Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel to onaj mali Bruma što je igrao u Sosijedadu? Ako je on, sećam ga se kao brzog, prodornog igrača.. levo krilo čini mi se. Lepo će da vam legne.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Da, bas taj. Ma nema nekih cvrstih linkova ka njemu, secam se da ga je Mo pohvalio nakon nase prijateljske sa Galatom ovog leta, rekao mu da ce pratiti njegov progres pa ja malo, u nedostatku fudbala, idem u buducnost.
      sigpic

      Comment


      • Ja bi Andre Silvu iz Porta ,pa da u samom napadu imamo dva ultratalentovana igraca Rasforda i njega ,a ne bi bilo lose ni ovaj Vilijam Karvaljo iz Sportinga.
        Ranije mi se Karvaljo nije svidjao u smislu da je kvalitetan za United i samu premier ligu ,ali ovo kako on kontrolise sredinu terena je brutalno.Zamislite Pogbu sa njim u tandemu

        Verujem da nema nista od Kokea ,on mi je prvi pik ,ali tesko on ide iz Madrida ,pa je Karvaljo dobra i kvalitetna opcija ,takodje i Weigl iz Dortmunda .Njih dvojicu kupis ,stavis ih iza Pogbe ,nema te ekipe koja bi mogla da ih nadtrci,dobije tehincki ...

        Ja bih recimo ovako neki tim sastavio ,mislim za odbranu nisam siguran ,koje su nam najbolje opcije

        De Gea - Kanselo(iz Valensije),Shaw,Baji,Fonte - Karvaljo,Weigl,Pogba - Rasford,Silva,Griezman(Karasko)

        A imas jos Ereru,Martiala,Runija,Blinda,Ibru,Fosu Mensaha,Smolinga,Mihtarijana i rezervnog golmana.
        Na ovaj moj sastav,potrebno je znaci 6 novih igraca,a kad se pogleda,Fonte i Kanselo su realni da se pojure u januaru ,a ovi na leto.
        Za ovu 4 na leto,mislim da bi nekih 160-200 miliona bilo dovoljno da se svi dovedu.
        Ovi na zimu najvise do 35-45 miliona,prevashodno jer je zimski prelazni rok.

        Comment


        • Numete. De Hea; Šo Fonte Baji Valensija; Pogba Erera; Marsijal Mata Miki; Ibra. Tim za titulu. Kad igras protiv jacih, ubacis Kerika ili Blinda umesto Mikija ili Marsijala, radi kontrole.

          Mada moze I Verati da se dovede pa da djiramo 4-3-3
          I onda za godinu ipo, ako se Ibra penzionise, dovedemo Grizosa.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Kaze Dankan Andre Silva kao zamena za Ibru.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam ko je, nisam ga ni gledao, vidim 21 godinu ima. Nije nam potreban, zar nece Rashford dobiti prilike kao napadac, jer mi nikad necemo igrati vise sa 2 spica...

              Comment


              • Aj dako se jos 200m uspe pa dako se napravi taj sampionski tim vise... Pa kakvi se odje FM sastavi prave, ludilo.

                Anyway, Paredes bi bila odlicna kupovina dokle je jos donekle ispod radara.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment




                • Brat uziva u ovim reprezentativnim pauzama.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali mi nije jasno ako je istina naravno šta si pio pa izgledaš ovako...
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Baka View Post
                      Aj dako se jos 200m uspe pa dako se napravi taj sampionski tim vise... Pa kakvi se odje FM sastavi prave, ludilo.

                      Anyway, Paredes bi bila odlicna kupovina dokle je jos donekle ispod radara.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                      Dobar će igrač da bude Paredes. Vrhunski.

                      Comment


                      • ManCity U13-ManUtd U13 5:0

                        ManCity U14-ManUtd U14 6:0

                        ManCity U15-ManUtd U15 9:0
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post


                          Brat uziva u ovim reprezentativnim pauzama.
                          https://www.instagram.com/p/BM4ZEECgR0C/

                          Gle mu ribe

                          Bratina

                          Comment


                          • I onda cudjenje sto tijelo ne slusa sa 30. Ali on ovo radi 10+ godina lagano, ja da sam selektor suspendovao bih ga, ali za klub ovo nije problem, nedelju dana pred utakmicu moze ovako da se razvali. Kapiten reprezentacije na okupljanu repezentacije se rastavi od zivota. Nema preko.
                            sigpic

                            Comment


                            • Može čovek da popije litru ili dve
                              ali ja sam preterao, popio sam sve...
                              Last edited by Crni Đorđe; 17-11-16, 03:05.
                              sigpic

                              Comment


                              • Brat se ubio za medalju.

                                Comment

                                Working...
                                X