Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja Sabura i ne smatram jednim od uzurpatora ove nase utopije koju imamo odje I jesam bio iznenadjen sto se on naljutio(a bogami i sto niko drugi nije skocio ) jer sam od njega ocekivao da prepozna ono kao salu. Meni je sad krivo sto je on ispizdio zbog mog posta...



    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ja Sabura i ne smatram jednim od uzurpatora ove nase utopije koju imamo odje I jesam bio iznenadjen sto se on naljutio(a bogami i sto niko drugi nije skocio ) jer sam od njega ocekivao da prepozna ono kao salu. Meni je sad krivo sto je on ispizdio zbog mog posta...


      Sent from my Samsung GALAXY S5.
      Meni nije a posto sam mu na ignore

      Comment


      • Znas kako ono vele: "Pa i kad se najgoremu nesto ruzno desi, ne treba zapomagat', no to treba tiho proslavit'... u krugu porodice."



        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • Slejvara bratina

          Poslednji covek na forumu za kojeg bih rekao da je nadmen, ali to sto ne pise puno u popularnijim temama ljudi ne znaju sta je pre pisao i pogresno tumace postove.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Bas ih ima malo objektivnih, Vladan i Limar medju njima.
            Bas tako, svaka navijacka frakcija ima malo objektivnih ljudi.Navijaci New Englanda su najobjektivniji, tacnije ja i Ljuba.

            Moj Prinaca, na koji mediokritet od serije se ti lozis.Koliko imas boljih stvari na netu.

            Comment


            • Ne kazem ja da su Glejzeri stipse. Niti kazem da Modric vredi 50 miliona. Hocu da vam ukazem na to da, hipoteticki, ako su mogli da biraju izmedju Pogbe od 100 miliona ili Modrica od 50 miliona, doveli bi Pogbu 9 od 10 puta. Jer je Pogba 50 puta marketinski isplatljiviji igrac. Ulazimo u situaciju u kojoj se Real nalazi dugi niz godina. Posle Brazila su doveli lika koji je odigrao 5 odlicnih utakmica, tada najvreliju opciju u transfer roku, Hamesa, a nama su poslali najboljeg igraca kluba, Di Mariju. E takvi smo mi sada. Vec vidim kako se koljemo sa Realom za najboljeg igraca u Rusiji za 2 godine, ko god to bio i koliko god dobrih opcija mi imali na poziciji tog igraca. Tuzno stanje u klubu.
              Last edited by bici; 08-11-16, 11:34.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Igrace dovodi menadzer i u slucaju Pogbe to je Murinjo. Da je Modric bio na trzistu pokupio bi on mozda obojicu. Pogba nije kupljen zbog marketinga nego su date te pare za njega jer moze nesto da vrati na taj nacin. Da nije tako bio bi placen manje. To sto pricas da je Pogba doveden samo jer je marketinski isplativ je lupetaranje. Koliko godina unazad fali takav jedan igrac u vezi ovom klubu? Pogba ima mesta u svakom top klubu u startnih 11 a dosao je ovde jer se klub isprsio za transfer i platu naravno, zato jer ga je zvao Murinjo i eventualno zato sto je bio ovde u mladjim kategorijama.

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Igrace dovodi menadzer i u slucaju Pogbe to je Murinjo. Da je Modric bio na trzistu pokupio bi on mozda obojicu. Pogba nije kupljen zbog marketinga nego su date te pare za njega jer moze nesto da vrati na taj nacin. Da nije tako bio bi placen manje. To sto pricas da je Pogba doveden samo jer je marketinski isplativ je lupetaranje. Koliko godina unazad fali takav jedan igrac u vezi ovom klubu? Pogba ima mesta u svakom top klubu u startnih 11 a dosao je ovde jer se klub isprsio za transfer i platu naravno, zato jer ga je zvao Murinjo i eventualno zato sto je bio ovde u mladjim kategorijama.
                  Zamolio bih te da prestanes da mi izvrces reci, ovo ti je vec drugi put na moja prethodna dva posta. Gde sam rekao da je Pogba doveden samo zbog marketinskog potencijala? Lik je igračina. Pokusaj da skontas o cemu pisem, ne mogu da ti crtam. Kazem da marketinski potencijal igra preveliku ulogu u dovodjenju igraca.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ti pricas da bi kllub izabrao Pogbu pre Modrica samo zbog marketinga te kako vlada neko propalo stanje. Kog igraca dovode zavisi od menadzera i koji stil igre hoce pa mu takvi igraci i trebaju. Pogba i Modric su razliciti tipovi igraca i mogu obojica da igraju u timu i bilo koji top klub nema sta da bira izmedju njih dvojice vec pokupi obojicu i zavrsen posao. Svaki igrac koji je danas dobar automatski postaje marketinski potencijal tako da to sto ti pises i poredis Modrica sa Pogbom nema smisla. A ako su dva slicna igraca po nivou a jedan je marketinski jaci ne vidim zasto bilo koji klub ne bi doveo tog igraca. To je sto ti pises ali primer Pogbe i Modrica nije dobar kao ni to da se zato biraju igraci.

                    Comment


                    • Pa samo vi mastajte da je Afrikanaca doveden zbog igrackih kvaliteta samo, a ne marketinga a pre svega zbog marketinga je dosao,a stavljati u isti kos sto se fudbalskog znanja tice Afrikanca i Modrica mogu samo oni koji bas slabo razumeju fudbal,al nebitno zivite zatvorenih ociju

                      I ne verujem da moze bilo koji klub na svetu da dovede igraca iz Reala i Barselone,ako isti procene da im je potreban,a samim tim i ova borba oko Afrikanca sa Realom je bila vise marketniska borba u kojoj je najbolje prosao menager i Juve

                      Comment


                      • Modric nikad nece postati dostupan, tako da nema svrhe o njemu pricati. Ali sto se iskljucivo fudbalskog aspekta tice ne mogu on i Pogba da se porede uopste, Modric je zvanicno u onakvoj Primeri, sa onakvim vezistima dva puta proglasavan najboljim vezistom lige, ima 31 godinu i Real mu je dao cetvorogodisnji ugovor. Jedan je od najboljih, ako ne i najbolji vezista svijeta, fudbal u malom prstu, na vise pozicija, u vise formacija lagano funkcionise, zastrasujuci pas, potez i pregled igre. Najlakse na svijetu se oslobadja pritiska, pritom ne staje 90 minuta. SAF je morao da ga uzme, mada citava situacija sa Levijem i Totenhemom nije pomogla. Modric i Skols, gasenje fudbala. Pogba je sigurno deset puta marketinski isplativiji, ali uvijek treba gledati prvo fudbalski, pa marketinski aspekt. U Mancesteru u poslednje vrijeme fudbalski nije na prvom mjestu i to je prilican problem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Valjda pricamo o Modricu kada je prelazio iz Totenhema ko ce sad dovesti Modrica iz Reala. Ne vidim zasto Pogba i Modric ne bi igrali u istom timu. Da je Real uzeo Pogbu npr imali bi brutalnu sredinu.
                          Last edited by mikisavic89; 08-11-16, 13:23.

                          Comment


                          • Veci bi rizik bio Modric za 50 miliona na 31 godinu i kad je podlezan povredama, nego Pogba na 23 godina.

                            Da je bilo vreme kad je bio u Totenhem, onda nema price.
                            A i nisu isti tip igraca.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Treba i ovde takav tip Kerika/Modrica pored Pogbe ali dzaba. Erera i Snajderlin nisu sigurno dovodjeni zbog nekog marketinga vec kao zamene za Kerika ali slaba vajda do sada. Erera previse nekonstantan a od Snajderlina nista barem za sada...

                              Comment


                              • Erera nije dovodjen da bude zamjena za Kerika, ali Snajderlin jeste. Erera je dinamicni vezista, koji najbolje funkcionise u formaciji sa tri, u svim segmentima igre sasvim dobar, ali on ti definitivno ne donosi stabilnost i smirenost. Ne mogu ga nazvati ni BTBom klasicnim. Snajderlin je u Sautemptonu igrao i kao DLP izmedju ostalog iako sam bio prilicno skeptican da on to moze da igra ali je mogao bez problema da bude taj bedem na sredini, medjutim on osnove ne zna i to su strasne stvari. Tada je doveden i Svajnstajger pa je i to bilo rijeseno kao, dva iskusna DLP:a i Snajderlin pred kojim je vrijeme, dva DLPa je sasvim dovoljno i tu je vec bio Blind koji je po vokaciji zadnji vezni DLP, sad nijedan od njih ne igra. Blind je dobio sansu u prvoj Van Galovoj sezoni ali nikakav balans nije postojao, iako je on igrao dosta atraktivno, previse busno da bi bilo odrzivo. E Zoze ga tu nije probao, mozda bi moglo da radi sa Ererom i Pogbom na sredini.

                                Zaboravih za Modrica, najbolja spioljna ikad
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X