Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinjo ne zna gde udara, e to je bas najbolji opis trenutno. Realno.

    Gubi od Advocata, ali nema sanse da me neko ubedi da on nece da igra ovo takmicenje, cemu onda trosenje Pogbe i skoro svi iz prvih 11, trosi ih a konstantno gubi poene.

    Pravio se Roj Hodzson, jebote 4 napadaca na terenu, veza ne postoji, Rashford ce propasti ako se ovako nastavi tretman na njemu.
    Ne mozes kriviti igrace nikako, ne mogu bar ja kad vidim kako ih postavlja Zoze. O Zlatanu sam sve rekao.

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai
      zašto pričaš Vladane "VI" , pa ti ovde najveći i prvi Očev ratnik
      И ја гледам и не верујем хаха
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Moraju i igraci da imaju svoj dio krivice svakako. Mikitarjan je dobio priliku i napravio nekoliko nevidjenih gluposti.

        Rasford ne umije da doda loptu na dva metra, igrao je on krilo u vise navrata, nije ovo novo za njega, samo sto on igra mnogo vise nego sto bi trebalo po meni.

        Ali Murinjo je trenutno potpuno izgubljen u vremenu i prostoru, i kad promijeni uradi to na katastrofalan nacin. Uvijek je ista pocetna formacija, 4-2-3-1, koja ne ide, primili gol u drugom minutu, primio De Hea nesto sto ne smije da primi, ali jbg primio si gol, ako moras da ga primis najbolje je na pocetku kad imas 90 i kusur minuta da se ispravis. To nije opravdanje.
        sigpic

        Comment


        • Dobro nisam mislio bukvalno nikakve krivice, naravno da ih imaju ali 85% je Zozeova.

          I ja mislim da ne treba da igra ovoliko Rashford, previse se trosi, van pozicije, upravo los tretman.

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai
            zašto pričaš Vladane "VI" , pa ti ovde najveći i prvi Očev ratnik
            Zato sto je vecina bila protiv Van Gala i smatrala ga neznalicom, ja sam ga gotovo uvijek branio, kritika uvijek, ali je bilo precerivanje protiv Van Gala i samo bih mu zbog Murinja dao otkaz i da Murinjo nije bio sledeci uvijek bih bio za to da Van Gal ostane. Ali Gigs prije Van Gala, nikad.

            "Not Ready, Not Mentally Prepared, Not Committed"

            Onda ih spremi bolji, pripremi mentalno i neka ti igraju oni kojima je stalo. Najveci pobjednik i mentalni dzin mu je do juce bio u rezervama, Kerik ce napokon zaigrati u ligi u nedelju, nema kukumakanja. Okreni stvari.

            Ali se zestoko zajebao sto je vjerovao da su neki dovoljno dobri pa nije doveo Matuidija i Fontea koji bi nam zestoko olaksali zivot.
            sigpic

            Comment


            • Jose Mourinho on Henrikh Mkhitaryan:

              "He has to do more. It's as simple as that. We have big expectations at the club."
              Ovaj ga je ugasio. Mada i Murinjo je kurvin sin, nasao je kad ce da ga ubaci, nije mu mogao dati priliku protiv Barnlija, nego ga ubaca u Turskoj na 0:2 kad kapi energije na terenu nema i sad ima novi razlog da mu ne zapinje. Svakako mu ne pomaze na polju samopouzdanja i trebaju mu minuti da bi dosao do forme, jer sigurno gori ne moze biti od Martijal, Lingarda i Rasforda trenutno.

              U redu je iskrenost, ali ne znam ni sta je ocekivao od Mikitarjana nocas i nasao je kad ce mu dati sansu.
              sigpic

              Comment


              • Idi Zoze u pm. Na Mikitarijana se nabacio, idi reci nesto Zlatanu sto se vise bije sa igracima i sudijama nego sto igra fudbal. Bas nisko.

                Comment


                • Na to je jos nadovezao kako imamo dosta igraca koji igraju na njegovoj poziciji, mislim da Mikija necemo videti neko vreme.

                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali ovo da im nije stalno je u pravu, nece ih probuditi i neke ce i dalje boljeti kurac, ali neka je rekao. Van Gal je probao sa horny, ali evo nekima ni treci trener ne odgovara. Srecom ima vremena i para pa neka proda vec u januru sve za koje misli da im nije stalo i da nisu dovoljno dobri. Pritiska nema ovoga puta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma jasta, zasto da gledamo Mikija, Kerika, Matu kad mozemo Lingarda i Felainija

                      Comment


                      • Felainiju je zaista stalo i uvijek daje sve od sebe. I nije alibi igrac, citaj Snajderlin.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mozemo ga na tim osnovom braniti, jer on je takav igrac. On ako se ne bije nije fudbaler. T od tehniku za vezni igrac nema, ali ajde da se ostavimo igraca, Zoze je kriv za sve.

                          Comment


                          • Nema veze, ako ga koristis kako treba on je koristan za tim. Evo pogledaj Snajderlina, po svim fudbalskim parametrima obuceniji je od Felainija, nema prednost u snazi i skoku jedino, ali on na terenu nicim ne doprinosi, covjek osnove ne zna, nema pozicioniranje, nema anticipaciju, citanje igre, a pasom tek nista ne radi. Jesi li mu vidio alibi igru danas, takav je on od kad je u klubu. Maruan barem ponekad prodje, pokusa, ide do kaznenog, pokusa nesto, ovaj nista, on je samo ukras na terenu. Felaini je na vi sa tehnikom ali je borac i daje sve sto ima. To se mroa postovati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma Snajderlin ti je tu u korelaciji sa Mojesom. Nema mentalitet za ovaj klub.

                              Svaka njemu cast na borbenosti, ali ne vidim kako se moze koristiti osim za derbija, ali valjda cemo pojuriti i neki derbi da dobijemo, dosta je bilo autobusa. Za CM je previse spor, a nije fudbalski obucen kao Kerik pa da sakriva mane, za AM nema kreaciju, i imamo 5 igraca boljih na tu poziciju.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X