Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Ne znam zašto ali meni Mata ništa ne pokazuje spektakularno. Slažem se da je najveći znalac u manevru i da najviše zna sa loptom ali nikako da proigra a već je dugo na OT. Treba nam onaj Mata iz Čelsija kad je bio možda najbolji srednjak u čitavoj PL.
    Ne kazem ja da je Mata najbolji igrac sredine terena al za MU trenutno jeste,ima dosta igraca koje bi ja pre njega voleo u MU Modric,Iniesta,Silva itd,e sto nije neko slican doveden...

    E sad takva je situacija pa on ispada za mene bolji od ovih ostalih u MU i mislim da mu treba jos jedan znalac ,mozda bude Svajni, pa ce tek doci do izrazaja,a i trenutno mislim da pruza najbolje partije u timu

    Comment


    • Mata najbolji igrac u klubu.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Klopptimism View Post
        A Grizman i Benzema?
        Za Benzemu ti najbolje rekao @AK47 ,a sto se tice Grizmana . Njega je realnije uporediti sa Runijem .Jer su daleko isti tip igraca ,nego li on i Ibra.

        Ova 4 navedenih su klasicni centarfori kao i Ibra ,zato sam njih i naveo.

        Grizman nije klasican napadaca ,kao sto recimo nije ni Mesi ,pa nisam njega stavio.

        Originally posted by Vladan View Post
        Na prste jedne ruke mozemo da nabrojimo njegove dobre partije, a na dva prsta top partije. Jedna od njih je od juce i to protiv Barnlija koji je dosao da ne predje centar, pa je imao svu slobodu ovog svijeta. Ali rekao sam, igrao je vrhunski juce bas. I vrhunski saradjivao sa Ibrom. Odbranu ne igra uopste, kad nas pritisnu opet ce da bude muka. Kerik sa 35 doktor za njega.
        Pogba i nije igrac koji treba da ti igra odbranu na visokom nivou.
        Kerik i on su neuporedivi .Nisu isti tip igraca.
        Kerik je zadnji vezni ,tip Cavi Alonsa ,a Pogba je vise ofanzivno orijentisan igrac koji igra u veznom redu.

        Originally posted by Vladan View Post
        Pa meni je Runi omiljeni igrac Junajteda ali vidis da vise ne moze i cao. Ne moze da mrdne, to je greota na sta je spao. A mladji je od Zlatana cetiri godine. Zlatan itekako moze, stavise ubija kako igra. I mora da daje golove, mora, i siguran sam da ce ih davati, ali osim toga, on je ubica.
        Jeste mladji cetiri godina ,ali i dosta vise istrosen od Ibre.
        Ibra nikad nije morao da igra nesto drugo osim napadaca ,a Runi je godinama igrao sve u napadu ,igrao brutalnu odbranu za jednog ofanzivnog igraca,to je nesto sto od Ibre ne mozes da ocekujes ,niti je moglo da se ocekuje tokom njegove karijere.

        Mnogo se potencira da je Ibra glavni igrac neko bez koga se ne moze.
        Ibra je svojim dolaskom umnogome ukocio napredak Rasforda kao napadaca ,pa ga sad trosimo na krilu ,a zbog toga je mesto izgubio Martial koji je prosle godine uz Rasforda jedini igrao konstantno dobro.

        Ibra jeste veliko ime,veliki igrac ,ali je po meni sada kada gledam kako se odvija situacija , njegov dolazak bespotreban i pogresan.

        Comment


        • Kad smo kod pominjanja Grizmana on će biti prioritet na leto. Čak idu priče da je dao reč Murinju i potpisao predugovor. Mislim da su to sve pretpostavke i nečije želje. Sigurno da bi nam tip napadača ko Antoan sjajno pasovao ali sve je to daleko od realizacije. Mnogo će zavisiti i od ostanka Simeonea na Kalderonu.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Mata najbolji igrac u klubu.
            Kod Mate me nervira što nikako u kontinuitetu pokaže sav sjaj koji ima u nogama. Slažem se da boljeg nema što se tiče tehnike i pakeraja ali konstantnost je nešto na šta mora da poradi. Odigra jednu odličnu tekmu i onda ga nema tri. Jeste da ga i Murinjo malo-malo ostavi van prvih 11 ali najvećim delom baš promenljivih igara. Od dolaska na OT nikako da pokaže kakvu klasu poseduje. A treba nam najsjajnije izdanje Huana Mate.

            Comment


            • I po meni Mata najbolji igrač Uniteda.

              Valencia ove sezone najkonstantniji.

              Comment


              • José Mourinho to face one-match ban if he accepts Burnley charge
                https://www.theguardian.com/football...P=share_btn_tw

                U svakom slučaju protiv Svonsija ne vodi, možda ni protiv Arsenala.

                Comment


                • Danas nam Markus Rašford puni tek 19. godina.

                  Comment


                  • Shaw on Schweinsteiger's return to #MUFC training: "We found out the news a couple of days ago and it's so great to have him back"
                    Shaw on Schweinsteiger: "He's a big influence in the dressing room and obviously on the pitch, especially for the young players like myself"
                    Shaw on Schweinsteiger: "It's a great boost, the experience & quality that he brings. The quality he possesses is a boost for our team"
                    Odma poceo da truje saigrace i svlacionicu.

                    Kakav profesionalac i posle svega, kapa dolje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Kod Mate me nervira što nikako u kontinuitetu pokaže sav sjaj koji ima u nogama. Slažem se da boljeg nema što se tiče tehnike i pakeraja ali konstantnost je nešto na šta mora da poradi. Odigra jednu odličnu tekmu i onda ga nema tri. Jeste da ga i Murinjo malo-malo ostavi van prvih 11 ali najvećim delom baš promenljivih igara. Od dolaska na OT nikako da pokaže kakvu klasu poseduje. A treba nam najsjajnije izdanje Huana Mate.
                      Na svakom mecu koji je odigrao ove sezone bio je najbolji na terenu uz eventualno Bajia ponekad. Ne znam na kakvu konstantnost ti mislis. A Grizman nam nece pomoci. Bar ne dok je ovakvo stanje u ekipi.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Nadam se samo da nakon ovih povratka u timu, Svajnija i posebno Mikija napokon, pocinju i neke promene u timu, nadam se na bolje

                        Comment


                        • PL se potrudio baš, bolja čestitka nego naša

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • United’s usual attacking set up recently has seen Pogba and Herrera in a double-pivot, with Rashford Mata and Lingard supporting Ibrahimovic in a 4-2-3-1. The system has been a favourite of Mourinho’s for many years now, but as United struggle to create chances in big games it looks increasingly ill-suited to the squad at his disposal.

                            Ibrahimovic is an all-round forward who likes to drop deeper on the ball, and allow others to make runs into the space he creates. At PSG he had one of the world’s premier goalscorers Edinson Cavani to do this, but with Mourinho tasking his wingers with tracking their full-backs and working hard defensively, they aren’t able to provide this. When Zlatan does drop deep, he finds himself in a position already occupied by Juan Mata, and United lack options to penetrate the opposition.

                            United have wingers who can perform this role. Rashford has already shown he has excellent movement for a player of his age, and Martial and Mkhitaryan both provided brilliant output from wide last year. Given the freedom to use the space left by Ibrahimovic, any of the 3 could potentially give United a much more dynamic & dangerous attack. At Real Madrid and Chelsea Mourinho’s star players, Ronaldo and Hazard, both turned on him, despite strong personal performances. It might be time for Mourinho to change his style and start awarding his wide men more freedom.

                            After becoming the most expensive player ever, Paul Pogba’s performances were always going to come under scrutiny, and the current system doesn’t seem to suit him either. Pogba is at his best when is given license to leave his position, carry the ball and create chances, as he did twice for Ibrahimovic against Burnley. When tasked with tracking runners and defending a certain space, he is much less effective. It is questionable whether he possesses the passing range and positional discipline needed in a midfield two- in the game against Manchester City, he looked lost and left Silva and De Bruyne far too much room to operate. Against Liverpool he was pushed further forward where this wouldn’t be an issue, but didn’t receive the support to carry a threat. For Pogba to flourish, he needs to be given the freedom to push forward, without being left too high up to influence the game.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Insajder sa rca, do sad se sve sto je pricao tokom ljeta ispostavilo tacnim

                              BFS will play for us again.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gala UNICEF veče







                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X