Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa oni tamo imaju taj istem i on je u klubu dugo i poznaje to i ima uticaja sigurno ali nije to isto kada bi sada negde otiso sam i mora sve da postavlja, nije to lako. I Rajkard je onda veliki trener ako cemo tako s tim sto ga posle Barse nema ni na mapi...

    Comment


    • Ja sam prvi kukao za Enrikea kad je dosao u Barsu da on nije taj kalibar, ali covek se dokazao i digao Barsu na jedan novi nivo sa kojim mogu samo uporediti onu Pepovu Barselonu, tako da reci da on stoji tamo onako reda radi je u najmanju ruku neozbiljno. A te teorije Barsu mogu i ja voditi slusam godinama, zar stvarno ima ljudi koji misle da je to lagan posao.
      sigpic

      Comment


      • Van Gal je vodio trening popodne i bice na klupi sjutra.

        Ako prizeljkujete De Bura moze da se gasi klub.
        sigpic

        Comment


        • Gotov je on posle Noriča još. Da nije zgusnut raspored, nema šanse da bi ostao da vodi još Stouk i Čelsi, čini mi se da je to bio okej pokušaj da se atmosfera koliko-toliko stiša, kao i da se vidi koliko igrači mogu da igraju za menadžera. U kakvom god kanalu bio fudbal, svako od njih i dalje ima grb na dresu i igra za klub i navijače, tako da su ona Depajisanja i slične manguparije neprihvatljiva u svim okolnostima. Šta god Van Gal fulao sa fudbalom, odvratno je osetiti isti pad kod igrača kao i kod Mojesa. Ovde nakon ispadanja iz LŠ-a, prošli put je bilo kad je matematički počeo da izmiče top 4. Verujem da uskoro podnosi ostavku sa nekim lepim govorom, da će se tako dogovoriti sa klubom jer je suviše ponosan da bude šutnut na kraju. Zapravo, nadam se je ostalo nešto razuma i da je to lepši kraj od otkaza, mada - koga briga.

          Šta će se desiti posle? Ako uprava loše proceni šta nam treba u januaru i može li Giggs da povede klub do sigurnih top 4, onda smo u dugoročnom najebu opet. Sa dva šopinga u januaru, mentalnim resetom igrača i pravim menadžmentom, bez preterivanja - nije kasno i titula da se napadne. Liga je postala Čempionšip i to je dobro, ali treba se snaći. E sad, ako Vudvard i drugari imaju samo ekonomsko-sponzorsku računicu, neka nam kažu to pa da ne navijamo više za golove i tabelu, nego da budemo brate srećni kad umesto one supe sa slovima poispadaju Romero rezanci. Nek se nose sa svim adidasima i ugovorima kad već dve godine ne ličimo na ono što treba da budemo.

          Comment


          • Cini mi se da je prosli pad igre bio pred kraj prvenstva kada smo izgubili od Celsija onu 1:0 jer je bilo ako pobedimo priazimo na -5 bodova i u borbu za titulu a izgubimo kao sto jesmo idemo na -11 bodova i to je to. Nakon toga je usledio nagli pad igre i 3 vezana poraza i to isto protiv slabjih ekipa iako smo nanizali pobede protiv Livera, Totenhema i Sitija i to prilicno ubedljivo pa smo i top 4 doveli upitanje no igraci su se malo trgli dobili nesto nekako i usli u top4 a 3 kola pre toga lagano je bio top3 jer je Arsenal bio ispod. Slicno je i sada(posle ispadanja iz LS(PSV)) i ako je kriv LVG kriv je jer eto izgleda ne moze da digne(motivise) ekipu posle neke takve situacije. Valjda ce odlaskom odneti i ovaj negativni naboj koji okruzuje klub. Valjda ce i retardirani zvizduci prestati i cuti se ponovo podrska sa tribina. Ipak je Gal za sve kriv...
            Last edited by mikisavic89; 27-12-15, 19:20.

            Comment


            • To posle Čelsija je bio pad forme, ličilo je na ove mečeve koje smo okej odigrali ove sezone a nismo dobili, Newcastle mi prvi pada napamet. Ovo iza LŠ-a je totalna Zona sumraka. Ono, baš ukucavanje eksera u kovčeg.

              Comment


              • Ma nije bas tako koliko se secam. Protiv Njuke ono je bio jedan od boljih meceva samo eto nije htelo. Imali smo dosta sansi. Ovo sto se tice igre sada je raspad ali mislim da je problem slican na tom psiholoskom planu i sada je jek sezone i svi timovi su dobroj formi dok vec tada pred kraj forma midtable ekipama pada i bore se oni za titulu i oni za opstanak pa smo dobili tu neke meceve ali igra je bila manje vise ok. Ovo sada je strasno, narocito ono juce. Jos na sve to kada primimo onakve golove(zadnjih nekoliko tekmi) uniste se igraci psihicki. Ne mogu oni da ne znaju fudbal da igraju. Juce loptu nisu znali da dobace.

                Comment


                • Znaci LVG je kriv što Fela juče nije dao dva gola?
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • LvG je kriv sto Felaini u opste igra dok Snajderlin greje klupu, sto je totalno nepravedno, do duse mozda mu nije rekao izvini dovoljan broj puta.

                    Problem je sto ovo ne vodi nigde, na zalost LvG ne kontrolise situaciju i ovo je moralo da se zavrsi ranije, posto smo sa ovim samo podelili bodove u zadnje dve utakmice a ne vidim nacin kako to necemo uciniti i sutra. Mozda da ga ostavimo da nas uvede u Cenpionsip pa onda mozda i osvoji tu titulu u trecoj sezoni.

                    Manchester Utd have told Louis van Gaal that they still believe in him. [The Times]
                    Last edited by srdjan_sl; 27-12-15, 22:28.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da je posle Celsija kraj

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Znaci LVG je kriv što Fela juče nije dao dva gola?
                        Originally posted by l1m4r View Post
                        Znaci LVG je kriv što Fela juče nije dao dva gola?
                        Nije kriv za to, ali je prilično kriv što su to bile skoro jedine šanse koje smo imali. Što smo poslednji na tabeli forme. Najgoreg niza od 1961. (!) Znaš da sam ga ja podržavao sve do kraja LŠ-a, a ono poverenja što je ostalo na rezervi bilo je nemoguće zadržati posle B`muta i Noriča.



                        Lukaku koji je Messi za Fellainija je imao deset promašaja poput Felainijevih na poslednja dva-tri meča, tako da ne bismo trebalo da se oslanjamo na to što je Felaini promašio. Nije Muller, nije nikakav opasni egzekutor. Ja bar to doživljavam kao drugačije viđenje od recimo Persijevih promašaja protiv Reala, tada znaš da je sve postavljeno kako treba i da ne možeš više izvući iz meča.

                        Comment


                        • Posle B.muta nije moglo nista da se kaze kakva je ekipa izasla i onaj gol koji je primljen iz kornera.

                          Noric nisam gledao bio sprecen slavama. Ono sto je meni fascinantno kako od odlaska Fergija kako primimo gol mi se jebeno pogubimo?! Ali do tada sve izgleda super kao dobijamo lagano sa 3 razlike i onda padne gol i mi izgledamo necu reci kao ekipa iz Lige 2, ali kao ekipa iz neke nase zonske lige.


                          Razumem te ja Tome maksimalno. Nemam problem ja da on dobije otkaz, ali na svakoj tekmi mi promasimo po 2, 3 ovakve sanse. I meni je to krajnje debilno. I jos jedna stvar branjenje prekida?!

                          Danas bas nista ne ocekujem..

                          Raspolozenje i ocekivanja kao i dan, maglovito..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Nazalost plasim se da je kod nas najmanji problem VG.

                            Ima tu dosta stvari iza scene koje ne prilice jednom velikom klubu a veliko je pitanje sta smo mi zapravo postali. Veliki fudbalski klub ili brendirana komercijalna masinerija koju vode nestrucni ljudi u ambis?

                            Mnogo je toksicnih uticaja u bordu/menadzmentu, da je stvarno najmanji problem da li ce Van Gal ostati ili ce doci neko drugi. Plasim se da nam nema pomoci, dok ne dotaknemo dno i dok se nesto drasticno u strukturi kluba ne promeni. Ovako smo samo jedan veliki cirkus na terenu i van njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci stvari stoje ovako otprilike - Glejzeri bi razmotrili Murinja ali su neke kljucne licnosti u klubu protiv njega (hint. inicijali A F i B C). Klub i dalje ima vere u VG-a, koji je ponudio ostakvu 2 puta (posle Norica i Stouka) ali je Vudvord nije prihvatio.

                              Scenario koji ce se (najverovatnije, trenutno izgleda) desiti je sledeci: Ako VG ne okrene stvari Gigs ce postati menadzer sa opcijom da Ferguson bude sa njim do kraja sezone, da mu pomogne da se adaptira.

                              Rekoh, cirkus.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovaj čovek se uvek oglašava, pred svaku, za razliku od kapitena nam.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X