Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je Erera zasluzio da je vecinom na klupi, da li je Snajderlin zasluzio sto ne ulazi zadnjih mesec dana, da li je Valdes zasluzio onakav tretman. Ja se tako ne bi ponasao prema smrtnom neprijatelju a ne legendi svetskog fudbala.
    sigpic

    Comment


    • Pa prosle sezone Erera i Jang mu doneli to 4. mesto, a ove sezone igraju samo kada su drugi povredjeni, kako da podrzavaju trenera... Uostalom kao sto vidimo ova filozofija odgovara igracima najvise, svi su prezadovoljni, plesu na terenu...

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Da li je Erera zasluzio da je vecinom na klupi, da li je Snajderlin zasluzio sto ne ulazi zadnjih mesec dana, da li je Valdes zasluzio onakav tretman. Ja se tako ne bi ponasao prema smrtnom neprijatelju a ne legendi svetskog fudbala.
        Da li je Erera zasluzio danas da nosi dres Junajteda i mesto startera? Kaki Erera djavola koliko god bio simpatican igrac i imao periode dobre igre to nije neko za startnih 11 u timu koji mi zelimo da budemo a kamoli da se pravi tim oko njega. Da li Erera moze da igra u Realu, Barsi, Bajernu, Sitiju, Cesiju i ostalima u 11? Ne moze ali vredi ga imati u timu. Na sve to Ererqa kad nije igrao na pocetku sezone mi smo te tekme dobijali i tacka. Posle se izborio za mesto, vezao nekoliko dobrih tekmi pa onda oscilacija, lose tekme, povreda itd...

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          Da li je Erera zasluzio danas da nosi dres Junajteda i mesto startera? Kaki Erera djavola koliko god bio simpatican igrac i imao periode dobre igre to nije neko za startnih 11 u timu koji mi zelimo da budemo a kamoli da se pravi tim oko njega. Da li Erera moze da igra u Realu, Barsi, Bajernu, Sitiju, Cesiju i ostalima u 11? Ne moze ali vredi ga imati u timu. Na sve to Ererqa kad nije igrao na pocetku sezone mi smo te tekme dobijali i tacka. Posle se izborio za mesto, vezao nekoliko dobrih tekmi pa onda oscilacija, lose tekme, povreda itd...
          Pa ko u nasem timu onda ima mesto u Reala, Barseloni, Bajernu? I da , Barsa je trazila Ereru...

          A ko je danas zasluzio da nosi dres Junajteda?

          Comment


          • Treba prilagoditi taktiku igracima koje imas i koje kupujes, a ne prilagodjavati igrace taktickim zamislima. I da misljenja sam da Erera ima mesta i u Barseloni, umesto Rakitica bi mi uvek igrao.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Pa prosle sezone Erera i Jang mu doneli to 4. mesto, a ove sezone igraju samo kada su drugi povredjeni, kako da podrzavaju trenera... Uostalom kao sto vidimo ova filozofija odgovara igracima najvise, svi su prezadovoljni, plesu na terenu...
              Upravo. To su ti igraci koji ce ti doneti 4. mesto a ako hoces titule to su igraci za rotaciju. I da a Felaini pa on je doneo vise bodova presle sezone nego ova dvojica zajedno ali isto i za njega vazi...

              Comment


              • Erera i te kako moze da igra, problem je sto duze nije igrao i sto mu je samopouzdanje na nuli kao i vecini igraca.
                A tu trener treba da bude vazna karika, ja sam siguran da bi vecina igraca pod SAFom rasturali pa prvi Erera.

                Comment


                • Originally posted by mikisavic89 View Post
                  Upravo. To su ti igraci koji ce ti doneti 4. mesto a ako hoces titule to su igraci za rotaciju. I da a Felaini pa on je doneo vise bodova presle sezone nego ova dvojica zajedno ali isto i za njega vazi...
                  Au covece... pa koji kurac onda ovaj dovede Blinda, Roha, to nisu igraci za titule.

                  A da, za titula nam treba trener, a ne cirkuzant na klupi koji misli da je za sve u pravu.

                  Comment


                  • Pocetak prosle sezone je bio bas tezak, prva tri kola katastrofa i od igre, formacije i rezultata. Onda je brzo doveo igrace i sve je islo na bolje. Iako bodova nije bilo imao je odlicnu igru, igrao se visok presing, jak tempo, sanse, ali katastrofa od Lestera, i onda one dvije kontre VBA su ucinili da trazi rezultate, a igru ostavi po strani. Sve je to islo leteci i imalo je rezultata. Iako je bilo ruzno za oko, sa svim onim silnim povredama od utakmice sa Sitijem pobjede se redjaju kao na traci, a sjecate se utakmica sa Liverpulom i Sitijem, tu je bila igra fantasticna uz pobjede. tada je izgledalo da smo posle Celsija bez premca najjaci u ligi. I onda je nekako sve stalo, cak je i top 4 doveden u pitanje iako su se ipak na samom kraju konsolidovali i uradili ono sto je bilo neophodno.

                    Ovog ljeta je vec posao sa transferima odradjen mnogo dobro, brzo, efikasno, dovedeni su pravi igraci, Di Marija nije zelio da ostane pa je prodat, zaradjeno dosta, odlicna druga utakmica protiv Briza, pripreme dobro prosle i imao je rezultate. Sve je palo u vodu protiv PSVa kuci, ta utakmica je prekretnica za mene. Jer su igraci bili disciplinovani, bili iza njega, a onda je sve eskaliralo protiv Volfsburga. Jbg prije mjesec dana smo bili na konju, sad se cini da povratka nema, da je voz pao sa provalije i strmoglavom brzinom leti ka zemlji. I ne vidim da se moze izvuci, to je najveci problem, nema zara kod igraca, nema zelje, svi su pali. Padne ti forma, ali trcis, ides na silu, cupas, vuces, toga nema, ako je i bilo protiv Bornmuta danas nema. I tu je bojim se kraj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako je pametan sam ce otici

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Au covece... pa koji kurac onda ovaj dovede Blinda, Roha, to nisu igraci za titule.

                        A da, za titula nam treba trener, a ne cirkuzant na klupi koji misli da je za sve u pravu.
                        Pa dovede te igrace jer ne mozes da dovedes klasu jer ne igras LS. Ne vredi da raspravljam sa tobom jer ti ne gledas stvari realno, bacio si hejt na Gala i sad ti je on za sve kriv kao vrv i Mojes sto je bio. Po meni Gal ima vise pozitivnih stvari nego negativnih ali ne ide vise i toliko na tu temu. Stose tice igrackog kadra koliko ti ne zeleo sebi da priznas prelazni rok nije odradjen da se pravi sampionski tim za sada nego za buducnost i vidi se da kroz nekoiiko rokova ovaj tim moze imati i igrace za 11 a i sirinu i nas to i dalje ceka. Murnja da dovedes sutra pola tima leti iz danasnjih 11. Ali Murinjo ti nece doci u situaciji kada ne igras LS i pitanje da li ce i sada ako nema garancije za novac za transfere. Ajd ako dodje videces...

                        I da svima je trebalo da bude jasno da nije neuspeh prosla i ova sezona bez trofeja i vidi se u kom pravcu tim ide i meni je zao sto eto Gal nije uspeo. Ali ko god sledeci da dodje za 2 roka ovaj tim moze da se skocka i bude konkurent za trofeje narednih 5 godina. Tako ce i biti kao i u ostalim klubovima gde je Gal radio ako ne zaseremo preterano sa Gigsom ili nekim drugim potencijalnim eksperimentima...
                        Last edited by mikisavic89; 26-12-15, 15:32.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Gledam realno ja, uz dozu kritickog stava jer ga ne zelim.

                            Zasto sredina Snajderlin-Svajni-Erera (bekap Kerik,Felaini,Blind), igra ovako osakacen fudbal? Jer ne moze bolje?

                            Cim je doveo Schmidfielda, mogao je dovesti i krilo i stoper, jer je imao para za to, i bili bi mnogo jaci konkurent nego sto smo sada. I dalje mislim da je ova ekipa bila pod drugim trenerom, mi bi imali isto bodova kao Lester, eto toliko...

                            Comment


                            • Od kada je ta sredina razbijena poverdama i suspenzijom primamo veliki broj amaterskih golova i igra je ocajna. Imas sve kad se ko povredio od igraca i zasto nije igrao tacno se poklapa jos na sve to povreda cele odbrane sa sve rezervama al ne vredi ipak je Gal za sve kriv...

                              Comment


                              • Vidi se gde ovo ide? Vidi se kristalno jasno, prema Cenpionsipu, i to bi jedini nacin i bio za LvG da uzme titulu u toj trecoj sezoni sto je na neki nacin obecao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X