Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam na to da drze sredinu. Da je Snajderlin na nekom nivou Kerika u ovim godinama sa Ererom i Pogbom eto sredine. Ali eto Snajderlin totalni haos. Kako moze da funkcionise sredina sa Kerikom i Pogbom lagano ali eto. Svajni isto kad bi igrao ali ponovo mora se dovesti neko umesto njih, Keriku mozda poslednja sezona a Svajni podlozan povredama.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      ali uvijek treba gledati prvo fudbalski, pa marketinski aspekt. U Mancesteru u poslednje vrijeme fudbalski nije na prvom mjestu i to je prilican problem.
      Upravo sam o tome pisao ali decko se uhvatio poredjenja Pogbe i Modrica a ja ih nisam nigde poredio. Samo sam uzeo primer Pogbe koji je masivan marketinski potencijal i Modrica koji je svetlosnim godinama ispred Pogbe u fudbalskom smislu, iako nemaju iste uloge na terenu. Mogao sam dati i primer da bismo pre platili Grizmana 100 miliona nego npr. Buskeca za 40 koji bi nam legao ko budali samar. Valjda ce sad shvatiti poentu ;)

      A ako se samo menadzer pita oko igraca, gde su onda stoper i desni bek, gde je Fonte? Ne verujem da je nestalo novca klubu.
      Last edited by bici; 08-11-16, 16:53.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Aleksis se sjebao, postoji sansa da propusta tekmu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Aleksis se sjebao, postoji sansa da propusta tekmu.
          Nije jedini.

          Kletva novembra udara ponovo, Hektor isto tako se sjebo.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nije jedini.

              Kletva novembra udara ponovo, Hektor isto tako se sjebo.
              Iako hendikep potencijano neigranje Aleksisa jer je njegovo pomeranje na spica dalo dosta na dinamizmu Arsenala ove sezone ipak vas i dalje drzim za favorite.

              Paradoksalno jedinu stvar koju vidim kao neku nasu prednost je taj tzv "kompleks" (nazovi ga kako hoces) koji Venger ima prema Murinju. Mada ova sezona mu je najbolja prilika da skine vudu.
              sigpic

              Comment


              • Ja prezadovoljan sa nerjesenim. Ipak kod vas igramo.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment




                • I wanted to prove him wrong!

                  E ovo je razlika izmedju klase i prosek. Dokazite se razmazeni manekeni.

                  Comment


                  • Hoće li biti otvorena neka posebna tema za tu tekmu? Verujem da će biti veoma zanimljivo. Fudbalski deo foruma sa nestrpljenjem očekuje tu subotu...

                    p.s. Najveći problem "modernog fudbala". Sve razmaženiji i razmaženiji igrači sa sve većim i većim platama.
                    Last edited by z0La; 08-11-16, 20:07.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Hoće li biti otvorena neka posebna tema za tu tekmu? Verujem da će biti veoma zanimljivo. Fudbalski deo foruma sa nestrpljenjem očekuje tu subotu...

                      .
                      Ma nema potrebe za novom temom, pisacemo svi ovde

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Ma nema potrebe za novom temom, pisacemo svi ovde
                        Gle ovog humaniste i dobrotvora.

                        Hoce da im vrati temu na prvo mjesto gdje i bila, dok Olja nije bila malo neoprezna
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Zamolicu Olju da bude malo vise "neoprezna" sa Vasom temom.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Dobro je limeni sto si osjetljiv u posljednje vrijeme, zajebajem se malo. Popij jedan na mene, slavimo Trumpovu pobjedu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A ne ne deckonja.

                              Neces tu temu dovesti i ovde.

                              Ne mogu da udjem na jednu temu da se to ne spominje.

                              ps: dvostruki arsini.

                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • I ja sam u Trampovoj ekipi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X