Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mourinho v Wenger


    13 meca
    7 pobjede
    6 neresenih
    Velikih 0 poraza
    21-5 gol razlika



    Poyy

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Šta ispinova Princaro? 7x čitam i razmišljam da li nisi popio lekice ili si preterao sa istim?

      Ono kao...
      Ako ne razumes ono sto si procitao, to ne znaci po automatizmu da je problem u drugima, mozda je jednostavno problem u tebi

      Zabrinjavajuce je stanje na forumu. Ozbiljnih debata gotovo da i nema, sve se svodi na to da napises da spinuje i halucinira onaj sa cijim misljenjem se ne slazes i onda si valjda pobedio ili sta vec

      Comment


      • Ili jednostavno provociras. Sa svakim postom. Sto po automatizmu i radis.

        Ne znam zašto uopšte ulazite u ovu temu.
        Last edited by l1m4r; 07-11-16, 16:35.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Nemoj da si na kraj srca, vidiš da je željan stručne rasprave i ozbiljne debate
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jeste, najveca zelja mu je kvalitetna diskusija, ne voli on tenzije i provokacije.
            sigpic

            Comment


            • Eto ti limare, vidis i sam da ima ljudi koji prepoznaju vrednosti za koje se ja posveceno i borbeno zalazem, tako da ti je resena dilema u kome je problem

              Comment


              • Ma nema sumnje.

                @Gagi


                Mislim da je to najcesce okaceni klip na forumu ikada!
                Last edited by l1m4r; 07-11-16, 16:42.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Srecan rodjus majstore.

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Ma nema sumnje.

                    @Gagi


                    Mislim da je to najcesce okaceni klip na forumu ikada!
                    Lep klip nema sta.

                    6-0 ih dobio, i sada dosao u klub koji je dobio Vengera 8-2, otuda mrznje i provokacije

                    Comment


                    • Smajhel savjetuje Murinja da mu Kerik i Svajni igraju jer oni diktiraju igru. Kerik prije svega kad je fit mora da je na terenu po Smajhelu. Svi to znaju sem Zozea.
                      sigpic

                      Comment


                      • DDG
                        Darmijan - Ne znam- Ni ko- Vise
                        Kerik-Erera-Pogba
                        Mata-Ibra-Martijal

                        Ovako u PL kad su svi spremni, Kerik mora da startuje u PL.

                        U LE nek ide sredina Snajderlin/Felaini-Erera...

                        Comment


                        • Originally posted by Prince View Post
                          Zasto bi agenti trebalo da cute? Agent radi ono za sta je placen, a to je da stiti prava i interese svog klijenta. Nema nikakvog osnova osporavati mu pravo na kritiku, niti bi kritika trebala bilo kome da smeta ko ozbiljno i odgovorno obavlja svoj posao i tezi ka tome da isti obavlja jos bolje. Ako bi se krenulo sa zabranjivanjem kritikovanja, onda ne bi bilo osnova i za postojanje ove teme koju bi opet trebalo obrisati sledeci jednu takvu analogiju. Ja sam svestan da ovde ima dosta ljudi koji su zrtve manipulativnih mehanizama jednog coveka, usled cega slepo veruju u lik i delo istog, pa konstantno pokusavaju da rezultatske neuspehe prebace na siri krug ljudi, pocev od agenata, igraca, pa sve do Eve Karneiro, ali tu smo mi, marljivi i posteni analiticari, tu smo da skrenemo paznju na pogresnost jednog takvog razmisljanja i ukazemo na to ko snosi glavnu odgovornost.
                          Agent je tu da sklopi sve papire oko ugovora sa klubom. Donese igracu ponude. Agent je tu da vodi igraca kroz manekenisanje. I tu se prica zavrsava. Ako je Marsijalu to stvarno smetalo toliko trebao je da istupi i da kaze, a ne da se krije iza agentovih reci. A verujem da mu nije smetalo. Cela ta prica je uradjena jer bi se najlakse prodavao Ibrin dres sa brojem 9. I Marsijal to dobro zna. Nego je smetalo njegovom gosn agentu koji je, siguran sam, pokrenuo celu tu pricu oko tog brenda AM9, pa su ga sjebali.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Zbog posjetioca iz drugih tabora, treba napisati pored imena teme: "Sjedite, raskomadajte se "

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai
                              Ma jok nije mu zasmetalo samo je to dal preko tvitera ili fejsa na simbolican nacin izrazio

                              A smesno je traziti sad neko postenje i neposrednost sa njihove strane kad ga je sam klub zavrnuo iza ledja

                              Sramota za Marsijala, kako su ga dirnuli u srce a on iza tog casnog poteza kluba nije prepoznao visi cilj, zaradu od prodaje dresova
                              Junajted je postao mašina za pravljenje novca i svi su toga svesni i dobro znaju da Glejzere fudbal ne zanima. Jasno je da bi Junajted pre doveo Pogbu za 100miliona nego Modrica za 50, taj primer vrlo slikovito objasnjava sta se desava u klubu. Nismo više klub kakav smo bili, i tu ne govorim o trofejima. Odvratno je to kuda ide klub ali igraci ne treba da bojkotuju na treningu i terenu takve odluke jer bi trebali da znaju kakve stvari da ocekuju.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ako Pogba vrijedi 100 Modric bi morao 300 miliona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X