Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au sunce ti poljubim! 😁 Brisite ove licne prepirke...

    Comment


    • Izvinjavam se na spamu ali meni je baš zanimljiv ovaj brat Fiksni Mada na opasnu se instituciju nakačio , poješće ga Olivera kao jafa keks
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ja sam samo majstorica u kuhinji al' ako bi neko da pomene šporet, sudove i sl.. samo izvolte... no, onda ništa od kolača.
        Last edited by miloolja; 03-10-16, 19:38.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Znaš ti šta mi konzumiramo , to se ne kuva samo se sipa u čašu i onda volimo i Murinja i Pogbu i Wengera
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Samo ljubav.

            Spoiler
            Vinjak connecting people.
            Last edited by Rossonero; 03-10-16, 19:41.

            Comment


            • Brate, bezi na karling, tamo nije nadlezna. Mada kako je krenula da se siri stize i tamo uskoro verovatno. Opasna je.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Znam ja jedno mesto gde na zalazi , tamo si siguran kao beli medved

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Znam ja jedno mesto gde na zalazi , tamo si siguran kao beli medved

                  Mislis, meni se sve cini da je tamo redovna
                  Ja se ne izvinjavam nikom sto spamujem temu -
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Evo vidis moji postovi se brisu ok i treba to je spam na ovoj temi ali i ovo sto vi sad pisete nema veze s temom pa se ne brise i niko ne upozorava javno,nista protiv vas,samo o instituciji.
                    Al to su ti dvostruki arsini o kojima sam pisao.

                    Comment


                    • Šalimo se malo brate šta si se naprimio kao da vodiš skupštinu. Spamujemo i mi brate mili ali poenta ovog foruma jeste druženje sad ako malo zaobiđemo sa teme jbg šta ima veze nećemo nikog spaliti na lomači. Niko ti ne zamera što misliš to o Pogbi , iskreno i ja delim tvoje mišljenje da je puno para ali problem je nastao u tvom tonu kako si to rekao.
                      Ja sam sa Akijem rat vodio zato što je isto tako vređao Kokelana i želeo mu da se povredi itd. Poenta je da većina ljudi ovde voli Junajted i kada dođe neko sa takvim tonom normalno je da će te napasti . Svako ima svoje mišljenje i svoje ponašanje samo malo pripazi na tvoj ton kada se obraćaš i mislim da ti niko neće reč zameriti.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Pa naravno da vladaju dvostruki arsini. Ne moze isto ophodjenje i prag tolerancije biti prema Gangu-Mesiju i Fiksnom-Matijeu (na primer) To je na neki nacin normalno svugde pa i ovde. Da li bi trebalo da bude normalno - mislim da ne
                        Za sve to je Olja kriva. I slazem se da treba svi da imamo iste uslove za rad ovde. Podrzavam Fiksnog u potpunosti.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Sve je meni jasno,samo malo me iznervirala institucija sa ovim javnim upozerenjima a niste realno nisam strasno uradio sto ne rade drugi a ona se nakcila na mene,kako su me svi napali oko Pogbe,a napali me @ser gagi i @limar.

                          I onda ona procenjuje moj ton i svasta nesto,a ja samo izneo svoje misljenje ,a pogledaj samo ovog vaseg Akija i njegov ton

                          Kapiram ja vasu zajebanciju,al je izigravala javno ozbiljnog policajca,i to bez osnova,tako je to kad pogresni zavladaju.

                          Ne znam oko psovanja mozda me sad banujue zbog zajebancije ,ne znam jel to kaznjivo u po pravlniku institucije

                          Comment


                          • Ne vredi, šta da ti kažem... ne vredi. Odmori ti malo i razmisli o svemu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Daj Olja banuj mene, samo nemoj Fiksnog . Bas je lik legenda

                              Comment


                              • Postao sam mucki provokator.

                                Shame on me..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X