Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosto mi se ne ulazi na temu..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Jel se to nama Aki sekira što Žoze ne izvlači potencijal iz Junajteda? Ohhh Good Lord
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Aki zvani tempo utakmice.

        Murinjo.je dobio ono po šta je došao, sad njega način na koji dolazi do cilja nikada nije interesovao i to poštujem. Naravno da ce da bude zadovoljan. Mi smo imali problem sa povredom dva veoma, veoma bitna igrača, Ginija i Lallane, što je dovelo da toga da Cou igra dalje od gola, da igra nespremni( pre svega psihickii) Can i Staridz koji je potpuno van forme. Poremetila se ravnoteža u timu, moje mišljenje je da je bar Lalana mogao da igra od početka da bi verovatno pobedili. Erera doktorski odigrao.
        Last edited by mark !t zer0; 19-10-16, 06:52.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Nama da se Marsijal nije povredio napravio bi jedan slalom kao lane i mi bi pobedili... Mislim kad vec pricamo sbbkbb...

          Comment


          • Opet ste bili okrenuli pricu koju sam ja pokrenuo na Wengera i Arsenal, a ja ih nisam ni spomenuo.

            Dodje vam i Akan ovako i isto napise sta misli, pa ga ne pljujete za Zidana i Real.

            Ja sto govorim o tempu utakmice, sve je jasno, da niste imali ni jedne kontre na cijeloj tekmi, a igrali ste na kontre. To je problem veznjaka koji ne znaju sistemski da se krecu, zbunjeni su i mozda cak i ne uigrani sa svojim saigracima. Felaini nema nikakve predstave kako se gradi igra od pozadi, a Herera jednostavno je box2box nego sto je neki passer. Pogba ima svoje mane, ali ako mu prednosti iskoristis, prekucat ce sviju s pola snage.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Opet ste bili okrenuli pricu koju sam ja pokrenuo na Wengera i Arsenal, a ja ih nisam ni spomenuo.

              Dodje vam i Akan ovako i isto napise sta misli, pa ga ne pljujete za Zidana i Real.

              Ja sto govorim o tempu utakmice, sve je jasno, da niste imali ni jedne kontre na cijeloj tekmi, a igrali ste na kontre. To je problem veznjaka koji ne znaju sistemski da se krecu, zbunjeni su i mozda cak i ne uigrani sa svojim saigracima. Felaini nema nikakve predstave kako se gradi igra od pozadi, a Herera jednostavno je box2box nego sto je neki passer. Pogba ima svoje mane, ali ako mu prednosti iskoristis, prekucat ce sviju s pola snage.
              Ko u Atl. Madridu kontrolise tempo?

              Comment


              • Rafael je jedan od dvojice brazilske braće (drugi je Fabio koji je letos stigao u Boro), nekadašnjih fudbalera Junajteda koje je Ser Aleks doveo u klub još 2008.
                Rafael je ukupno u Junajtedu proveo osam godina, sakupio više od 100 nastupa, imao bi mnogo bolju karijeru da nije imao stalnih problema sa povredama. Ipak, čudi da ga se klub odrekao u leto 2015. jer i sada muku muče sa desnim bekom, on je bio odlična opcija kada je bio spreman.

                Preselio se u Lion, godinu dana pre isteka ugovora, igra solidno, sinoć smo ga gledali protiv Juventusa.

                Ali, ni u Francuskoj ga nisu mimoišle povrede, ima problema sa mišićima, prošle sezone je odigrao dvadesetak mečeva.

                Ni ova nije dobro počela, propustio je start, a tražio je od kluba da ga ne plaćaju dok je povređen.

                "Volim da igram fudbal, jasno, želim i da budem plaćen za to, ali kada ne igram, ne moram da primam novac", bilo je njegovo obrazloženje.

                Klub je odbio, jer kako kažu, protiv zakona je da ga ne plaćaju, ali je igrač našao rešenje.

                Novac od plate je poklonio klupskoj fondaciji, biće iskorišćen za nabavku robota za dečje bolnice u Lionu. Pomoću ovih robota, bolesni klinci mogu da komuniciraju sa igračima pre i posle meča, jer su isti takvi postavljeni i na stadionu "Žerlan".

                "Obožavam da pričam sa klincima, želim da im, bez obzira na sve, ulepšam detinjstvo i da im pomognem da se osete kao deo ekipe, jer ih mi tako posmatramo. Ovo će pomoći", rekao je neverovatni Rafael.
                Kako obozavam ovog decka, i dalje mi je jako krivo sto je napustio Junajted.

                Spoiler

                sigpic

                Comment


                • Jbg Aki Zidan za pola godine trenerske karijere uradio vise od Vengera, a koliko je uradio i osvojio tokom igracke je posebna prica.

                  Kad Zidan bude deset plus godina bez trofeja ili sa dva kupa onda moze.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Kad Mali Fizičar i Princ Nasem Hamed nešto kažu to mora da se uvažava i vjerovatno je tako. Jedan je ekonomski mag a drugi analitičar, kako uopšte možete protiv takvog idealnog spoja? Unaprijed srljate u izgubljene bitke.

                    I oni imaju slabosti. Za mjesec dana i par sati Arsenal će gostovati slavnom klubu i uzeti 0 bodova. To je jedino sigurno u daljim prognozama prvenstva. Tu ih treba sačekati

                    Mišljenja sam, ako ostane razlika 5 bodova u odnosu na prvog nakon vikenda, da je realno napasti sam vrh. Dobro bi bilo da se City spotakne, dok će Arsenal svoju golgotu proći između 11 i 17 kola, tako da za njima nije puno ni 7 bodova zaostatka
                    Noto, WTA hejteru (sto bi se moglo podvesti i pod seksizam ) i fanatice cau cau pasa, ja sve vreme ocekujem da ces promeniti retoriku licnih prozivki i konacno izneti i neku argumentaciju, ali jedina novina je ovih par hipoteza

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Ko u Atl. Madridu kontrolise tempo?
                      Nisam ih gledao ove sezone, tako da ne znam.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        To sto se Wenger nadigravao, nadigrao je u prvom poluvremenu. Tesko da bi ista izvukao LFC iz onog meca da nije bilo onog slobodnjaka Kutinja. To vam je dalo krila.

                        Ovo je ekipa koja kosta 440 miliona funti. Kada ulozis 440m funti u ekipu ocekuje se od tebe da igras free flow fudbal koji zabavlja sviju, ipak je to poenta fudbala, da zabavlja gledaoce, a ustvari pojavis se u 6-3-1 formaciji.

                        Al haj, sad ce dezurni fudbalski znalci da mi kazu, da je svrha fudbala pobjedjivanje, skupljanje bodova, trofeji itd itd.
                        Opet sbbkbb-ises Aki, da nije bilo slobodnjaka Coutinha, ko zna sta bi bilo. A na kraju krajeva nije isto ni nadigravati se na svom, pogotovo na tudjem terenu. Vise sam sklon misljenju da nam je vasa labava odbrana dala krila, a ne gol Coutinha, no nebitno.

                        Ekipa moze da kosta i milijardu, ako neko misli da je vrednost novca presudna stvar u sklapanju tima po pitanju adaptacije igraca na nov sistem, na novu ligu, novog trenera, onda ne znam sta bih mu rekao. Ako neko misli da ce Mou odmah posle dva meseca ustanoviti greske, mane, otpisati neke igrace, a neke odmah dodati koji mu trebaju, i igrati nekakvu lepoticu od fudbala sa timom koji se sa takvim stavom kosi poprilicno dugo, onda isto tako ne znam sta bih tom coveku rekao. To sto ce Pogba i Zlatan (i za sada vecito nespremni Jermen) doneti svojom individualnoscu ne znaci mnogo, ako ne kliknu zajedno sa ekipom i ne donesu kolektivni boljitak, koji se ipak uvek kasnije vidi i nikako odmah, pogotovo ne sa ekipom koja poseduje ovaj "core", koji nije, ponavljam, nije naviknut na taj tvoj free flow fudbal kao npr "core" ekipe Citya, samim tim implementacija fudbala Pepa i nesto brza adaptacija fudbalera na isti, nije nelogicna, pa ni pojacanjima (posto vec unapred znam da ce se navesti City kao primer da se "moze").

                        Plus, na sve to mozemo dodati da znamo kako Mou igra derbije, u kakvoj je formi bio LFC, i na kom terenu se sve to odigrava, plus povrede pojedinih igraca Utd-a su samim tim i olaksale odluku Mourinha da se postavi defanzivno i to mu je donelo bodove. Vidi se i na konferenciji da je za njega to itekako prihvatljiv rezultat. Ne znam sto ljudi gledaju na postavku Utd-a kao kukavicku, jadnu, i ne nivo Utd-a, kada je to zapravo samo kukanje onih razmazenih navijaca koji bi sve brzo i na tacnu, i koji bi oterali Mourinha ako ne donese titulu odmah, a ne shvataju npr da je (bar za mene) veci poraz za fanove Arsenala ako Wenger ne uzme titulu ove sezone iako je ulozio manje love, nego Mourinho, koji tek treba da shvati sta funkcionise, a sta ne, a takav je trener da on to ako ne uradi vec u januaru, sto opet ne menja stav da Utd nije primoran da uzme titulu, uradice na kraju sezone, i onda u drugoj sezoni moze da se krene sa kukanjem sto Utd ne igra kao Barca (iako ni tad, ni ko zna kad nece igrati tako), dok Wenger je valjda posle 10+ godina shvatio sta treba, jer ako nije, ponavljam, veci poraz nego Mourinhovih dva meseca, ili u konacnici godinu dana.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Pobeda.. View Post
                          Ko u Atl. Madridu kontrolise tempo?
                          Ma dal ti mislis,da on uopste zna ko igra u Atletiku.
                          On pre meca sa LFC pisao kako Pogba ima sansu da odigra odlicnu utakmicu,jer na sredini ima destruktivca i Ereru da mu kontrolise tempo ,danas prica kontra.

                          Za ovo kratko vreme na forumu,citajuci njegove kometare o fudbalu,ja mislim da on pod kaznu nateran da prati Arsenal i Wengera i pise sve pozitivno,mozda izgubio neku opkladu.
                          Pa nekim ubrzanim kursom preko YT i Twettera,pokusava da pohvata osnove fudbal,tempo i sl.A kad bukvalno ne zna sta ce da odgovori ili nestane ili te spinuje sa Hilari Klinton
                          Last edited by 61563; 19-10-16, 13:11.

                          Comment


                          • Ja sam mislio da je Wenger domar koji nikad nista nece osvojiti, otkud on sad u prici da se nesto osvaja?

                            Eno City promjenio trenera, igraju zahtjevniji i direktniji fudbal nego prije, pa nikakvih problema nije bilo prvih 10 kola, a i ovo sada sto imaju problema, to su problemi koji su nastali jer su procitani, pa sad treba malo mjenjat.

                            Kada je Murinjo parkirao buseve protiv Uniteda, vristalo se da je picka, sad kad postavlja za njih autobuse, on je mastermajnd. To je velika razlika.

                            Veliki je problem sto ovdje generalno niko ne prica o problemima koje United ima, vec se prica o nekim kvazi stvarima, a najvise o Wengeru.

                            Originally posted by 61563 View Post
                            Ma dal ti mislis,da on uopste zna ko igra u Atletiku.
                            On pre meca sa LFC pisao kako Pogba ima sansu da odigra odlicnu utakmicu,jer na sredini ima destruktivca i Ereru da mu kontrolise tempo ,danas prica kontra.

                            Za ovo kratko vreme na forumu,citajuci njegove kometare o fudbalu,ja mislim da on pod kaznu nateran da prati Arsenal i Wengera i pise sve pozitivno,mozda izgubio neku opkladu.
                            Pa nekim ubrzanim kursom preko YT i Twettera,pokusava da pohvata osnove fudbal,tempo i sl.A kad bukvalno ne zna sta ce da odgovori ili nestane ili te spinuje sa Hilari Klinton

                            Opet lupas gluposti, napisao sam da bi mogao da odigra dobru tekmu jer bi imao destruktivca i pasera pored sebe. Prevario sam se kada je u pitanju Herera, ali mora se mene prozvati.

                            Brate, ti si dokazao svoje znanje, pljujuci jednog od najrevolucionarnijih trenera svijeta. Uostalom, nisam ni vidio argumente za tvoje misljenje, osim dobio je na izvolite sve.

                            Sto Paris Hilton nije biznis mogul, dobila je sve na izvolite, a dodje da glumi DJ-a ovdje po BG i ona sad nesto. E to je ekvivalent onoga sto si rekao za Pepa.
                            Last edited by maliajnstajn; 19-10-16, 13:17.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • 4 paragrafa si napisao a nisi rekao apsolutno nista sta je bilo pomenuto gore.

                              Ajde dosta trolujes temu vise, idi lozi se do Februara i onda teraj Vengera.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                4 paragrafa si napisao a nisi rekao apsolutno nista sta je bilo pomenuto gore.

                                Ajde dosta trolujes temu vise, idi lozi se do Februara i onda teraj Vengera.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                                Ja nikad u zivotu Wengera nisam tjerao.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X