Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasticno... dobro je ovo, da znam da ne gledam sledeci derbi. Ovo je Liverpul... ne mozemo mi njima nista, pa mora ovako. E jbm ti ja takav pristup.

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • Mogli smo mi s njima da igramo, ali bi bilo 3:1. Ja biram bod.
      sigpic

      Comment


      • MA bolje da smo izašli i krenuli svi da napadamo pa da nas sahrane.

        Mora da se skapira da smo mi trenutno samo ime od kluba. Ništa više od toga. Da trenutno ovo nije tim. Već po 3x u 4 godine tim u stvaranju. I da se igra protiv jednog od najbržih napada. Stvarno ne kapiram sta je trebalo da postavimo stopere na centar i da ih pritiskamo? Da imamo posed 80%? Kako ova ekipa u trenutnoj formi da dobije Liverpul?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pa to je ono sto me zulja trenutno. Je li moguce da je doslo do toga, da ne postoji sansa da mi njih dobijemo? Pa nisu oni Bajern ili Barsa jbt.



          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • Nije da ne postoji sansa, naravno da postoji, samo sto su oni brzi, potentni, masu trce i odlicno koriste prostor. Cak ga vrlo dobro izmisljaju. Njihovi problemi su na drugoj strani, ali ako im ostavis prostor imaces problema, zato je ovaj pristup po meni jedini pravi bio nocas, vidjecemo sta ce biti kad budu dosli na Teatar, nadam se da cemo mi tada biti fizicki jaci, sa jasnom formacijom i igrom i da ce se igraci maksimano kapirati.
            sigpic

            Comment


            • Al ona Pogbina lopta za Ibru...


              Herrera tonight

              3 clearances
              5/5 take-ons completed
              11 interceptions (the most of any PL player this season)
              16 tackles
              50 passes
              Last edited by miloolja; 17-10-16, 22:16.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kako sam se presjekao posle one greške Blinda...

                Valensija, Baji, Erera su izdominirali. Prvo poluvrijeme je napad bio tanak, u drugom kao da su svjesno prepustili loptu pa da probaju šta iz kontre, ali krila su bila slaba.

                Iskreno sam očekivao da nas pregaze, 0-0 remi nisam u svakom slučaju. Ali ipak murinjovski odigrano u gostima kod rivala. Bod na Enfildu protiv ekipe koja je u usponu forme i koja je dosad dobila sve derbije je ok, ali sve će se poništiti ako ne uspijemo nekako pobijediti kod Čelzija, a to ne vidim nikako da će se desiti. Bio bih zadovoljan i bodom tamo da nismo protiv Stouka zasrali.

                Comment


                • Jbt Van Gal je dobijao Liverpul kako je stigao, gde je stigao, nebitno da li je prekoputa bio Rodzers ili Klop.

                  Ako treba da slavimo 0:0 na Enfildu onda jbs sve. Ok rezultat, u kontekstu nismo izgubili, ali samo to.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Erice,realno proslogodisnji LFC i one okolnosti su dosta drugacije od ovih sada...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ono sto je ovdje problem su krila. Rasford je krvavi radnik i svaka mu cast, odlicno je pratio Milnera, bio u dobrom dijelu utakmice bek, ali i on ima problem sa prijemom, cesto je brzi od lopte, i kad treba dati loptu u prostor beku ili kad treba odigrati neki dupli pas on tu ima problem. On je bolesno efikasan, ima pravi mentalitet ali ne treba da pocinje kao krilo u ovakvoj igri, bolje i Lingard sto se mene tice.

                        E ovo oko Mikija je vec cudno, mozda je on bio samo dio plana da se dodje do Pogbe, sto je opet greska, jer mi ne igramo s krilima koji probijaju vec je tu dosta ulazenja u sredinu, mogli bi lagano da igramo sa dvije ili tri desetke i da igraci cesto mijenjaju pozicije kad bi ofanzivna trojka bila Martijal, Pogba i Miki ili Mata, Pogba i Miki.

                        Jang npr. se vrhunski brani i znamo da to ima u sebi, ali nista vise od toga, da probija ne moze, da proigrava isto ne moze. M i uopste nemamo jasno definisanu startnu postavu, ako se igra sa krilima klasicnim koji ce da probijaju po strani logicno je da su krila Martijal i Rasford, ako se ne igra onda Mata i Miki treba da su na terenu.

                        I bas Balji zna da ode previse naprijed i ostavi igraca ili da napravi neki prekrsaj bez ikakve potrebe u opasnoj zoni, danas dva puta izlazi previse, zamalo Liverpul dao gol posle toga.
                        sigpic

                        Comment


                        • Trebalo je jos ranije ovako da budu uigrani ali eto euro, losa predsezona, otkazani mecevi i nespremni usli u sezonu. Nije uopste ovo los rezultat i verujem da ce biti bolje. Erera danas odlican. Bio je ovakav i ranije ali onda nestane, nadam se da se privikao ili podigao nivo igre jer mora celu sezonu ovako da nastavi. Treba vremena da se ukomponuje tim ne moze nista instant. Od pocetka sezone ovo je najozbiljnija tekma a ne na misice. Videcemo dalje kako ce biti, zasad je ok.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Erice,realno proslogodisnji LFC i one okolnosti su dosta drugacije od ovih sada...
                            Pa valjda je Akane brate i ovogodisnju Junajted neki kurac u odnosu na proslogodisnji? Stigao mocan trener, stigao mocan napadac, stigao najskuplji igrac planete .... (njih trojicu su hvalili svi navijaci Mancestera na sva usta, dobro mozda su postavljali pitanje oko Pogbine cene, ali je za sve bio bog-igrac kada je dolazio)
                            Ili mozda nije?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              ali je za sve bio bog-igrac kada je dolazio)
                              Epska laz mladjanog Sandua
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Epska laz mladjanog Sandua
                                Ti si prvi govorio da je preskup, ali si takodje govorio da je bolji od svih srednjaka koje Junajted u ovom trenutku ima.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X