Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svasta moze da se desi Sandu, mogao je i Junajted da da gol iz onog kornera pri kraju, ali je cinjenica da su maksimalno limitirani i iskontrolisani, a daleko su od limitirane ekipe posebno ofanzivno.

    Felaini odlican, jeo Dzana u vecem dijelu utakmice, taj prvi zid odbrane je bio najjaci zahvaljujuci njemu.
    sigpic

    Comment


    • Ala smoriše pojedini, Murinjo igrao bunker u derbiju u gostima, eto otkrili ste toplu vodu.

      Nije problem bod kod Liverpula, skroz ok rezultat, već su se prosuli bodovi protiv Stouka i Votforda. Pobjedom protiv Čelzija bi se to i nadoknadilo donekle međutim valja uzeti i bod a ne 3 na Bridžu.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Svasta moze da se desi Sandu, mogao je i Junajted da da gol iz onog kornera pri kraju, ali je cinjenica da su maksimalno limitirani i iskontrolisani, a daleko su od limitirane ekipe posebno ofanzivno.

        Felaini odlican, jeo Dzana u vecem dijelu utakmice, taj prvi zid odbrane je bio najjaci zahvaljujuci njemu.
        To je tacno, mogao je i Zlatan da malo bolje odreaguje na onaj centarsut Pogbe i onda bi pola foruma veceras brujalo o onom Polovom potezu i centarsutu nakon toga.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sigurno, ali ne i ja

          Salu na stranu ovo je vec bolje kad Pogba nije u sredini sa jos jednim igracem, to znaci da Zoze uci i to je dobro.

          Stavio bih ja njega lijevo u 4-2-3-1 ako nastavi to da forsira, Miki sredina, Mata desno.
          sigpic

          Comment


          • Evo da spodelim i moje mislenje nakon tekme...
            Prvo, na pocetku su odigrali taj presing i iskontrolirali su ih i limitirali do kraja, nisu dozvolili da "napaleno" udju u mec i to je bilo dosta bitno.
            Drugo, ako vec planiras da igras kontre, ne moze Ibra u ovakvom tempu, izostavis ga pa koliko hoce nek bude Ibra.
            Trece, ja sam zadovoljen sa bodom iskreno, ali kasnio Mou sa izmjenama, trebao je malo ranije probati sa Matom mozda, umesto Janga, i Mata dosta zatvara pozadi.
            Ibrahimovic me jos jednom tako da kazem razocarao, imao neke dobre poteze, ali prijem mu je ocajan, i onu sansu, pa vec ih je preko 5 promasio ove sezone, mora bolje jednostavno, doveden je da daje golove.
            Pogba isto odlican, preorao je teren ali bukvalno, ali mora i on da popravi prijem.
            Drugo poluvreme, povukli smo se, okej cilj opravdava sredstvo, ali kazem ja bih opet izvao Ibru i bacio Rashka u napadu, dobili bi brzinu vise, a za spustanje lopte bili su tu i Pogba i Felaini, pa i Rashford nije los u tom segmentu.
            Ali i realno da se kaze, krila su bila vise posvecena na odbrani, pa i nije imao mnogo pomoci u napadu Zlatan.

            3 bods na SB su vec pod must, kako znaju i umeju.


            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Naravno da nisu, doci ce na Teatar i Celsi i Liverpul, to mi je bas nonsens u derbijiima da pobjeda mora da dodje, pa jos na strani. Pod must je bila pobjeda Sitija protiv Evertona i Totenhema protiv VBA ili mi protiv Stouka pa smo vidjeli kako je to zavrsilo.
              sigpic

              Comment


              • Znam da je pobeda pod must bila protiv Votforda i Stouka.
                Ali, hipoteticki da svi opravdaju ulogu favorita, Siti, Liverpul, Arsenal i Totenhem, a mi izgubimo na SB, to je vec 8 bodova razlike, sto nije mnogo ajde realno, ali nije ni malo, a kao sto znamo ekipa nije psihicki spremna jos od kad je bio SAF, tako da...
                Ali to je moje mislenje.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Pa nije Clasi neka sprdnja da ce svaki derbi da izgubi, prosle sezone ga nijednom nismo dobili, a znas i sam dje su bili, nemojmo se zajebavati. Ljudi su na tri boda od prvog mjesta i sigurno kandidat za titulu u ovom trenutku. Liga je maraton, bice tu i gubljenja neplanirano bodova dosta, do prije dva kola Siti je izgledao da ce zavrsiti ligu u februaru, sad su uhvaceni.

                  Kad smo tripletu osvajali nisi mogao da kazes da je na Stamfordu pobjeda moranje, kamoli danas.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa i nismo nesto derbija dobili ove sezone koliko se secam...

                    Ako nam pobegnu vise od 10 bodova, ode to u vrazju mater, pritisak ce ih pojesti, atmosfera ce svakako biti losa, mediji naravno uvek na Junajtedu, to je ta prica Murinjo, Ibra, Pogba, jednostavno se mora dobiti neki derbi, a povolniji matchup tesko da imamo od ostalih derbija...
                    Naravno, nikad nije lako dobiti na SB, ali na kom stadionu je lako u PLu...

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Napokon imamo Ereru iz prve sezone u klubu, smijali su mi se kad sam govorio da je bolji od Fabregasa

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Napokon imamo Ereru iz prve sezone u klubu, smijali su mi se kad sam govorio da je bolji od Fabregasa

                        Baskijac ludi, jest da je izlizana fraza ali ce u svakoj utakmici ostavit srce na terenu, korijeni su cudo

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Napokon imamo Ereru iz prve sezone u klubu, smijali su mi se kad sam govorio da je bolji od Fabregasa
                            Nije sigurno bolji od Fabregasa iy prve sezone u Chelziju i poslednjih u Arsenalu pa cak i u nekim delovima u Barsi, nemoj pogresno shvatiti, meni je Erera veoma gotivan igrac i stvarno dobar, samo je u pocetku fizicki bio slab, jeste on visok, ali slabasan, sad je postao nesto crvsci, slican problem ima i Oscar. Ali ipak Fabregas u najboljoj formi je bolji od Erere sad.

                            Comment


                            • Nije bolji ni od Hendersona, kakvog crnog Fabregasa
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Pa kad je bolji od Pogbe, kako ne moze biti bolji od Ereru

                                Ajde mrs sada.

                                Comment

                                Working...
                                X