Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako to poslednji voz? Nista se ne odlucuje u Ponedeljak. Gostovanje Liverpulu, svaki rezultat je prihvatljiv. Bodovni zaostatak i u slucaju poraza ce biti i dalje prihvatljiv(6 boda) tako da nema panike. Stouk se jeste morao dobiti ali sezona je duga i dalje a kljucni delovi ce biti druga polovina Decembra i Januar i posle Mart/April. Kako za Junajted tako i za Liverpul nista se ne odlucuje ma kakav rezultat bio u derbiju.

    Comment


    • Mi da dobijemo, nek nista ne odlucuje

      Ne ozbiljno, dosta je bilo kikseva, jeste najtezi mec u ligi, derbi na Enfildu, ali pobeda tamo ce znaciti vise od 3 boda, pre svega za samopouzdanje.

      EDIT: Sta mislite, koja ce biti sredina? Ja mislim da ako ne krene sa Kerikom/Blindom u sredini, to je samoubistvo od starta.
      Last edited by Ser Gagi; 16-10-16, 12:14.

      Comment


      • Ma kakva sredina, ko hoce neka igra verovatno ce Erera i Pogba. Zna se gde je problem i kako se gubi sredina i napad...

        Comment


        • Sam sebe varas ako mislis da je sav i jedini problem u Runiju, Runi nece igrati evo, pa cemo vidjeti kako ce se sredina Erera/Pogba bez Kerika snaci sa presingom Liverpula. Nije jedini problem Runi, jeste najveci ali nije jedini.

          Comment


          • Kerik tesko da moze 90 min da odigra sa tempom koji forsira Liverpul. Erera i Pogba mislim da ce biti definitivno. Nisu samo oni morace i krila i ko bude igrao 10 da saradjuje u defanzivi. Pogba, Erera, Mata, Marsijal, Rasford ili eventualno neko iznenadjenje sa Mikijem i eto mogucnost kontre pri presingu. Blind na stoperu mozda ne bi bilo lose resenje s obzirom na visok presing. U sredini mislim da nece igrati.

            Comment


            • Blind na stoperu je 3+ do 15tog minuta.

              Lepa provera da se vidi da li je jesto nauceno.. A mislim da nije.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ne bih rekao da bi bilo bas tako. Na osnovu rezultata zadnjih nekoliko tekmi sa Liverpulom ne bi se reklo da je Blind bio lose resenje. Njega bih stavio zbog iznosenja lopte jer ce biti presinga na zadnjoj liniji a Blind je po pasu daleko ispred Bajia i Smolinga... Ako treba nekad Blind na stopera to su ove tekme. Narocito ako je spremam Sou jer mogu dosta u defanzivi da zatvore zajedno.

                Comment


                • Nije Mou Pep, bar se nadam. Valjda necemo pasom iznesiti loptu, sem kad bi bili bas sigurni. Gadjas Ibru jednostavno, on spusti, ne mozemo mi pasom izvaditi loptu, nemamo takve igrace, posebno ako Erera/Pogba bude sredina, bez podrske jednog pasera.

                  Comment


                  • Van Gal je imao 5 1 1 protiv Liverpula, ali Klop zna sa Murinjom i trenutno su bolji, brzi su, potentniji, imaju problema sa sredinom mozda ali imamo i mi, oni igraju jaci presing, vise trce. Tako da su favoriti i to osjetni. Pritom mislim da nam ne leze, ne samo Liveprul, Arsenal isto, kao i Siti, iako se sa Sitijem itekako moglo igrati kao sto smo vidjeli.

                    Blind je razbio onomad protiv Liverpula i Dzana kad je bio lijevi bek, ali je pitanje sad koliko je pametno da ga covjek ostavi sa Maneom, po meni to nije dobro uopste. 4-3-3 je pod obavezno i onda Blind moze da igra i stoji ispred odbrane, posebno ako je okruzen sa Pogbom i Felanijem. Ako je Erera na terenu onda je logicno da se ide sa boljim defanzivcem, Felini ili Kerik samim tim, Felaini je bio kljuc u gotovo svim mecevima protiv Liverpula poslednjih godina, ali ako se ne igra 4-3-3 za njega mjesta nema, i bicemo u ogromnom problemu. Ja bih sad potpisao remi, samopouzdanje ce biti ogromno za onu ekipu koja slavi, ali da ce ova utakmica nesto rijesiti naravno da nece. Kao sto svi vidimo bice tu svega do kraja sezone i prosipanja bodova i velikih derbija koji ce ici cas na jednu, cas na drugu stranu, liga je maraton, ali nema price da je svaki bod u tom maratonu bitan.

                    Ide prica opet da je klub pricao sa Grizmanom i da je ohrabren situacijom oko Francuza, pomazu i Pogba, Martijal i Snajderlin, mada se zna odavno da je Antoan navijac Mancestera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Kako to poslednji voz? Nista se ne odlucuje u Ponedeljak. Gostovanje Liverpulu, svaki rezultat je prihvatljiv. Bodovni zaostatak i u slucaju poraza ce biti i dalje prihvatljiv(6 boda) tako da nema panike. Stouk se jeste morao dobiti ali sezona je duga i dalje a kljucni delovi ce biti druga polovina Decembra i Januar i posle Mart/April. Kako za Junajted tako i za Liverpul nista se ne odlucuje ma kakav rezultat bio u derbiju.
                      Ovo slušam od odlaska Fergusona i onda se na kraju te duge sezone ispostavi da nismo ništa uradili. Murinjove ekipe su uvijek dominirale u jesenjem dijelu, ja samo očekujem i želim neki minimum i sa Junajtedom. A minimum je da ekipa posle oktobra ne bude sedma ili koja već na tabeli.

                      Valjda ste svjesni da posle Liverpula ide Čelzi, posle poraza u najvećem derbiju bi onako sjebani izgubili i na Bridžu i to je već gotova sezona.

                      Ovaj derbi nikad bitniji, em zbog bodova da se vratimo bliže vrhu, o samopouzdanju da ne govorim koliko je bitno pred još neke teške mečeve. Nikad pesimističniji nisam bio, oni će ko po navici biti naloženi maksimalno protiv Junajteda a i igraju sve bolje, posebno upravo u derbijima.

                      Sve ukazuje na teško veče sutra, već mi se ne gleda. Vjerovatno sam negativan previše ali eto.

                      Comment


                      • Siguran sam da Felaini igra i da cemo preskakati sredinu skoro izvesno. Kerik (Ander) - Pogba - Felaini trio na sredini, po krilima Marsijal i Mata/Markus i naravno Zlatan napred. Maksimalno zatvoreno, sa dosta seckanja, stajanje iza lopte i preskakanje sredine da bi premostio presing. Na stoperima ocekujem Smolinga i Bejlija. Blind mozda ode na beka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eric Bailly has made the 30 man shortlist for African Footballer of the Year 2016.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Prepustiti posed, duplirati Manea da bi Clyne isao visoko, pa preko Blinda sa LB-a otvarati Rashu u prostor. U prekidu su katastrofa, imamo bar pola gola u kontri i jedan u prekidu. Bice bruka prilika, prisebniji u finishingu dobija. Nadam se da se sutra radja Mikhitaryan.

                            Comment


                            • Muke sutra. Kako god se okrene.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Bice tesko, bice 3-0.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X