Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vredi niko ljudi 100 miliona, ne znam cemu pluvanje jbt takav je postao fudbal, samo vidite od TOP10 klubova u Evropi, neko da nije pazario ispod 50 miliona, nema jednostavno.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Junajted je postao mašina za pravljenje novca i svi su toga svesni i dobro znaju da Glejzere fudbal ne zanima. Jasno je da bi Junajted pre doveo Pogbu za 100miliona nego Modrica za 50, taj primer vrlo slikovito objasnjava sta se desava u klubu. Nismo više klub kakav smo bili, i tu ne govorim o trofejima. Odvratno je to kuda ide klub ali igraci ne treba da bojkotuju na treningu i terenu takve odluke jer bi trebali da znaju kakve stvari da ocekuju.
      Njih naravno da ne zanima fudbal ali nisu oni retardi znaju da bez ulaganja i rezultata nema ni para. Kakve veze ima Pogba sa Modricem? Jel se to Modric nudio za 50? Jel je Murinjo trazio Pogbu, cena mu je ta i doveden je. Glejzerima svaka cast jer se na transfere trosi zadnjih godina. Ne znam sta ste zapeli vise za tog Pogbu i milione. Sto se mene tice pun pogodak...
      I da, kakav Modric i 50 miliona danas, pa Dzaka je toliko placen.
      Last edited by mikisavic89; 07-11-16, 22:44.

      Comment


      • Ne trose Glejzeri nista, necemo se zavaravati. Ali im svaka cast sto dozvoljavaju da se trosi, sto ne odnose sve sto klub zaradi. Jer bi mogli da zavrnu slavinu i uzimaju sve, odnosno ostavljaju mrvice klubu. Ovo su pare fudbalskog kluba, ne njihove. Klub zaradjuje mnogo vise nego sto trosi doduse.
        sigpic

        Comment


        • Naravno da ce svako gledati da bude u profitu to je biznis. Ali da se daju pare za transfere daju se. Takoreci sve sto su trazili i Murinjo i Van Gal sto je bilo moguce dovedeno je. E sad sta oni da kazu npr za ovu zajebanciju sa Mikijem? Milioni dati a ako je tacno ovo sto se pise da se ne racuna na njega a nema ga ni na terenu te da ce da se prodaje.

          Comment


          • Zabolje njih, mislis da se Miki nece prodati za 26 miliona funti? Oce i za 30 garant, ali opet definitivno bi mogli da ne dozvoljavaju ovoliko trosenje, doduse onda je pitanje bi li Vudvord mogao klubu ovoliko para da donese.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam ni zasto smo pokrenuli pricu o Glejzerima sada. Ferguson je govorio kako mu nista nisu uskratili od igraca. Posle njega pare na transfere se trose tako da ne moze tu biti zamerki. Ferguson je svojevremeno obarao transfer rekorde, radi se isto i danas samo sto su cifre eto vece zbog inflacije i vise para u fudbalu generalno.
              Last edited by mikisavic89; 07-11-16, 22:45.

              Comment


              • Pa da, oni su korektni ispali zaista, ali isti taj Ferguson pa ajde da blago kazemo ih ni malo nije volio kad su dosli. Ipak 100 miliona za igraca je cijena za Mancester Junajted, Real Madrid, Mancester Siti, PSZ i mozda Barselonu, za Bajern Minhen bi cijena za istog igraca bila 70 miliona u vr' glave.
                sigpic

                Comment


                • To stoji. Taj Modric sada bi kostao pa mozda i 100 jer su ga hteli Ferguson i Real tada kada je otisao tamo.

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai
                    Zbog ovakvih postova mi dodje nikad vise da ne postam na forumu, uvek se nadje navijac Junajteda da prosipa uzvisenost, nadmenost nad drugima

                    Hvala i zbogom
                    Zbog kakvih postova? Zbog ovog posta pre tvog?

                    Nema tu zle namere, a i ok je pošalica. Ne znam što se primaš.
                    Last edited by HeadBurn3r; 07-11-16, 23:34.

                    Comment


                    • Dobar je saburo, steta bi bila da napusti. Njemu treba dati neku titulu, kako bi doveo u red forum
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai
                        Zbog ovakvih postova mi dodje nikad vise da ne postam na forumu, uvek se nadje navijac Junajteda da prosipa uzvisenost, nadmenost nad drugima

                        Hvala i zbogom
                        Bas ih ima malo objektivnih, Vladan i Limar medju njima.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Bas ih ima malo objektivnih, Vladan i Limar medju njima.
                          Ovi ostali sve jednostrani, pristrasni, zadrti hejteri. Toma posebno.

                          Comment


                          • Ne evo sad cu ja onako realno kao i uvek,i neko ko gleda sa strane,tabor MU da ih tako da nazovem,deluje stvarno nadmenije od drugih,nevezano sa ovu izjavu Powerslave ona je zezancija

                            Al opet to moze da se gleda sa vise aspekata,ima ih najvise na forumu,pa je i logicno da iskoce i nadmeni,drugo najvise da kazem admina i modova su iz MU i trece svi su jako dobro povezani medjusobno

                            E sad meni je najsmesnije sto je to izjavio po mom misljenju jedan od najnadmenijih ljudi na forumu,covek koji ako kazes kontra misljenje njegovom sa argumentima, bez vredjanja,odmah ljude naziva pacijentima i stavlja na ignore listu

                            Al aj sad to nek se izbore drugi za pozicije...nego ko bi rekao da ce jednog dana najplaceniji fudbaler sveta biti Afrikanac..
                            Last edited by 61563; 08-11-16, 00:27.

                            Comment


                            • Ma ja napisao ono "sjedite, raskomadajte se" jer sam nesto prelistavao ovu temu i vidio da je cesta pojava da se navijaci drugih klubova medjusobno "pokace" kad dodju ovdje nesto da napisu i onda se, normalno, ukljuci i neko od domacih i krene show Nije meni bila namjera da vrijedjam goste ove teme, nego da se malo nasalim.

                              Kao sto rece Fiksni, samo zajebancija. Moramo se malo salit, majka mu stara...


                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • Saburo ima kratak fitilj ali je odlican lik. I prije je znao da se naljuti i ode, kapiram da ce se oladiti. Ipak dje da se naljutis na Pauerslejva covjece, pa vi imate toliko toga zajednickog i odlicni ste forumasi, razdvajaju vas samo klubovi za koje navijate, ne moze to
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X