Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoji to za Ibru ali i golmani su protiv nas branili nestvarno.

    Comment


    • Te 2 izmene su ono bas ocajnicke, u nadi da ga usere. Jbt uvodis Runija koji je antifudbaler u ovom trenutku i Felainija koga sklanjas pozadi, samim tim usporavas igru nenormalno. Ajde da ga je gurnuo u spic sa Ibrom i da bunari pa ajde, ali ovo je bas neshvatljivo bilo.

      No, necu ja jos da pljujem Moa mada je on najveci krivac za sve ovo.
      sigpic

      Comment


      • http://www.manchestereveningnews.co....rinho-12098190

        Toliko o nesportskom liku

        Comment


        • Protiv Stouka i Barnlija da je Ibra pogodio svaku treću šansu na poluvremenu bi imali značajnu prednost. Mene nervira što kad promaši nepromašivo izraz lica ko da mu govori "ma boli me tuki". I kod njega je sad prisutna nervoza, nije navikao na ovakav post ali pod hitno koncentraciju mora da vrati na stari nivo jer mi drugog, ko svet napadača, nemamo. Nisam impresioniran ni Ererinim sposobnostima. Prosto od dolaska iz Atletik Bilbaoa na prste jedne ruke može se nabrojati kvalitetni potez. Što nam je, ne možemo sad menjati ni kukati, već pokušati što pre izaći iz krize. Pobede nad Fenerom i Svonsijem pravi su lek.

          Comment


          • Ja bi protiv Svonsija isao ovako, ali to sam ja, naravno da ce Ibra opet biti u 11.

            DDG

            Darmijan Smoling Blind Sou
            Kerik Pogba
            Mikitarijan Mata Marsijal
            Rashford

            Dali bi im 2 jos u prvom.

            Comment


            • Ibra je u top 5 spiceva na planeti. Zajedno sa Suarezom, Levandovskim, Aguerom i, ostavicu petog da ne ulazimo u bespotrebnu diskusiju. I Van Persi je imao susni period od 7-8 utakmica bez gola u sezoni kad je bio najbolji strelac lige. Imajte malo vere u naše igrace, pobogu.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Ma nismo rekli da ga treba juriti, nego da malo odmori. Sto je on toliko nedodirljiv jebote, nije 10 godina u klubu pa da mu se oprosti los period. Imamo Rashforda, nek odmori malo Ibrahimovic, i njemu ce taj odmor prijati.

                Comment


                • Slazem se da ga treba odmarati, ali i dalje je svetlosnim godinama ispred svih ostalih napadaca u klubu. Nek odmara protiv Fenera, za Svonsi da bude spreman.
                  Last edited by bici; 30-10-16, 19:47.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Suarez,Levandovski i Aguero (kada je zdrav) i Iguain su trenutno klasa iznad Ibre.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Ibra je u top 5 spiceva na planeti. Zajedno sa Suarezom, Levandovskim, Aguerom i, ostavicu petog da ne ulazimo u bespotrebnu diskusiju. I Van Persi je imao susni period od 7-8 utakmica bez gola u sezoni kad je bio najbolji strelac lige. Imajte malo vere u naše igrace, pobogu.
                      Da, samo sto je RVP taj susni period imao negde u martu na vec +dosta od Sitija, pa je to moglo da se istrpi. Da ne pominjem da je kad je bilo najpotrebnije upravo on, ne vukao, vec davao golove, nebitno da li je tu utakmicu igrao dobro ili lose.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by blanco View Post
                        Suarez,Levandovski i Aguero (kada je zdrav) i Iguain su trenutno klasa iznad Ibre.
                        A Grizman i Benzema?
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Benzema trenutno nije bolji od Morate,a ne da bude klasa za nekoga...

                          Grizo i Ibra se ne mogu porediti jer nisu isti igraci barem za mene se to ne poredi

                          Costa je meni bolji,a ne sad neke skandalozne razlike nego bolji od Ibre ovog momenta
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Costa je i te kako bolji od Ibre trenutno, istina razlika u godinama je prevelika da bi se sada poredili. Ali Costa je mnogo brzi, izdrzljiviji, okretniji... uglavnom ta razlika u fizikalijama pravi razliku.

                            Comment


                            • Dobro je sto Pogba nije nedodirljiv,to je prokletsvo,kad dovedes igraca,sminkera,starletana zbog marketinga, dobijes marketing.Onda ni ziceri ne ulaze

                              Kad dovedes,igraca zarad rezultata Kante,rudar, onda dobijes rezultate,pritom 3 puta jeftiniji

                              Ok slazem se aj Ibra na klupu ,da vidim ko ce da ga zameni mali Ras,bio bi pojeden,a bas bih malo voleo da vidim i Pogbu na klupi,da vidimo kako bi islo prva dva kola dodjose pobede,jedino njih dvoje su zakucani

                              Pritom juce nikom ne zameram nista sem sudiji,al sta ces prokletsvo,cak je i Pogba odigrao korektno sa Ibrom,al opet to je Barnli

                              I Ibra jeste zivotinja cak i sa 35 da ima normalnu sredinu terena natrpao bi se golova,bas nek mi neko navede sad 5 boljih centarfora koji bi bolji bili u MU sa ovakvim timom

                              Comment


                              • Ljudi moji Ibra mora da daje golove i nema sumnje da ce ih davati jer je ovo problem forme u zavrsnici, ali ako stvarno mislite da bi mi ovoliko sansi stvarali bez Ibre na terenu onda bas ne znam sta da vam kazem. Protiv Sitija pet sansi, cetiri su Zlatanove, juce kombinuje kao ludak sa svima i otvara prostor brutalno, 26 suteva su imali ostali, pa sto oni ne dadose gol kad su toliko sposobniji. Da je Ibra najveci problem dje bi nam bio kraj.

                                Ovakav link up od Runija iz najboljih dana imali nismo od napadaca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X