ode profit silaznom...

                    However vice-captain Carrick, who has been at the club for over nine years, insists it is disrespectful to claim certain players have downed tools.

                    "Listen, people talk about support but it is not like the lads go out and don’t play," the 34-year-old said.

                    "We go out there as professionals who are playing for this special club. We are in a privileged position. And it comes from within as well.
                    http://www.manchestereveningnews.co....laims-10656424

                    Dođe li Mou, teško da će on igrati, a bogami i još poneki prvotimci.
                    Last edited by miloolja; 28-12-15, 13:01.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Dođe li Mou, teško da će on igrati, a bogami i još poneki prvotimci.

                      Dodji Mo, dodji.


                      Ne bi bio problem Gigs kada tu ne bi bili Runi i Kerik. Ocigledno su i oni "bitni". Jedino kako ja vidim Gigsa jeste da se prodaju svi igraci koji su igrali sa njim. Ne vidim da on moze nesto sa njima da uradi spektakularno. Daaaaj Boze da gresim. I da ako dodje, neka bude bolji od Pepa i SAFa zajedno, ali ono.. Realnost nas zove.
                      Last edited by l1m4r; 28-12-15, 13:28.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • #OnoKadMeBrigaZaRezultatUtakmiceVoleoBihDaPobedimo AliMiUopsteToNijePrioritet
                          sigpic

                          Comment


                          • Kod mene poslednjih deset utakmica ratničko loženje kao i uvek. Do nekog desetog minuta kada se ponovo osećam retardirano namagarčen.

                            Kao onaj vic:
                            Pita mali Ciga tatu:
                            - Tata, tata, 'oćemo li ove godine da idemo na more?
                            - Pa, sine, 40 posto da hoćemo, a 100 posto da nećemo!

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              #OnoKadMeBrigaZaRezultatUtakmiceVoleoBihDaPobedimo AliMiUopsteToNijePrioritet
                              #OnoKadZnamDaLažeš
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X