Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostavi povrede na stranu, i za to je kriv strucni stab. Sta rade na tim treninzima majko mila? 90% povrede su zadnja loza, to nije slucajnost nikako.

    Imali smo spremnih 3 igraca na sredini uvek, ne znam zasto ne igramo 4-3-3, i kad smo dobijali utakmice igra je bila ocajna, samo je bila cvrsca odbrana zbog jace sredine. Ofanziva 0.

    Comment


    • "Vetar i jak pritisak rivala su nam onemogućili da igramo svoju igru."
      Gospodin.
      sigpic

      Comment


      • Alooo šta vam je? Čemu bilo kakve rasprave između nas? I šta je mogao i šta je uradio.. Gotovo...šta je bilo-bilo odlazi.. kraj.
        Ako vam je baš do svađe idite u onu uživo temu
        Last edited by miloolja; 26-12-15, 15:41.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Izvinite sto upadam ovako u raspravu, dugo citam forum i pratim ovu stranicu. Mozda sam jednom ili dva puta komentarisao na live, kada me je neko od iskompleksiranih navijaca arsenala iznervirao malicioznim komentarima.
          Samo bih da se osvrnem na pricu o sakacenju povrijedama, pa i za to neko mora biti kriv. Ne mozes imati toliko povrijeda mahom slicnih, ne racunam jonesa tu .
          Eto budite blagi

          Comment


          • Jeste ali su svi povredjeni na mecevima za razliku od prosle sezone gde su se povredjivali na treninzima. Pisao si za napadaca i krilo. Imas Schmidfild i od ovih su dovedeni Depaj i Martijal umesto nesto za sezonu dve. I sve je funkcionisalo, pozadi je bilo cvrsto a napred su trebali da se uigravaju, kada se izgubila cvrstina pozadi sve je palo u vodu jer se prma veliki broj golova i ne moze da se pobedjuje 1:0.

            @Olja malo diskusije nije na odmet. Mora se popuniti onaj fond stranica...
            Last edited by mikisavic89; 26-12-15, 15:43.

            Comment


            • Originally posted by mikisavic89 View Post
              Jeste ali su svi povredjeni na mecevima za razliku od prosle sezone gde su se povredjivali na treninzima. Pisao si za napadaca i krilo. Imas Schmidfild i od ovim su dovedeni Depaj i Martijal uesto nesto za sezonu dve. I sve je funkcionisalo, pozadi je bilo cvrsto a napred su trebali da se uigravaju, kada se izgubila cvrstina pozadi sve je palo u vodu jer se prma veliki broj golova i ne moze da se pobedjuje 1:0.
              Pisali smo i za to da je neminovno i da se zbog toga mora poboljsati ofanziva.

              Sve u svemu, razlicita mislenja imamo za Van Gala. Ti mislis da je dobar rezultat ovo sto je uradio za 2 godine, ja mislim da je mogao i da je morao mnogo bolje, eto toliko

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Pisali smo i za to da je neminovno i da se zbog toga mora poboljsati ofanziva.

                Sve u svemu, razlicita mislenja imamo za Van Gala. Ti mislis da je dobar rezultat ovo sto je uradio za 2 godine, ja mislim da je mogao i da je morao mnogo bolje, eto toliko
                Mislim da je za tim odradio dobar posao ali rezultati zadnja dva meseca su ocajni, nije smelo tako. Bornmut i Norvic da smo dobili eto trke za titulu i odmah drugacija situacija, ovo sada je bio samo pokusaj vadjenja eventualno ako se nesto drasticno promeni protiv Celsija ali tesko mada nije nemoguce. U svakom slucaju to je sto je da vidimo kako cemo dalje.

                Jos da dodam za ofanzivu naravno da se treba poboljsati ali mi ne znamo koliko para je bilo na raspolaganju proslog roka zbog izostanka iz LS jos pare od Adidasa nisu bile dostupne ali vidis moju poentu dodaj ovom timu top krilo, zameni Runija klasom, uz jednog dobrog igraca u odbranii eto odlicnog tima. To sve moze Januara i na leto i eto. Na sve to Martijal sezonu iza sebe, Depaj se mozda prvikne na PL, itd...
                Last edited by mikisavic89; 26-12-15, 15:51.

                Comment


                • Ma sta kako cemo dalje?! Sta je ispadao iz LSa ?

                  Salim se, sto pre dobije otkaz to bolje, jer kola su krenuli nizbrdo, i ne verujem ni 5% da se ovo moze okrenuti... Da probamo da uzmemo Murinja sada...

                  Comment


                  • Mogao je biti u top 3 lagano ove sezone, ali posle onih 3-0 protiv Arsenala, 0-0 sa Sitijem, liga šampiona itd, o poslednjih 5-6 koliko već utakmica, ma nema tu sta da se priča. Puklo je negde i to je kraj. Gura se Gigs, jebo ih on. Neka, ajde neka bude Gigs, neka se ništa ne promeni, da se pokaže kako je on nula. Neka se kapariše neki trener za leto i to je to.

                    Comment


                    • Svaka tebi čast Miki, ali ja se tebi divim kako braniš LVGa..

                      Jeste on učinio dobre stavri, ubacivao mlade u prvi tim, to je po meni dobra stvar, doveo igrače koji mogu da budu dobri u budućnosti ali ove loše rezultate jednostavno ne mogu više da se trpe, tako da je svakako LVG kriv za to..

                      Comment


                      • Šta kažu tw i RC... nešto mi se ne ide tamo...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nema tu sta da se diskutuje... Sam je naveo ciljeve za tri sezone i ispade da smo losiji u drugoj sezoni nego u prvoj. To je meni dovoljan dokaz da nesto ne stima.

                          Aj da je igra tu, da stvaramo gomilu sansi, pa da opet nesrecno izgubimo ili podelimo bodove...ali to ovde nije slucaj vec dugo.
                          Mi igru nemamo i to se danas videlo. Sve se svodilo salji napred na Felainija. Jedine dve akcije koje su licile na nesto je kada je Runi ubacio sa strane za Felu i na kraju kada su Pereira i Mata odigrali dupli da bi Pereira ostavio Runiju na tacni.

                          I jbt, imali smo 12 kornera!!! Iz 12 kornera, nista uradili nismo ali bas nista... Cak mi deluje da je opasnije po nas gol kad imamo korner jer se tu brzo otvara kontra...
                          To jednostavno ne mogu da prihvatim. Promene se nuzne.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                            Svaka tebi čast Miki, ali ja se tebi divim kako braniš LVGa..

                            Jeste on učinio dobre stavri, ubacivao mlade u prvi tim, to je po meni dobra stvar, doveo igrače koji mogu da budu dobri u budućnosti ali ove loše rezultate jednostavno ne mogu više da se trpe, tako da je svakako LVG kriv za to..
                            Kako ga branim ako je za otkaz? Zaboravljate ljudi sta smo imali mi od tima kada je dosao. Sve je moglo da se promeni da je Lingard iskoristio onaj zicer protiv PSV-a npr. Nije eto kola krenula nizbrdo i mora menadzer da plati.
                            video-undefined-25CA8EDF00000578-95_637x362.jpg

                            Comment


                            • Roho moze pod pravom palicom da bude blizu WC stopera.Ko bi pre 4 godine rekao da ce Boateng da bude WC stoper.Zbog vrhunskih trenera je tu gde jeste.Blind je tu vise da popuni rupe koje bi se pojavile.A i svaki sampionski tim je imao slabije rezerve od Blinda.Uostalom smatram da Junajted kako bi bio ozbiljan takmac za titulu, mora da ima top5 trenera u Evropi.LvG nikada nisam svrstavao u tu kategoriju najboljih, u najmanju ruku klasa ispod najboljih tako da sa te strane nisam ni ocekivao da osvoji titulu.Uradio je on prosle sezone ono sto se ocekivalo(top4), cak i da sada ode steta nece da bude velika jer nece puno da im bezi cetvrto mesto.Reci za njega da je promasaj od trenera je apsurd.On kao i vecina trenera ne bi mogli bolje od ovoga.Uostalom kao i kad je otisao iz Bajerna i ovde ostavlja dobru osnovu za sledeceg trenera i ako to bude Murinjo to ce biti odlicno.

                              Nisam za smenu po svaku cenu, ali deluje mi da je LvG pogubio konce i da je bolje da ode sada nego na kraju sezone.Rekao sam nedavno ovde, nakon ispadanja iz smesne grupe u LS nije zasluzio trecu godinu.

                              Comment


                              • Upravo to, Van Gal je na kraju protiv Norica i danas izgledao kao potpuno slomljen covjek. Zao mi je ga jbg ali bi vracanje iz ove situacije bilo pravo cudo.

                                Murinjo se borio, ludio vidjelo se, ovaj je potpuno izgubljen.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X