Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fora je sto Murinju sad treba neki njegov igrac na terenu, on ne moze da bude na terenu, i dok ne "kupi" dovoljno igraca njegova produzena ruka na terenu je Zlatan i tu je godinu, eventualno dvije i stalno ce da igra. Ja sam za to da ne igra vise od 75 minuta, ali je jasno posle ovih par mjeseci da su Ibra i Pogba nedodirljivi i da ce stalno da igraju.

    75 minuta i 15 za Raska, plus Rasko da igra miki maus i LE i spicu napada, to je bas idealno. Mada jos uvijek se nadam da cu vidjeti Raska u samom spicu, a Zlatana iza njega.

    Pa ne znam koji je to napadac inace zasluzio da je na terenu prije Zlatana? Martijal je u losoj formi i mnogo nedisciplinovaniji nego prosle sezone, iako on mora da igra jer je najveci biser kluba i ima potencijal da postane jedan od najboljih igraca svijeta, treba da se trpi i trpi kroz ovaj losiji period, Runi ne postoji, Rasko sa klupe donosi impact, ne kad pocinje. Zlatan je najbolji strijelac kluba, ne i najbolji igrac doduse, to je Mata za sad.
    sigpic

    Comment


    • Najbolji igrac Junajteda kada se gledaju cisti igracki kvaliteti i celokupan paket (ne trenutna forma) je Miktarijan Znaci najkompletniji. Pa onda Pogba, pa onda Mata. Po meni.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Cisto igracki ako pricamo o zenitu i cjelokupnom paketu Zlatan, Svajni i Runi pa 100 praznih mjesta. Ovim redosledom.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Abel View Post
          Šta je sa fotkama sa treninga ove sezone? Sve nešto iscepkano uspevam da pratim poslednjih par meseci. Prethodne su isto šuketali da se sve raspada na relaciji trener - igrači, pa su se onda redovno pojavljivale fotke kako svi veseli treniraju.
          Kako šta je, pa ima ih... rade i smeškaju se i dalje
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Najbolji igrac Junajteda kada se gledaju cisti igracki kvaliteti i celokupan paket (ne trenutna forma) je Miktarijan Znaci najkompletniji. Pa onda Pogba, pa onda Mata. Po meni.
            Ako se ne gleda forma, svi zajedno mogu da stanu iza Ibre, a o Runiju da ne pricam.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ne pricamo o zenitu vec o trenutnom stanju u Junajtedu. Ko je najbolji drigbler, ko ima najbolji pregled igre, pas, ko je najbrzi, najjaci u duelu, najizdrzljiviji, ko je pouzdan i u defanzivi, ko je takticki najpotkovaniji... trenutno. Po meni su ova dvojica mnogo jaki, a i Mata za njima.
              Ali to je samo moje misljenje.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Pa ako pricas o trenutnom stanju to je Antonio Valensija
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Taman sam htio da kazem da opisuje Tonija ahahaha

                  Pogba u istoj recenici sa pouzdanost i defanziva. Sandu se zajebava
                  sigpic

                  Comment


                  • Svajnija ne racunam jer nije deo prvog tima. Inace bi i njega nabrojao. Ali tridesetpetogodisnjeg napadaca - nikada.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Godine nisu bitne, niko nema Zlatanovu tehniku i viziju u ovom timu, niko mu ni do koljena nije u tom segmentu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Evo ne znam Bogu mi sta bih rekao... A da ne zaplacem...
                        Pa dobro majstore, ti sigurno znas bolje od Murinja. Ja samo cinjenice iznosim. Ajde i Skolsa da vratimo, nema veze sto ne moze da potrci vise.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Koju viziju? Da promasi stopostotnu sansu?
                          Ali je svakako pored svega najbolji napadac Junajteda tu nema sumnje ni rasprave.
                          Opet godine su i te kako bitne. Nazalost.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Pa dobro majstore, ti sigurno znas bolje od Murinja. Ja samo cinjenice iznosim. Ajde i Skolsa da vratimo, nema veze sto ne moze da potrci vise.
                            Svajni i Skols ce dok mogu da stoje na nogama biti bolji i produktivniji od Erere, Felainija i Snajderlina u zenitu. Takvi su to igraci jbg, suva klasa, mozgom igraju. Noge prestanu da slusaju, oni na 50% nekadasnjeg nivoa opet prave vecu razliku od ovih i slicnih igraca u zenitu. Gledaj Kerika, 35 godina, spor je ovako bio i prije 10 godina, ali kad je na terenu pravi razliku, cini da sat kuca, da sve tece. To ne moze da se nauci. ALi ono sto moze neki ni to nece da nauce. zato najvece moguce postovanje za Felainija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Pa dobro majstore, ti sigurno znas bolje od Murinja. Ja samo cinjenice iznosim. Ajde i Skolsa da vratimo, nema veze sto ne moze da potrci vise.
                              Sto volim ovo "majstore".

                              Daj Skolsu Kantea i Kleverlija i prekucace igricu.

                              I sa 90 godina.

                              Mozda ne bi prekucao Svajni kao Skols, ali nema Boga da uz Pogbu i Ereru ili Snajderlina ne bi bio najjaci igrac.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Koju viziju? Da promasi stopostotnu sansu?
                                Ali je svakako pored svega najbolji napadac Junajteda tu nema sumnje ni rasprave.
                                Opet godine su i te kako bitne. Nazalost.
                                Pa to nije vizija, to je zavrsnica

                                Ali definitivno nema svrhe drzati ga u samom spicu napada bez ikakve podrske. Onda ga treba povuci nazad, pa neka proigrava Raska, ionako je brz i moze da koristi lopte u prostor.

                                Zlatan je u PSZu bio okruzen trkacima, toga u Mancesteru nema, cak i kad su na terenu trkaci igraju neke nenormalne defanzivne pozicije. ALi mi sanse imamo, nismo ih imali samo protiv Liverpula, nije ovo kao situaicja od prosle sezone i Runijem u spicu napada kad bukvalno Mancester nije imao bez jednu sansu po utakmici, nekad nijednu. Definitivno mora bolje, promasuje sanse koje generalno ne promasuje, ali dok god ulazi u sanse nema neke prevelike brige.

                                Svojevremeno se pljuvao Berba najastrasnije(koji je btw jedan fudbalski geniji za mene, kakva tehnika krv ti jbm) sto promasuje sanse, ali je stalno ulazio u sanse i logicno je bilo da ce proraditi, sto se i desilo i one sezone je bio najbolji strijelac kluba, mozda cak i lige, da ne provjeravam sad. A Zlatan je barem za dvije klase bolji igrac od Berbe, koji je opet jedan jebeni fudbalski genije i koji je izveo najbolji potez od svih igraca Mancestera od kad pratim klub.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X