Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Prije da ga je kritikovao za onakvu proslavu četvrtog gola. I jeste i meni previše gol za 4-0 tako slaviti, a Murinjo kakav je lik ne čudi me da se on morao oglasiti po tom pitanju
    Jok, brate. Zapravo je ta reakcija bila nekoliko minuta nakon četvrtog gola. Bilo je zbog onoga što je animirao navijače ali Konte nije ništa pogrešno uradio. Sve i da jeste, Murinjo je patentirao arogantno slavljenje, tako da je svakako nebitno.

    Konte:
    "Today it was right to call our fans in a moment when I was listening to only the supporters of Manchester United at 4-0.

    "The players, after a 4-0 win, deserved a great clap. It's very normal.

    "If we want to cut the emotion we can go home and change our job."

    Comment


    • Pogba na 10 i Ibra u napadu, Stouk bi nam pozavidio.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Smiješno je što se Manchesterov talenat Rashford uništava na krilu, a sve zbog botovskog Ibrahimovića. Mali je rođen za napada, ima tako dobro izoštren njuh za gol, rođen da razbija velike utakmice. Da je kojim slučajem on bio napadač u jučerašnjem debaklu, a Mata startao na AMF-u prolijetao bi mali pored Luiza i Cahilla samo tako. Sigurno bi ishod utakmice bio potpuno drugačiji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Pogba na 10 i Ibra u napadu, Stouk bi nam pozavidio.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
          Pa jbg ali Pogba nije ono sto ste ocekivali da ce biti, samo u jednoj formaciji, samo u jednom sistemu. Ostaje nada da ce se izvuci nesto iz njega kad je desetka ili da ga stavis na ovu defanzivno lijevo krilo poziciju, pa da tu nesto odigra s bekom ili da ulazi povremeno u sredinu, jbm li ga. Da barem oce da trci za Kerika to bi bila dobra kombinacija, ali Kerik u PL ne dobija ni minuta, a opet Pogba ne moze da odradi rudarski derfanzivni posao. On nema pas, je li samo ovo ja ne vidim? Covjek nema pas, ne cijepa linije odbrane kao sto to radi plejmejker i ne umije da kontrolise tempo i ritam utakmice. To isto ne mogu Erera, Snajderlin i Felaini. Runi to moze bolje od svih njih i to je porazavajuce.
          sigpic

          Comment


          • Ja sam manje vise sve rekao i mislim da su igraci problem nema tu igraca za sampionski tim 3,4 eventualno,cak mislim i slabiji nego prosle godine.

            Ja Van gala ne volim al ga izzetno postujem kao trenera on sa ovakvim MU vise od FA kupa i nije mogao

            Al covek koji je osvoji 4 holandske lige od toga poslednjsa Az,2 spanske ,1 nemcaku, 1 kupa uefa, 1 ligu sampiona i plus razne kupove ne moze biti los trener

            A da ne pricam sto je bio drugi na svetskom prvenstvu sa holandijom sa manje vise slicnim igracima koji su i sad u reprezentaciji, koja je u najvecem kanalu od kad postoje trenutno

            A o Pogbi se zna sta mislim vise minus nego plus sem u kasi

            Comment


            • Kad se samo sjetim povezivanja sa Vidalom, top vezistom, jednim od najboljih BTB na svijetu i jednim od najvecih radnika koji krv pisa na terenu i odradjuje po deset zadataka. I onda zavrsimo sa nonsalantnim Pogbom koji je 3 puta skuplji od Vidala. To su strasne stvari.
              sigpic

              Comment


              • I vi ste preterali sada, kao sa Runijem. Eto najveci problem Pogba sada, kamo srece da je tako...

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kad se samo sjetim povezivanja sa Vidalom, top vezistom, jednim od najboljih BTB na svijetu i jednim od najvecih radnika koji krv pisa na terenu i odradjuje po deset zadataka. I onda zavrsimo sa nonsalantnim Pogbom koji je 3 puta skuplji od Vidala. To su strasne stvari.
                  Mislim da previse dizes tenziju oko Pogbe,mozes zavrsiti na BB

                  Comment


                  • Nije najveci problem, ali ako ga je doveo mora ovo da izvede, DLP koji kontrolise ritam i tempo utakmice, drzi balans i otvara prostor pasom. Centralni ili zadnji vezni nebitno, moze BTB, moze klasicni defanzivni vezista koji ce da stiti odbranu i povremeno ide do kaznenog protivnika, pritom stiti u nasem slucaju starog i sporog i ne fizicki jakog DLPa i kao treci clan sredine Pogba. Tu imamo vise solucija ali DLP uvijek mora da igra, sto ce reci Kerik, Svajni, Blind ili u najgorem i najnepozeljnijem slucaju Runi. Taj igrac mora da je na terenu, mora da je baza.

                    E ono sto meni nije jasno je cemu tolika zelja da se dodje do Pogbe ako neces da igras 4-3-3, a svakako mi je suludo da se placa igrac 100 miliona kad zavisi samo od jedne formacije i jednog sistema, kad nije nimalo fleksibilan.
                    sigpic

                    Comment


                    • E to i ja pricam, kad si ga vec doveo za tolike pare, gradi igru oko njega, smeni formaciju gde on dodje najbolje do izrazaja.

                      Setimo se jednog perioda LVGa gde smo igrali dobro, Erera je igrao desni vezni.

                      Erera-Kerik-Pogba i to je to

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Pa Erera moze dobro da igra u kontinuitetu samo kad sredina cini tri igraca, Van Gal kad je presao na sredinu sa dva vise ga maltene nije ni koristio, kad bi mu i dao sansu ovaj ne bi nista igrao.

                        Kerik i Felaini su sasvim dobro drzali sredinu u dobrom dijelu prosle sezone, evo drugu sezonu ocekujem da jednu igra Kerik, a drugu Svajni i tako ih cuvas obojicu i imas vrhunskog igraca od kojeg sve polazi. Ili jednu pocinje Kerik, pa poslednjih pola sata igra Svajni, a onda okrenes redosled sledecu utakmicu i opet ih cuvas maksimalno. Ali to se ne desava, zasto idu protiv sebe ni to ne znam, ali je svima jasno sta treba da se uradi, sem onom koji vuce poteze.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako nije do trenera.

                          Šta nam fali? Balans, brzina i kreacija.

                          - Kreacija sva van terena: Blind na pogrešnoj poziciji, ne igraju Kerik, Švajni, Mata, Mkitarijan, dok je tim i sistem oko Pogbe toliko providan da dopušta protivnicima da bude lako zatvoren i da mora sam da se zaleće u igrače. Kad trener ovo podesi kako treba, ja se pridružujem kritikama za igru. Nije slučajno da je igrao kako treba sa Kerikom na terenu.
                          - Brzina: Rašford van pozicije, spori zaštićeni Ibra igra kung-fua sam napred, spušta se do De Gee po loptu a da niko ne utrčava iza njega. Pogbu nije ni probao u kopiranoj Juveovoj formaciji iako ima roster za to. Martial koji će početi da gubi identitet ako se ovako nastavi. Lingard koji je brutalan igrač, ali mora da igra upravo sa Matom i još nekim ko je blizu dinamičan koliko i on jer u suprotnom nema svoju poentu na terenu.

                          Mata koji u svakoj utakmici stvara nešto ni iz čega ne igra dovoljno. Felaini koji se čuva za destrukciju igre i prekide do kojih ne dolazimo jer nema kreativaca pa u suštini više bude igrač manje, sem ako ne ubrljavimo neki prekid ili uspemo da odigramo 0-0 kao protiv Liverpula kad ispadne svrsishodan. Baji kojeg je preforsirao minutažom zarad LE.

                          Evo Konte je bio pogubljen, delovalo je da nije bilo do Murinja, sve se manje-više isto nastavilo dok ih Arsenal nije oduvao, ali je sada čovek uspeo da prokljuvi neke stvari i dođe do nečega što liči na balans. Rovario je dok nije potrefio sistem i hemiju, ali sada ima neki temelj. Ovo naše je za sada veliko lutalište. Kerik i Mata kidaju, sve kontam - aha, nemoguće je da ne vidi šta se dešava kad igraju. Ali, ne - mr. Felaini opet i opet a napadački ne postojimo.

                          I nije da nema kvaliteta. Možda ne za prvo mesto, ali smo i više nego kvalitetno pokriveni po svim zonama terena da top 4 ne bi smeo da visi. Brate, izbacivali smo Barsu sa Vesom Braunom na štoperu, osvajali ligu sa Kleverlijem, Flečerom, Parkom. Vijali Fergie time golove sa Makedama. Svaki živi propalitet tipa Powela zakucavao po gol na debijima. Velbek delovao kao top potencijal i zlato skoro kao sad Rašford. Sa Sahom igrali opasnijeg fudbala u napadu nego sa Ibrom, Falkaom i Runijem. Kerik među najkonstatnijim srednjacima ikada i dalje može da tera punih 90 jednom nedeljno sada kad nema LŠ-a. Martial koji može da napravi slalom bilo kada. Dva top top napadačka potencijala koja gube identitet pogrešnim uklapanjem u sistem. Nema trika da me neko ubedi da nema potencijala. Samo treba neko da ih zašrafi sve u sklop i zategne, ovo ne liči ni na šta a garantujem da ovde ima dovoljno igrača koji su srčani, posvećeni i imaju etiku da pruže maksimum. Ali ajde, ja sam uvek za vreme i da sačekam da vidim zna li trener šta hoće. Do tada kritika, izbiše mi oči neke wtf nelogičnosti. Jedna najnedopustivija stvar je fizička sprema i to što smo na dnu trkačke tabele cele lige. Ne zanima me nikakva LE kao alibi.

                          Comment


                          • E svaka cast Tome, sve si rekao. Dobijas rep. kada sam pri PCu.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • To sam baš htela sinoć da napišem, pa odustala, ko je zapravo igrao tu sredinu kada smo osvajali PL i to ne tako davno, na nečiju konstataciju tamo na temi da su Vidić i Rio bili to što jesu jer su imali ispred sebe ne znam koga.. po imenima, pa i nisu baš, ali su igrali ljudi i vrlo dobro se znalo ko šta radi.

                              A najviše mi je muka što ćemo još jedan derbi da puknemo koliko u sredu, makar to bilo i u Miki Maus Kupu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tome jednostavno nije sve do trenera, jer treci trener u manje od cetiri godine, a drugi ozbiljni trener ima isti problem sa balansom na terenu, igraci nemaju kontinuitet i nisu mentalno na dovoljnom nivou, zato prave onakve gluposti, zato igramo toplo-hladno, prvi ga nema najskuplji na svijetu.

                                Ali je definitivno do njega sto najbolji tim nije na terenu i sto Rasford igra defanzivno krilo, a Mata pocinje sa klupe iako je broj jedan trenutno. Kreacije je sasvim dovoljno, pa i brzine, Lingard, Martijal i Rasford su strasno brzi igraci, ali igraci na koje se trenutno previse oslanja su rotacioni igraci prije svega i tu je definitivno Murinjova krivica. Do njega je sto nema jasno definisan prvi tim i sto ga ne uigrava. Do njega je sto nijednom nije probao sa dva napadaca ili sa dvije desetke Matom i Mikitarjanom npr.

                                Pobjedjuje 7-0 i Pep dobija otkaz
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X