Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limeni sve objasnio te me spasio kuckanja dugih postova. Fala ti care.

    Da imamo Cicarita sada i da je on bio u Ibrinim prilikama mi bi prvi bili, Pogba I asistent lige i Havijer prvi strelac. Jer sada nije bitno sto ne zna sa loptom kada stvaramo ogroman broj sansi, sada je bitno da neko zna da je sprovede u gol a Zlatan ocigledno nije u mogucnosti da to radi.
    sigpic

    Comment


    • Sta hvala?! Plati

      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Tesko, 75% sansi se stvori zahvaljujuci Zlatanu. Stavis nekog drugog gubis te sanse. Ali definitivno bi trebalo probati sa dva napadaca ili Zlatanom kao desetkom. Iako je Mata kao u najboljim danima iz Celsija. Igra prebrutalno.
        sigpic

        Comment


        • Jbt Vladane bili smo klub i bez Zlatana. I to veoma dobar klub. Nemoj me jebati..

          Ne moze jedan klub da zavisi samo od jednog igraca. Kako god se taj igrac zvao.

          Za sta onda imas Matu, Mikija, Depaja, Marsijala, Pogbu, Ereru. Ako Zlatan tebi stvara 75% sansi. Zatvori klub..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Cek kako se stvori zahvaljujuci njemu? On sam sebi stvori sansu? Centrira van kaznenog, zamrzne vreme, dotrci do idealnog mesta gde ce lopta pasti, pusti da vreme opet tece i promasi? Ja pricam o sansama koje on masi, a Cicaritona sve svoje mane je makar oduvek imao prebrutalno kretanje bez lopte, pogotovo u 16.
            sigpic

            Comment


            • Ne pratim statistiku ali nisam ubedjen da je on stvorio vise sansi od Pogbe.

              Da poredimo samo stvorene sanse, cak bih se usudio reci da je Pogba mozda i bolji. Pricam o statistici.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Najveci broj sansi je neki dupli pas ili kombinacija Zlatan-Pogba, Zlatan-Mata, Zlatan-Rasko. Gotovo po automatizmu akcija krece od njega, on otvori prostor i onda ili ostane na ivici kaznenog ili ide unutra.

                Ali ono sto je definitivno problem je sto samo dvojica igraca mogu da iskreiraju od cetiri ofanzivca. Zato ta cetvortka moze da bude mnogo kreativnija, ali to je na Murinju vec. Mata, Miki i Pogba ili Mata, Miki i Martijal iza Zlatana, Rasko i Lingard nisu kreativci, njihova snaga lezi na drugim mjestima. Nama su krila potpuno potrosena, mi igramo s krilima, a ustvari ne igramo. I kad se centrira to rade uglavnom bekovi. Potpuno je suludo sto igramo u formaciji sa krilima, bez pravih krila zapravo.
                sigpic

                Comment


                • Rasko je napadac. Tj klinac napadac.

                  Sta on da kreira, a brzi od 98% lige. Umesto da ulazi zadnjih 30min umesto Zlatana koji ce da ih umara, zar to nije bila poenta!? Ili bar da igra u spicu.
                  Mnogo je bitnije mozda cekati Marijala na krilu, ili videti gde Memfis moze da se uklopi. A ne trositi Raska na krilu. Ali sta ja znam, ja sam lik za kompom.

                  Lingard ti je Lalana iz prosle sezone. Valjda to znas..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Upravo to, Rasko je najbolja moguca napadacka zamjena u ligi. Udje pola sata, kad je odmoran, a protivnicki igraci nisu svjezi kao na startu, svjez, puca od mladosti, snage, brzine, zelje za dokazivanjem, a Murinju pocinje, nerijetko i kao neki krilni bek. Krv ti jbm.

                    Lingard je napast, ali njegov pas je katastrofalan, posebno ako ga uporedimo sa Mikitarjanom. Lingard mnogo ulazi u sredinu pritom, isto kao Miki sto bi, samo sto je ovaj kreativniji milion puta. Martijal je u kanalu sa formom, definitivno je najbolje krilo u klubu, daleko najbolji, a opet je bolje da je napadac. Ja bih Pogbu lijevo, Ereru desno, u sredini Kerika, Mata/Miki desetka, Ibra drugi spic, Martijal najistureniji. Svi znaju da igraju fudbal pa udri

                    Ili u 4-3-3 sa jednim napadacem bolje dvije desetke nego dva krila. Memfisa zaboravi, krivo mi je ali ga zaboravi.

                    Imamo fantastican tehnicki potencijal i izuzetno kreativne igrace, cak imamo i dovoljan broj brzanaca za vise opcija. Ali nije dobro, ovo oko Mikija i Svajnija su katastrofe jedne.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Pogba ce letat gore dole, nema problema, Kerik je sigurno takticki dorastao tome da pokrije dovoljan dio terena i das instrukcije jednom od bekova, da igra treceg stopera. Odnosno, moras im dati takticku disciplinu da kada ides na jednu stranu da napadas, bek s druge strane ostaje kao treci stoper, u slucaju kontre, a Kerik je ispred stopera.
                      Murinjo upravo tako i igra veci deo svoje karijere. I sada u Mancesteru to igra cele sezone.

                      Originally posted by l1m4r View Post
                      Moze Ibra da stvori 50 sansi, on nije doveden da stvara sanse. Vec da daje golove.
                      Po Ibrinom kretanju i ulozi na terenu moze se videti da nisi upravu. Sto se on povlaci nazad i igra one pasove? Zato sto mu se moze ili zato sto Murinjo to trazi od njega? Svakako treba da daje golove, ali da je doveden samo da to radi, nikako.



                      Kerik-Pogba bi bilo ravno samoubistvu. Cesto kada se Ibra povuce, Pogba pravi kretanje napred i glumi devetku, po meni neefikasno ali tako je. I ko ce da brani sredinu? Kerik na jednoj nozi? Sa 4-3-3 bi vec bila druga prica.

                      Taj Barnli je tvrda ekipa, Arsenal ih je jedva dobio(ne bih o tome kako). I Arsenal je imao fazon 10ak suteva ceo mec. Vladan vam konstanto prica o link apovanju, treba da ga slusate. I nije poenta samo u tome sta Ibra uradi sa loptom u nogama. Koliko je samo puta odvukao igraca sa sobom i ostavio brdo prostora saigracima, birao je trenutak, birao je kretnju. I kao sto rece Vladan, do tih sansi ne bismo ni dosli da je taj pominjani Cicarito igrao.

                      Murinjo je tvrdoglav sa 4-2-3-1, ali, ako uspe da namesti da to funkcionise kako treba i protiv jacih ekipa sa Pogbom u double pivotu, jao kako cemo da dominiramo. Ako ne uspe, najebali smo.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Statistika.ista ta kaze i da je Ibra stvorio 14 sansi i dao 4...ista ta statistika kaze da je Blind stvorio 14 takvih sansi i ima 2 asistencije,tacnost pasova mu je bolja od Pogbine i procenat duela koje je dobio je veca,pa opet ovde se svi slazu da je Blind najveca rupa.

                          A sad ispada da i Ibra ne valja nista

                          Takodje procenat suta iste te statiske kaze da je Ibrina 49,a Pogbina 25 posto,a u defanzivi su podjednaki,i ako bas hoces po toj istoj statistici Ibrina sveukupna je bolja

                          E sad Pogba je decko sa 23 u punoj snazi i kosta je 100m i samim tim uskratio da se dovedu neka druga pojacanja, a Ibra matorac od 35 leta koji je dosao za dzabe,kakva li bu tek bila statistika da ima 30 godina

                          Al ok nek se ovde velica samo Pogba nek je on bog,svi drugi su losi,nek se svi izbace bice bolje,a i zanimljivo je to kad se sa tweetera skinu samo dobri podaci o osobi koju volis ne prikazu lose,a i ne uporede se sa ostalim igracima

                          bas ta ista Squawka
                          Last edited by 61563; 31-10-16, 00:59.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Konstantno napreduje i pored silnih problema koje imaju i on u prilagodjavanju/lutanju i ekipa u formaciji, ali juce je odigrao izvanredno.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Evo razmislite samo, da biras jednog igraca da izbacis iz tima, Pogba ili Zlatan, sa kojim odsustvom ce ekipa biti slabija?

                              Pogba gubi loptu i trci kao konj 90 minuta, Zlatan je ladovina, oduvek bio. To sto Murinjo trazi od njega (ako je tacno) da se vraca nazad po loptu je jos jednu glupost u nizu. Ako je napadac neka dremi u 16, ima snagu i doveden je da daje golove.
                              Imas Pogba, Kerika, Matu, Mikitarijana pa i Marsijal nije uopste los sa kreacijom, i svi mogu zajedno na terenu sa sve Ibrom.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ne mozes da trazis od Ibrahimovica da stoji u 16 i ceka gol sansu. Za to mozes da uzmes Haviera Ernandeza ili nekog drugog napadaca tog tipa. Zlatan je igrac koji mora da ucestvuje u igri jer previse doprinosi istoj.

                                Comment

                                Working...
                                X