Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad, rekao sam da bih radije tri igraca nego njega koji je limitiran da igra sve sem 4-3-3. Bolji Svajni u ovom trenutku od njega i dalje, Euro ne laze.

    Jose : "They are not the last wonder of the world like you say they are"
    Vratio se otac u svakom smislu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pa valjda je Akane brate i ovogodisnju Junajted neki kurac u odnosu na proslogodisnji? Stigao mocan trener, stigao mocan napadac, stigao najskuplji igrac planete .... (njih trojicu su hvalili svi navijaci Mancestera na sva usta, dobro mozda su postavljali pitanje oko Pogbine cene, ali je za sve bio bog-igrac kada je dolazio)
      Ili mozda nije?
      To bi bio jedan dio price,ali postoji i onaj drugi...

      Klopp je dosta duze sa ekipom i on vec skoro dvije sezone ugradjuje svoj stil u nju(prosle godine je situacija sa LVG-om bila obrnuta) dok je Jose tek dosao.Kada ih vec direktno poredimo Klopp je prosao i bolje pripreme(opet kazem pricamo o okolnostima)...Da ti kazem za Pogbu sam lijepo napisao jos ljetos da mi nije jasno kako ga misli uglaviti u ovaj United na svoju 4231 formaciju sto se ispostavilo kao tacnim.Meni je Pogba top igrac,ali kao sto sam jednom rekao na temi Juventusa vise kao vrhunski sporedan igrac,a nikad glavni...

      Ovdje je jedino malo cudno bilo ono zadrzavanje vremena i to mi je bezveze,ali igra i postavka na bod je opravdana i odlicno odradjena ako mene pitas
      Last edited by AK47; 17-10-16, 22:35.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • O tim njegovim limitima si poceo pisati kada su poceli nesto losiji rezultati, pre toga se nesto ne secam.

        Akane, stoji, zato sto je Lpul u ovom trenutku u boljoj formi i po meni igraju za klasu bolje od Junajteda, ali je sramno prevashodno prema navijacima odigrati ovako povuceno. Prvo poluvreme su i pritiskali presingom i videlo se da su se na takvu igru Liverpulovi igraci malo pogubili, dok je drugo bilo cisto igranje na 0-0. E to je ono sto (po meni naravno) najvise nervira pojedine navijace. Da li je Murinjo procenio da njegov tim nije u staju da odigra tako citavu utakmicu - ne znam.
        Last edited by Sandugp; 17-10-16, 22:38.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Limar i ja sceli u svako doba dana i noci Marija i Matuidija prije njega, bilo je tu jos kombinacija. Isto tako nam je potpuno nejasno bilo dovodjenje igraca za te pare kojem moras da se prilagodjavas maksimalno.

          Pogba je za mene potpuno nejasna kupovina, odnosno za te pare i zbog svega sto je pricao o SAFu, evo sad je desetka, iako mi imamo dvije bolje desetke od njega, Matu i Mikitarjana i vjerovatno Ibrahimovica kad bi ga povukao pozadi, a stavio Raska u napad.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            O tim njegovim limitima si poceo pisati kada su poceli nesto losiji rezultati, pre toga se nesto ne secam.
            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1526459

            Par dana prije toga mislim da sam pricao ovo oko toga,a tu sam se samo nadovezao...EURO je u pitanju to je valjda prije losih rezultata

            Ti si meni majke mi ko zena neka samo raspredas nesto
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nisam mislio na tebe, nego na Vlajka.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Limar i ja sceli u svako doba dana i noci Marija i Matuidija prije njega, bilo je tu jos kombinacija. Isto tako nam je potpuno nejasno bilo dovodjenje igraca za te pare kojem moras da se prilagodjavas maksimalno.

                Pogba je za mene potpuno nejasna kupovina, odnosno za te pare i zbog svega sto je pricao o SAFu, evo sad je desetka, iako mi imamo dvije bolje desetke od njega, Matu i Mikitarjana i vjerovatno Ibrahimovica kad bi ga povukao pozadi, a stavio Raska u napad.
                Neshvatljivo je da Pogba igra najisturenijeg srednjaka odmah iza Zlatana, ali to je Murinjova odluka - samo njemu znana A to za Raska napred bi vredelo pokusati. Jer je Rasko opasniji kao centarfor, nego ovo sada sto igra.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Koliko znam Klop je duže u svom klubu od našeg trenera, kao i da je ovaj Liverpul mnogo bolji od prošlogodišnjeg, plus su trenutno u boljoj formi od nas, a mnogo više volim ovakav razvoj na terenu (pri tome sem one dve stopostotne što su imali, nisu nešto više od toga) nego kao onaj sa Stokeom, gde si ne znam kako i koliko bolji, ne relaizuješ šanse koje bi žmureći trebalo i onda pokunjeno uzmeš taj isti bod. No, neki balans bi se svakako morali naći i jesam optimista, a ne zaboraviti da je bila i pauza koja po pravilu i tradiciji nama nikada ne odgovara.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    O tim njegovim limitima si poceo pisati kada su poceli nesto losiji rezultati, pre toga se nesto ne secam.

                    Akane, stoji, zato sto je Lpul u ovom trenutku u boljoj formi i po meni igraju za klasu bolje od Junajteda, ali je sramno prevashodno prema navijacima odigrati ovako povuceno. Prvo poluvreme su i pritiskali presingom i videlo se da su se na takvu igru Liverpulovi igraci malo pogubili, dok je drugo bilo cisto igranje na 0-0. E to je ono sto (po meni naravno) najvise nervira pojedine navijace. Da li je Murinjo procenio da njegov tim nije u staju da odigra tako citavu utakmicu - ne znam.
                    Iskreno,to mi je malo cudno razmisljanje kad gledas siru sliku...

                    Bolji su,jaci su i hajmo se otvoriti izgubiti 4:1 radi pojedinih fanova i njihovih pogleda na situaciju.Jose radi za bodove,a ne za lijepu sliku i uzivanje...jako je bitno pred drugi derbi da ovaj nisi izgubio,a svi su mislili da ces

                    Onakav presing Sandu ostavlja tragove i nije mogao United tako igrati cijelu utakmicu desio bi se siguran pad oko 70. minute...
                    Last edited by AK47; 17-10-16, 22:45.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Bas na Euru poredio Svanija i Pogbu i koliko je bolji Svajni i dalje od njega, u onoj utakmici protiv Njemaca mu je komplet veza Njemaca objasnila neke stvari. Pogba je najprecjenjeniji fudbaler na svijetu, ali sam svjestan da ce stalno igrati i onda se mora naci najbolja moguca formacija i najbolja uloga za njega. Evo sad je u toj slobodnoj roli pa umjesto da zadrzi loptu njemu je prvi kontakt ocajan. Protiv Sautemptona je najbolje igrao, posle toga nista. Ali cekamo ga, nadamo se.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Iskreno,to mi je malo cudno razmisljanje kad gledas siru sliku...

                        Bolji su,jaci su i hajmo se otvoriti izgubiti 4:1 radi pojedinih fanova i njihovih pogleda na situaciju.Jose radi za bodove,a ne za lijepu sliku i uzivanje...jako je bitno pred drugi derbi da ovaj nisi izgubio,a svi su mislili da ces
                        Znaci ti ne vidis nikakav drugi nacin da se dodje do povoljnog rezultata (pobede ili remija) sem ovog koji je Murinjo prezentovao veceras?
                        U sustini cilj opravdava sredstvo jel tako?
                        Ja ne kazem, ovaj bod za Junajted je veliki kao kuca i treba da budu prezadovoljni sa njim, ali moglo se malo otvorenije probati, pa evo i sam Murinjo je rekao da nisu neko novo svetsko cudo Stisni ih malo vise, ubaci nekog kreativnijeg od Felainija u sredinu. Video si kako se nisu snalazili u startu kada su ovi igrali presing, i kako ni Liverpul nije mogao 3 normalna pasa da poveze. Probaj sa Raskom kao centarforom ili ga ostavi na klupi a ubaci nekog boljeg tehnicara na desnu stranu.
                        Ali dobro - to je Murinjo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Pa sad mozemo diskutovati o tome,ali u sustini on je isao na bod i dobio bod...Fellaini je po meni jedan od razloga zasto LFC nije postigao go veceras i ubijedjen sam da on nije bio tu LFC bi da ne kazem dobio reci cu stvorio daleko vise sansi odigravanjima kroz sredinu kao sto to i znaju da odrade

                          Stisni ih malo vise znaci Mane ima vise prostora sto nije dobro.Milner je vrlo cesto taj igrac viska tako da je Rasko i taj dio odradio kako treba.U sustini mislim da bi svaki malo veci rizik United ostavio bez bodova tako da cilj svakako opravdava sredstvo
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • 26.06.
                            Mene zanima za koju formaciju ce se odluciti Murinjo, ako stvarno ide po Pogbu ili nekog drugog BTBa onda mislim da ce igrati 4-3-3 prije nego 4-2-3-1
                            27.06.

                            Inace odma da kazem da bih radije Kantea i Dzejmsa nego Pogbu, a ova dvojica su zajedno jeftinija od Pogbe. Volio bih Dzejmsa da dovede, znam da nije njegov tip igraca, znam da nije krvavi radnik i da je velika kocka u pitanju, ali vjerujem bi imao sta da kaze.
                            28.06.

                            Ludo je trziste, ali Pogba ne smije da vrijedi vise od 60-70 miliona eura. Meni bas porazavajuce za takvog igraca davati 100+ miliona eura.
                            01.07.

                            Salu na stranu sulude su ovo cifre za Pogbu, ovo bas nije realno i bas mi je nejasno cemu sve to. Jos je zavrsilo sa SAFom tako kako je zavrsilo, meni nesto bijedno krajnje to njegovo vracanje, odnosno pokusaj vracanja i pritom postavljanje novog transfer rekorda ako dodje do transfera naravno.

                            Iskreno zabolje jer meni ni iz dzepa ni u dzep, svakako je bolje da trose pare koje klub zaradi nego da ih vlasnici stekaju, ali te pare dajes za Bejla, Nejmara, Grizmana, a ne za Pogbu, za 120 miliona eura dovodis barem dva top veznjaka, barem.
                            Tezina mi je vise da kopam, posle sam bio mnogo ostriji prema Pogbici, zaratio sa nekim drugarima
                            sigpic

                            Comment


                            • Tajo je u elementu

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Pa sad mozemo diskutovati o tome,ali u sustini on je isao na bod i dobio bod...Fellaini je po meni jedan od razloga zasto LFC nije postigao go veceras i ubijedjen sam da on nije bio tu LFC bi da ne kazem dobio reci cu stvorio daleko vise sansi odigravanjima kroz sredinu kao sto to i znaju da odrade

                                Stisni ih malo vise znaci Mane ima vise prostora sto nije dobro.Milner je vrlo cesto taj igrac viska tako da je Rasko i taj dio odradio kako treba.U sustini mislim da bi svaki malo veci rizik United ostavio bez bodova tako da cilj svakako opravdava sredstvo
                                Rasko jeste defanzivno odradio solidan posao, ali napred - nista. A ako cemo napadaca da karakterisemo i ocenjujemo po defanzivnim rolama onda jbg. Za Felainija se ne slazem, mislim da je covek prespor i imam utisak da je ceo mec bezao od lopte, cak i kada je bio iza lopte - dok je Liverpul napadao. Zato ga je Erera cupao i igrao za obojicu.
                                Naravno da sve ima svoj rizik, i da lako moze da ti se obije o glavu, i zato ti i podrzavas to sto je Murinjo odradio veceras. Ultra sigurno - tako bi nekako to definisao. A opet je i pored svega toga mogao Liverpul da postigne gol. Treba Davida i Antonija da slave
                                Last edited by Sandugp; 17-10-16, 23:04.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X