Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrao je vrhunski, sem one gluposti kad je dao kontru, ali Sou spasio. Erera je rudario nevjerovatno, ali ga uvijek ponese i uvijek napravi neku glupost. I prvi zuti je glupost, drugi pogotovo. Nema veze sto se okliznuo, on je isao na start, bez ikakve potrebe. To ne treba da radi, pogotovo kad ima zuti. Ovi koji dolaze da ne predju centar moze se ovako, ali oni koji budu htjeli da se nadigravaju i pritiskaju sredinu vidjecemo kako ce ici. Ne bas najbolje bojim se. Najbolja utakmica Pogbe sto se mene tice, vrhunska saradnja sa Zlatanom i odlican je bio na lijevoj strani u finisu utakmice.
    sigpic

    Comment


    • Mata's game by numbers vs Burnley:

      6 shots
      8 chances created
      9 crosses
      51 passes
      100% pass accuracy

      Dictated the play. #MUFC

      Comment


      • Pogba je odličan bio, zapravo svi su dobro odigrali.

        Sad nek se neko usudi da kaže nešto o Murinju, ovo je najbolja utakmica na Old Trafordu zadnjih 5, ne 3 godine. Govorim u smislu broja šansi, akcija, ma sve. Ja ni iznerviran nisam, ovakva igra i 0-0 bolje nego 1-0 protiv Vile koju svi pune sa 5-0 uz jednu stvorenu šansu i Van Galovo preseravanje 'My captain shall always play'. Ono je pakao bio, ovo se bar može gledati.

        Comment


        • Evo vam Zlatanovi sutevi po golu u PSZ

          2012/13 4.6 spg
          2013/14 4.9 spg
          2014/15 3.6 spg
          2015/16 5.0 spg
          Do danas je bio na 5 u Mancesteru, posle ovog cuda je na 5.7

          Ali ako mislite da je on Inzagi malo ste se zajebali, nije on hirurski precizan nikad bio, on je nevjerovatno kompletan napadac sa nevjerovatnom tehnikom i osjecajem za prostor.
          sigpic

          Comment


          • Can't believe Lingard is starting ahead of him!!
            I'm sorry guys but this is not about training or whatever, Mourinho just doesn't like him. There is no logical explanation as to why Jesse fecking Lingard is starting ahead of him.
            Can't believe Jessie fecking lingard is starting over him.
            sigpic

            Comment


            • Sve gore od goreg. Nismo pobedili danas Barnli, a i kad smo zadnji put u PL, sad nam se i Valensija povredio. Doživeo je frakturu ramena i krilni igrač iz Ekvadora moraće "pod nož". Eto više prostora za Darmijana.

              Comment


              • Zaboravih da spomenem, te "famozne" kornere.

                19 smo ih izveli, 19, i nijednu polusansu nismo stvorili, kamo li sansu. Samo onaj posledni u 93 kad je Blind dodao do Runija, bas neverovatno...

                Comment


                • Sta treba da se kaze za onaj promasaj Ibre sa 2-3 metara , kada je centrirao Pogba?

                  Da je to bio Runi , pljuvao bi se samo tako ..

                  A Runijev promasaj kada mu je dodao Blind,upravo ovo sto rece @Gagi, jeste bio sa 11 metara ali sa nekoliko igraca ispred njega.I to je los sut ,stoji da je trebao bolje,ali ovaj promasaj Ibre je daleko veci i sramotniji za igraca takvog kalibra...

                  Comment


                  • Mislim da masis poentu opasno, ne pamtim da je bilo ko pljuvao Runija kad je igrao na nivou, problem je sto on sad nista ne igre, nema potrebe da se pljuje svakako, samo ne treba da je na terenu vise.

                    A Zlatan je svakako ono morao i trebao da da, to je cinjenica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgubio sam veru u zivot.

                      Kud pustismo Hitona iz kluba.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Inace nisam nasao da je Martijal povrijedjen, ako je dobio tretman kao Miki onda je to bas, bas problematicno. Martijal mora da igra umjesto Rasforda lijevo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Evo vam Zlatanovi sutevi po golu u PSZ



                          Do danas je bio na 5 u Mancesteru, posle ovog cuda je na 5.7

                          Ali ako mislite da je on Inzagi malo ste se zajebali, nije on hirurski precizan nikad bio, on je nevjerovatno kompletan napadac sa nevjerovatnom tehnikom i osjecajem za prostor.
                          Da, ali je malo zakasnio u United, star je, ne kazem da ne moze dati 15+ golova, ali ne kao pre, jos proslih par sezona igrao je u PSG koja je miki maus liga napsram ove i logicno da je resetao tamo.

                          Comment


                          • Pa ja bih se slozio s tim da on ne ulazi i ne stvara sanse, njemu zaista nije problem odbrana, snaga i ritam PL, on ulazi u sanse, stvara sanse, otvara prostor saigracima, problem je sto ne daje golove. Mislim da to nema veze s ligom

                            Ali ja bih svakako volio da ga malo Murinjo postedi, da ne igra svaku po 90 minuta. Medjutim jasno mi je da se to nece desiti po ova tri mjeseca vec.
                            sigpic

                            Comment


                            • To su strasne stvari

                              Stats from today's game (BBC)

                              Manchester United had 37 shots in this match, their most in a Premier League game since 2003-04 (when Opta records began).

                              Ander Herrera was shown his first red card in the Premier League, having been sent off five times in La Liga.

                              The last time Manchester United were shown a red card at Old Trafford at home in the Premier League was in September 2014 (Wayne Rooney v West Ham).

                              Tom Heaton made 11 saves in this game, the joint-most by a keeper in a Premier League game this season (also Heaton v Southampton).

                              Zlatan Ibrahimovic has gone six league games without scoring for the first time since December 2007 with Inter Milan.

                              Ibrahimovic had 12 shots in this game, the most by a player in a Premier League match since Robin van Persie for Arsenal in December 2011 (v Wolves).

                              Manchester United have won just one of their last seven Premier League games (drew three, lost three).

                              Burnley had lost their previous three away games this season prior to today.

                              The Clarets have managed just four shots on target in four away games this season.
                              sigpic

                              Comment


                              • Tu je Murinjo dosta kontradiktoran: izjavi za Kerika, da ne moze da igra vise meceva u kontinuitetu (zbog godina), a to isto za Zlatana ne vazi.
                                Jos kada se pogleda i uporedi igra Junajteda sa Kerikom i bez njega, onda covek moze da dodje do zakljucka da Murinjo bira igrace za postavu po kriterijumu "Ovoj mi simpatican, ovaj nije!" Sto je blantavo, ali nista me bi iznenadilo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X