Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevezano za Gala ne znam kako ce se dalje. Ocigledno u klubu nema mira. Zasto je Gigs morao da bude asistent npr? Ima tu nekih dogadjanja. Sa Mojesom videli smo kako se igralo a to je sve zbog losih odnosa unutar kluba/ekipe. Jos sada nema konkretnog vlasnika koji ce da presece kao Roman npr vec neki odbori, legende, vlasnici, direktori kao u nasim klubovima. Ne moze da ne valja toliko ni Mojes a evo ni Gal sada ne valja iznutra nesto...Jos na sveve to mi ovde mislimo da klub ima para koliko hoce da se menadzxeri utrkuju da rade ovde a ocigledno nije bas tako.

    Comment


    • Već dugo imam taj predosećaj da Gigs preuzima do kraja sezone.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa sto jeste najveca zalost jeste tako, ko je od vas ocekivao pobedu danas? Ja prvi nisam, naravno da se jesam nadao tome ali bilo je ocigledno da od toga nema nista.
        sigpic

        Comment


        • Dvije struje su u klubu, svi iz 92. treba da odu iz kluba, svi SAFovi korijeni.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dvije struje su u klubu, svi iz 92. treba da odu iz kluba, svi SAFovi korijeni.
            Na ovo nesto sam i mislio. Ponovo to treba neki vlasnik da resi, ipak je ovo privatni klub. Mora da se presece. Nejasno je mnogo da GIgs mora da bude asistent da Runi mora da igra i sta jos sve ne. Gal je na kraju sam kriv jer je pravio te kompromise ali nije ni to samo do njega, mora da rese te srtruje...

            Comment


            • 29 points in 18 games is Manchester United’s lowest ever points tally, in Premier League history.
              sigpic

              Comment


              • Ali isto ovako se ne igra za menadzera kojem posao visi o koncu. Sve neodoljivo podsjeca na Celsi.
                sigpic

                Comment


                • Kakve bre struje, ja u to ne verujem iskreno.

                  Da mi dovedemo Pepa ili Murinja pa da vidite kako ce te jake struje da isceznu odjednom.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Kakve bre struje, ja u to ne verujem iskreno.

                    Da mi dovedemo Pepa ili Murinja pa da vidite kako ce te jake struje da isceznu odjednom.
                    Pa Murinja prvi Carlton ne zeli, a mislis da je on jedini? Nije lako postaviti Murinja kad je mnogo onih protiv njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo nije jasno ko su ovde Jude. Memfis, Martijal, Svajni, Blind i ostala Galova pojacanja nisu. Sve mirise na ove Engleze tipa Runi, Kerik, Jang, + ovi spanci. Ko god da dodje to je prvo sto treba da se najuri...

                      Comment


                      • Samo tamo gde sve manje više ide kao podmazanao, nema struja... u svim ostalim ima i te kako... ako radiš pođi od svoje firme... a što lošije posluju to su jače i agresivnije i obrnuto.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          Samo nije jasno ko su ovde Jude. Memfis, Martijal, Svajni, Blind i ostala Galova pojacanja nisu. Sve mirise na ove Engleze tipa Runi, Kerik, Jang, + ovi spanci. Ko god da dodje to je prvo sto treba da se najuri...
                          Ma da, raspustiti ceo tim sto nisu hteli Van Gala, o Gospode

                          A i Van Gal je poznat kao dobar, harizmatican covek koji ne ulazi sa nikoga u sukobom...

                          @Vlajko

                          Mozda ima i toga, ali ja iskreno ne verujem da je to nesto enormno, pre svega mislim da su to preuvelicane stvari.

                          Menadzerov posao je samo ekipa i igra, a za sukob su potrebnih dvojica, ne moze samo igraci da su krivi, ili obratno...
                          Last edited by Ser Gagi; 26-12-15, 15:07.

                          Comment


                          • Pa on gde god je dolazio svadjao se sa nekom od zvezda iz tima da pokaze kako je on taj, i generalno ga igraci ne vole, ima tu izuzetaka ali vecina ga sigurno ne voli. Kad se samo setim havarije sa Barsom i stavljanje Rivalda na krilo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav pogled

                              [VINE]iAUIOW50lKj[/VINE]
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Ma da, raspustiti ceo tim sto nisu hteli Van Gala, o Gospode

                                A i Van Gal je poznat kao dobar, harizmatican covek koji ne ulazi sa nikoga u sukobom...
                                Da li ti Runi i Kerik zvice kao imena za buducnost kluba npr? Kako su svi mogli da igraju prosle sezone i sve do pre 2 meseca i da na terenu deluju pre svega kao tim koji se drzi zajedno a onda od jednom sve da nestane? To ne moze da bude ako su odnosi reseni i da se zna ko sta i kako. Sta ima igrac da se pita ko ce da bude menadzer?

                                Comment

                                Working...
                                X