Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego Vladane, sta ti je sa reputacijom?
    sigpic

    Comment


    • Disejblovao je da ne nabijam Sanduu i Akiju komplekse
      sigpic

      Comment


      • Njemu je dovoljno rep power...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai
          nisam razumeo ovo do kraja

          Šou i Smoling odbili da igraju povredjeni ?
          Originally posted by Vladan View Post
          Sou i Blind valjda.
          Originally posted by bici View Post
          Da da, Sou i Blind.
          Shaw and Smalling.

          Jose Mourinho: Man Utd boss questions Chris Smalling and Luke Shaw



          U međuvremenu, Bastijan vredno radi (kao i uvek). Baš me zanima je li prebio koju kilu preko silnih instagrama i tvitera.

          Comment


          • Sile nema da je Smoling, prvo jer nije pizda, drugo potvrdjeno da mu je slomljen palac i nema ga sigurno jos mjesec dana, a slomljen mu je zbog Murinja jer nije htio da ga odbije i pod injekcijama je igrao protiv Celsija.
            sigpic

            Comment


            • Ili je mozda on namjerno polomio palac Smolinze, Smolinze...

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • Super, strasno pametno je to bilo

                Mourinho asked Smalling to have two injections in his foot to get through the Premier League game at Chelsea on October 23 and the Portuguese described his efforts as being 'phenomenal'.
                sigpic

                Comment


                • Murinjo je poznat kao neko ko jako vodi računa o svojim igračima i rizicima od povreda. Ne liči mi to na njega. Istina, umeo je i ranije parigrača da mnogo forsira, ali nikad ako postoji rizik od jače povrede.

                  Ili jednostavno testira igrače, sa mentalne tačke gledišta. Po meni suludo, u ovakvoj meri.
                  Last edited by bici; 11-11-16, 15:10.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Murinjo je poznat kao neko ko jako vodi računa o svojim igračima i rizicima od povreda. Ne liči mi to na njega. Istina, umeo je i ranije parigrača da mnogo forsira, ali nikad ako postoji rizik od jače povrede.

                    Ili jednostavno testira igrače, sa mentalne tačke gledišta. Po meni suludo, u ovakvoj meri.
                    To je bilo dok je bio u Interu i Chelseau prvi put, sad cini mi se da je suprotno.

                    Comment


                    • Zato i kazem da mi je cudno, dobro zna koliko je zdrava ekipa bitna, bez obzira na opcije sa klupe. Letos je skaj izbacio clanak o tome, u fazon 5-6 poslednjih sezona, ligu je osvajala ekipa iz top 4 ciji igraci su ukupno vremenski najmanje bili povredjeni.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment




                      • Šta li će tek majstor raditi kad krene ceo tim da igra dobro
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Memphis zabija glavom.

                          Comment


                          • A ko je centrirao?

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Blindara.

                              Comment


                              • Pazi istovremeno postavili, a od sinoć niko ništa
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X