Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • E Mikitarijan hoce da ide, bas ne verujem u ovo

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Udice za čitanje zbog loše forme.

        Jeste, Miki je retardiran pa ne zna da je bio očajan vs. Gvardiole i onda je PLAKAO jer je zamenjen (inače nešto što se fudbalerima nikad ne dešava - da budu zamenjeni) i još tražio da ide. Ko uopšte izmišlja tako nešto.

        Comment


        • Fora je sto on nije bio los protiv Sitija, njega je boljela ona stvar za tu utakmicu, bas prelos stav. Lingard je bio los ali je nesto radio, pokusavao, ovaj kao da je puskom naceran da izadje na teren i od tada ga nema, ni na klupi ga nema iako je Zoze rekao da je fit u vise navrata
          sigpic

          Comment


          • Lingard se sam driblao pokraj aut liniji, isti je bio i Miki, igrali su u grcu, nema veze sa stavom uopste. Tada ni Zlatan nije bio bolji, dao gol i pet sansi upropastio, igrao je za sebe.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Ti moras da shvatis da ce Zlatan svaku da igra, on i Pogba ce svaku utakmicu iole bitnu da igraju od pocetka do kraja, ostali ima da pisaju krv da bi zaradili svoje mjesto na terenu. Ali je Miki bas izgledao kao neko ko ne zeli da bude na terenu.
              sigpic

              Comment


              • Miki je klasa igrac, nek mu da 2-3 utakmice da uhvati ritam pa ce mu ovaj to dokazati. A Ibrahimovic treba na klupi malo, jer igrac u boljoj formi od njega u ovom trenutku imamo, ne znam sto je toliki problem.

                Snajderlin takodje nije dobio nikakvu sansu, ko zna sta se desava da njega. Memfisa da ne zaboravimo, pusti ga 10 minuta i nema ga 3 utakmica posle.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Fora je sto on nije bio los protiv Sitija, njega je boljela ona stvar za tu utakmicu, bas prelos stav. Lingard je bio los ali je nesto radio, pokusavao, ovaj kao da je puskom naceran da izadje na teren i od tada ga nema, ni na klupi ga nema iako je Zoze rekao da je fit u vise navrata
                  Pa ne znam, ja nisam nigde učitao neku kurcobolju osim što je izabran očajan trenutak da debituje i da prvi put zaigra u derbiju, nakon silne pauze i neuigranosti. Naravno, to ga ne pravda, ali čitav tim nije umeo da iznese loptu a i on ju je gubio jer je pokušavao nešto ka napred umesto da ziheriše sa povratnim loptama jer su nas i tako kidali od presinga.

                  Evo sada sam pogledao prvi put individualni HL nakon utakmice, čak je manje kritično nego što mi je ostalo u sećanju obzirom na to da se čitav tim fino raspadao u tih prvih 40 minuta.


                  Treba sačekati rasplet, nema šta da učitavamo napamet sad kad je svaki članak hrana za "novinare".

                  Comment


                  • Ma ja sam to zapazio kad sam gledao snimak, par puta posle 25. minuta je bukvalno samo setao po terenu i kao da je brojao minute do poluvremena i izmjene

                    ALi definitivno mu treba dati sansu, ne ovako, ovo je neozbiljno. Niko mu ne sudi na osnovu jedne utakmice, ali da se nesto cudno desava, desava se.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa fakat jeste čudno, pogotovo što je nedavno bila inicijativa od strane kluba da se poštedi u igrama za Jeremeniju, tj. da ne nastupa. Ako je tako, valjda računaju na njega. U suprotnom, uvek mogu da ga puste da se Depajiše kao tenkić za Holandiju.

                      Comment


                      • Jep, pomenuo sam i to neki dan. Ne racuna se na njega, a traze od fudbalskog saveza Jermenije postedu, ali Zoze je stvarno par puta rekao da je fit, a ovaj ne upada ni u rezerve uopste. Snajderlina tu vise nema isto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kao što nije logično ni da se neke velike pohvale ili očekivanja dele i imaju posle jedne utakmice (poluvremena), tako i te neosnovane kritike.. ali baš neosnovane. I sad gde nalazite samo te podatke.. ku*obolja... sećam se da je bio generalno slab, dosta grešio i gubio loptu, ali čovek nije čestito igrao od priprema, a bilo ga je svuda na terenu u tom prvom, ne sećam se da se baš šetao, osim da je ceo tim igrao loše ali nisam gledala snimak.
                          Last edited by miloolja; 25-10-16, 21:16.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Šta je sa fotkama sa treninga ove sezone? Sve nešto iscepkano uspevam da pratim poslednjih par meseci. Prethodne su isto šuketali da se sve raspada na relaciji trener - igrači, pa su se onda redovno pojavljivale fotke kako svi veseli treniraju.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Miki je klasa igrac, nek mu da 2-3 utakmice da uhvati ritam pa ce mu ovaj to dokazati. A Ibrahimovic treba na klupi malo, jer igrac u boljoj formi od njega u ovom trenutku imamo, ne znam sto je toliki problem.

                              Snajderlin takodje nije dobio nikakvu sansu, ko zna sta se desava da njega. Memfisa da ne zaboravimo, pusti ga 10 minuta i nema ga 3 utakmica posle.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                              Gagi, sta mislis, kako bi Zlatan reagovao da sedi na klupi zbog nekog balavca?

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Daj Aksela na dc dizdominira. A sto vi toliko visoko cenite Svajnija? Pre svega, bio je LVG-ov miljenik, i prosle sezone odigrao svih 90 minuta mozda 3 puta. To dovoljno govori o njegovoj spremnosti. A da ga iole i dalje zanima fudbal, napustio bi Junajted. Nit zelej nit kondicije.Nije ni Murinjo lud. Dobro, jeste, al ne toliko.
                                Evo ne znam Bogu mi sta bih rekao... A da ne zaplacem..

                                Originally posted by Prince View Post
                                Gagi, sta mislis, kako bi Zlatan reagovao da sedi na klupi zbog nekog balavca?

                                Neka reaguje kako hoce, ako je stvarno toliko veliki ima da pregazi sve redom. Klupa mu treba, jer je mogao do sada lagano da ima jos 10 golova datih. Ali bas lagano. Da je nedaj Boze neko drugi to promasio, bio bi spaljen na lomaci.

                                Jbg ujebo nas je Stari za sva vremena. Jedini koji je imao onu stvar. i jedini koji je mogao sa poludebilnim ljudima da bude u samom vrhu. Da igra ruzan fudbal, a da niko ne kaze da igra ruzno.
                                Last edited by l1m4r; 25-10-16, 21:45.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X