Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze da se poredi igranje Fergija na rezultat i ove barikade Murinja. Uz to koliko je samo novca potreseno na pojacanja, a ekipa je daleko od nivoa na osnovu kojeg se moze ocekivati da ce Junajted dobijati konkurente na svom terenu, pa da onda i taj bod u gostima ima tezinu. Ide sada gostovanje Celziju, pa se namece pitanje da li ce se opet slaviti osvajanje novog boda...

    Comment


    • Persi

      Solid performance last night in a tough game. Looking forward to the next match on Thursday against Fenerbahce and seeing my old teammate and friend @robinvanpersie!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Ne moze da se poredi igranje Fergija na rezultat i ove barikade Murinja. Uz to koliko je samo novca potreseno na pojacanja, a ekipa je daleko od nivoa na osnovu kojeg se moze ocekivati da ce Junajted dobijati konkurente na svom terenu, pa da onda i taj bod u gostima ima tezinu. Ide sada gostovanje Celziju, pa se namece pitanje da li ce se opet slaviti osvajanje novog boda...
        Da li mu je bilo pametnije da se nadigrava kao Wenger(i to kuci), sa nespremnim timom?

        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • To sto se Wenger nadigravao, nadigrao je u prvom poluvremenu. Tesko da bi ista izvukao LFC iz onog meca da nije bilo onog slobodnjaka Kutinja. To vam je dalo krila.

          Ovo je ekipa koja kosta 440 miliona funti. Kada ulozis 440m funti u ekipu ocekuje se od tebe da igras free flow fudbal koji zabavlja sviju, ipak je to poenta fudbala, da zabavlja gledaoce, a ustvari pojavis se u 6-3-1 formaciji.

          Al haj, sad ce dezurni fudbalski znalci da mi kazu, da je svrha fudbala pobjedjivanje, skupljanje bodova, trofeji itd itd.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • A Murinjo ih bas nakupio do sada, a Aki?
            Pa Van Gal je prosle godine skupio vise nego Zoze ove do ovog kola, ali dobro nemojmo prerano donositi ishitrene zakljucke. Neka se zavrsi ova sezona, pa da vidimo. Ko zna mozda Junajted bude prvak. Ima dosta klubova koji konkurisu za titulu i nadaju se, svakako i Junajted.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Evo ja smijem u zivot da se kladim da sa Felainijem i Pogbom zajedno u formaciji, United nece biti ni top3

              Taj vezni red, toliko raspar da to nije normalno, a ubacis mu Hereru koji ne zna sta je tempo, koji trckara gore dole, slomi se i svaka mu cast na tome, ali tempo tekme ne zna kontrolisati.

              Fela je drvo, Pogba je igracina, ali nikada nije bio broj jedan u veznom redu, niti ce ikada biti. Uvijek je zavisio od drugih.

              Kerik-Herera-Pogba i gore mozes mene da stavis igrat ce nenadjebiv fudbal, al djaba Translejtor voli da translejta 4-2-3-1 sa korovom u ekipi.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kada ulozis 440m ocekuje se da doneses trofeje.
                Ne znam kako navijace Arsenala uopste nije sramota da prozivaju Mourinha posle toliko godina bez titule.

                I posto vidim da po tebi najveci problem svake ekipe je ko kontrolise tempo, reci mi ko to radi u Atleticu?
                Last edited by Победа; 19-10-16, 00:51.

                Comment


                • Ja i bilo ko ima paravo da kritikuje koga hoce. To sto se nekome ne svidja sto neki izrazava svoje misljenje nek ide da glasa za Hillary Klinton i demokrate u Americi, pa da nas fino Klintonka i Putin zbrisu s planete nuklearnim ratom.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Je l' sam ja rekao da nemas pravo?
                    Samo bi mene bilo sramota da nipodastavam trenera koji je uzeo titulu svuda gde je bio, a da moj tim ne moze 10+ godina s trenerom koga dizem u nebesa.

                    I kakve veze ima Hillary uopste?
                    Last edited by Победа; 19-10-16, 00:57.

                    Comment


                    • Nije tvoje da pricas o tome sta koga treba da bude sramota. Da ja ne navijam ni za jedan klub, da li bi me trebalo biti sramota sto prozivam Murinja da ne izvlaci potencijal iz ekipe?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Mogao bi da ga kritikujes. Ali bi onda verovatno kritikovao i Wengera.

                        Comment


                        • Originally posted by Pobeda.. View Post
                          Mogao bi da ga kritikujes. Ali bi onda verovatno kritikovao i Wengera.
                          Ono sto ljudi ne kontaju kada sam ja u pitanju, ja sam Wengerov najveci kriticar, a to sto ga javno ne kritikujem to je druga stvar. Ja ga zovem drugim ocem, a svog oca(bioloskog, koji me odgojio) redovno kritikujem, ali u javnosti, ta osoba je najbolja osoba na planeti. Ista stvar je i sa Wengerom.

                          Ne budite naivni.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nije to poenta, lose sam se izrazio. Wengera smatras vrhunskim trenerom dok ne znam da li si ikada pohvalio Mourinha, barem ovde.

                            Comment


                            • Venger i mag ne idu nekako u istu recenicu. One sezone Mojes naredjao sve duple poraze od svih vecih ekipa jedino Vengeru uzeo 4 boda... Ali najjace kad uzmu da ga porede sa Fergusonom a od Murinja prevare je svakako bolji iako je Mou uzeo vise nego sto bi Venger mogao za 2 zivota.

                              Comment


                              • Kad Mali Fizičar i Princ Nasem Hamed nešto kažu to mora da se uvažava i vjerovatno je tako. Jedan je ekonomski mag a drugi analitičar, kako uopšte možete protiv takvog idealnog spoja? Unaprijed srljate u izgubljene bitke.

                                I oni imaju slabosti. Za mjesec dana i par sati Arsenal će gostovati slavnom klubu i uzeti 0 bodova. To je jedino sigurno u daljim prognozama prvenstva. Tu ih treba sačekati

                                Mišljenja sam, ako ostane razlika 5 bodova u odnosu na prvog nakon vikenda, da je realno napasti sam vrh. Dobro bi bilo da se City spotakne, dok će Arsenal svoju golgotu proći između 11 i 17 kola, tako da za njima nije puno ni 7 bodova zaostatka

                                Comment

                                Working...
                                X