Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pa nismo li dzaba pricali celo leto da nam treba stoper tipa Fonte,Miranda, neki iskusan...

    Comment


    • Svi su nade polagali u Smolinga a dečko je posle oporavka totalno neupotrebljiv.

      Comment


      • Kako onda ti njegovi levi bekovi 2/3 utakmice sačuvaju clean sheet, na trećoj ulaze dva komada koja mogu na dušu De Gei ili nikome, dok ceo tim ispred ne može da da gol sa 60+ šuteva na tri utakmice.

        Comment


        • Usli smo sa 2 klasicna stopera u sezoni, ostavljam na stranu Dzonsa.

          Svi ostali konkurenti imaju bar po 3 klasicna stopera na raspolaganju, da izuzmemo povrede. Neshvatljivo za Murinja, koji je uvek gradio tim od odbrane, sto i kaze na ovom videu.

          Comment


          • Ne bih ga krivio ni ja, samo kazem da je neshvatljivo da sad kuka sto su mu Roho i Blind stoperi. Smoling je nepoznanica, ne znamo jel povredjen ili nije... E bas mi krivo sto Fosu Mensa ne igra na stoperu, za oba dvojica je licno Vidic

            Comment


            • Problem s odbranom, odnosno sa Smolingom najvise je zonsko branjenje. Nema mjesta zoni sa ovakvim tipom igraca, daj covjek na covjeka. Smoling je u prvoj Van Galovoj sezoni posle Sitija bio brutalno dobar i to tako sezonu i po. Mada nije da kod Murinja nije na nivou, da Celsi je bio horor, ali covjek je igrao na lijevoj strani pritom i odradjivao posao, a za klasu je bolji na desnoj, mada definitivno zona nije za njega.
              sigpic

              Comment


              • Problem Manchestera je Blind, koji je stvarno blind man

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Sramotni smo kako god pogledaš. UKleo nas matori za sve pare u
                  Nope, SAF je otisao, ali njegov kompletan tim je ostao, Mojzi ih je sve sklonio iako mu je SAF rekao da to ne radi. Kakav je ono idiot, mada opet stari je doveo Mojzija, to je bila nevidjena glupost.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kaze Daker u januaru nogu dobijaju

                    Roho
                    Darmijan
                    Dzons
                    Snajderlin
                    Kerik
                    Svajnstajger
                    Memfis
                    Jang
                    sigpic

                    Comment


                    • Nego Vladane, nešto sam se setila.. kod SAFa su upražnjavali jogu, jel je to ostalo?
                      Last edited by miloolja; 04-11-16, 13:07.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Radio je Gigs, ne znam da se radila kod SAFa, znam da je falio Gigsa i da mu je joga pomogla da ne izbjegne povrede. Kod SAFa je radio hairdryer, to je bilo najvaznije. I SAF nije trpio nikakve bolikurce i krtice, nego po kratkom postupku.

                        Izgleda da je Kerik nezadovoljni senior player, to se prica poslednjih dana. Pokusao je Murinjo njega i Runija da prodobije da bi imao kontrolu potpunu u svlacionici, pa iako je dobio Runijevo povjerenje Kerikovo nije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ali ne možeš igrat čovek na čoveka sa Ibrahimovićem koji dva napada igra odbranu pa tri ne igra. Gledaj kakve radnike ima Čelsi - Kosta radi kao konj u oba smera (čak ide i na krilo da ostavi Hazarda u CF zoni s vremena na vreme), Klop žrtvuje Staridža zarad presinga i kretanja bez lopte, Arsenal pravi strašan niz bez Žirua sa više radnika na terenu i aktivnijom odbranom, Aguero bio napolju dok nije prihvatio da trči 10+km po meču, Totenhem plitak sa dubinom ali igraju kao Švapska repka ako su tu Kane i Dembele.

                          Jesi li video Ibru u onom napadu kada je Erera dobio drugi žuti, gleda kako igrač prolazi ispred njega, isključio se skroz.
                          Ne mislim ja da on neće ili ne može da radi, ali sa ovolikom minutažom sigurno ne može, tako da instrukcije za njegovu aktivnost u odbrani dolaze od Murinja. Čovek na čoveka dolazi iz prve linije, presing i ceo tim treba da digne taj kojeg gledaš kad počinje faza odbrane, a Ibra za sada ne deluje kao vođa presinga nikako. Mada je bilo nekih znakova promene taktike u par navrata, samo što je sve očajno raspoređeno na 90'.

                          Comment


                          • Da, da Gigs, pomogla mu je...https://www.theguardian.com/football...chester-united.. ništa, istražiču to malo, sećam se nekih priča i fotki. Izvinjavam se na upadu
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Tacno je to, ali ima i onaj snimak od prije mjesec i po kad Zlatan ludi zbog Runija, govori mu da pritisne, i Zlatan pritiska poslednju liniju odbrane, a Runi stoji na sredini i ne mrda, ovaj tu vice na njega i dize ruke u vis. Ali da, svakako Zlatan slabo pritisk, odnosno gotovo nikako istina je. No i dalje svi ostali ako budu to radili nece biti problema, kao da ce neki tim imati 10 igraca na polovini Mancestera, ostaje za svakog igrac. Mi svakako nemamo igrace za presing po meni, ali ni za zonsko branjenje. Evo Roho sasvim dobar posao odradjuje od kad je LCB, ali da je bistar momak nije, daj mu jasan zadatak i to je to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Suludo je pricati da je problem u kvalitetu igraca u odbrani. Celzi je uspeo da poveze 4 cs-a sa tri stopera, od kojih je jedan bek, jedan David Luiz i jedan neko ko nije odograo krstenu utakmicu godinu dana. Sve je u glavi.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X